14316 відвідувачів онлайн
24 192 72

Росіяни не збираються відступати з Херсона, вони влаштували інформаційну атаку, щоб ми перекинули туди війська, - Зеленський

зеленський

Російські окупанти не збираються відступати з Херсона, хоч і влаштували інформаційну операцію, щоб Україна перекинула туди війська з інших напрямків.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на LIGA.net, про це глава держави заявив в інтерв'ю виданню Corriere della Sera.

Президент наголосив, що Україна обов'язково визволить Херсон, хоча це буде складно через те, що українське командування цінує людей.

"Ми не можемо ставитися до людей як Росія, для нас важливі життя, не можемо сказати: йдіть туди і вмирайте. Тому ми шукаємо шляхи, просимо більше броньованої техніки, щоб зберегти більше людей", - сказав Зеленський.

Він зазначив, що не бачить, щоб росіяни втекли з Херсона - глава держави назвав чутки про можливий відступ противника із міста інформаційною атакою, щоб перекинути українські підрозділи з інших небезпечних напрямків.

"Вони не готові залишити Херсон, але знають, що якщо ми досягнемо успіху, то вони потраплять в оточення. Ми працюємо над цим. Їхні найбільш підготовлені солдати залишаються на місцях, ніхто не виїхав", - підсумував президент.

Топ коментарі
+36
та розбити їм усі мости та переправи і нехай там сидять всю зиму,на весну самі прийдуть здаватися..а тим часом можна Донецьком зайнятися
показати весь коментар
27.10.2022 16:40 Відповісти
+31
Петро Порошенко
5 год ·
Маріуполь, Буча, Ірпінь, Ізюм сьогодні звучать так само страшно як Биківня і Сандармох.
Історія нас вчить, що росії ніколи не можна вірити. Пройшло 85 років як в урочищі Сандармох у російській Карелії відбулася одна з найбільших каральних операцій НКВС. І це місце навіки стало страшним символом Великого терору.
Упродовж п'яти страшних ночей, з 27 жовтня по 4 листопада 1937 року, 1 111 в'язнів Соловецького концтабору були розстріляні сталінськими катами. Серед тисяч безневинних жертв НКВС у лісах Карелії знайшли свій останній притулок видатні представники української культурної та наукової еліти. Пізніше всесвітньовідомий історик Роберт Конквест у книзі «Великий терор» напише: «Стара українська інтелігенція фактично була стерта з лиця землі».
Сьогодні кремль вчиняє новий терор проти України. Тільки тепер вже - проти всього українського населення. Підступно напавши на нашу землю, росія вбиває матерів, дітей, людей похилого віку та військових. Тероризує нас і весь світ голодом, ядерним зараженням та енергетичною кризою.
Не пробачимо ніколи. росія понесе страшну відплату за геноцид українців. А на путіна та його злочинців чекає лава підсудних в Гаазі.
показати весь коментар
27.10.2022 16:40 Відповісти
+22
Звісно що не збираються, проте доведеться
Але і нам нема сенсу заходити в Херсон, доки він прострілюється з лівого берега.
показати весь коментар
27.10.2022 16:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Звісно що не збираються, проте доведеться
Але і нам нема сенсу заходити в Херсон, доки він прострілюється з лівого берега.
показати весь коментар
27.10.2022 16:34 Відповісти
я от теж останнім часом про це думаю
показати весь коментар
27.10.2022 16:40 Відповісти
Лівий берег з Херсону теж прострілюється.
Якщо так розмірковувати то взагалі нічого звільнять не треба, бо орки потім можуть обстрілять..
показати весь коментар
27.10.2022 16:48 Відповісти
міколка то куйлотец - засранний касячок
показати весь коментар
27.10.2022 16:49 Відповісти
вся Україна прострелюється з лівого берега
з такою логікою ворогів не треба - пропонуєш відступити з Запоріжжя з Кривого Рогу з Миколаєва?
- звичайно є сенс відбити Херсон разом з яйками куйла і твоїми заодно
- потім відбити плацдарм на лівобережжі
- потім, звичайно рухатися в напрямку Криму
І це буде зроблено - слава Україні і ВСІМ захисникам України!!!
показати весь коментар
27.10.2022 16:48 Відповісти
Замануху нам хотіли .
показати весь коментар
27.10.2022 16:38 Відповісти
Каким образом? ВСУ идёт в атаку по новостным сводкам? Они всё прекрасно видят и знают что происходит. Вся эта шумиха оркам нужна была, чтобы прикрыть вывоз имущества с города и провести ротацию, прикрываясь эвакуированными, чтобы потом заселится в их жильё.
показати весь коментар
27.10.2022 21:07 Відповісти
Тисячі супутників висят над нами -- зараз всі про всіх знают - ну таке .
показати весь коментар
27.10.2022 21:15 Відповісти
Ага, тисячі прітулєних спутніков

Мільйони!
показати весь коментар
28.10.2022 13:25 Відповісти
что они там вывезли? куда им деваться - некуда с этого плацдарма разве только в Крым драпать
показати весь коментар
28.10.2022 01:23 Відповісти
а після звільнення буде не просто прострілюватись, це буде другий Нікополь...та й Миколаєву не стане легше, бо ракети летять від ГоПрі. Але все одно чекаємо на звільненя!
показати весь коментар
27.10.2022 16:38 Відповісти
та розбити їм усі мости та переправи і нехай там сидять всю зиму,на весну самі прийдуть здаватися..а тим часом можна Донецьком зайнятися
показати весь коментар
27.10.2022 16:40 Відповісти
А тисяч 90 Херсонців що наразі там, як будуть до весни? З лівого берега нікого не пускають, відповідно продукти не підвозять, зараз на все місто працює 3 аптеки (напевно скоро в них все скінчиться), пожежні, швидкі, обладнання з лікарень, комунікаційне обладнання і т.д. - все грабуються і вивозиться. Лікарні деякі від сьогодні вже не працюють. Так, запасу продуктів вистачить на деякий час, але не до весни точно.
будемо спостерігати за «шаховою партією», маю надію у Залужного є рішення.
стосовно переправ, їх ******** вже 2місяці, але попри все злогістика ускладнена, але є…
показати весь коментар
27.10.2022 17:25 Відповісти
так что теперь не воевать не отвечать выпустить твоих орков? кто хотел мог бы и раньше выехать
показати весь коментар
28.10.2022 01:25 Відповісти
Де ти прочитав про не воювати, про випустити орків? чому вони мої?
хто хотів, міг, не міг - з такими репліками проходь мимо
показати весь коментар
28.10.2022 13:44 Відповісти
ты спросил как быть тем кто до весны остался? - ну так ответь твое решение?
показати весь коментар
28.10.2022 14:03 Відповісти
Читати вмієте? В тому ж повідомленні:
«будемо спостерігати за «шаховою партією», маю надію у Залужного є рішення.»
Особисто в мене, немає всьго обсягу оперативної інформації, відомостей щодо наявних сил і засобів на півдні, а також щодо планів ГШ, тому і не буде рішення від «мене». Тисяч 90 херсонців фактично у заручниках, це дуже хріново.
показати весь коментар
28.10.2022 14:10 Відповісти
а як бути людям, які там зараз в полоні?
показати весь коментар
27.10.2022 19:58 Відповісти
Петро Порошенко
5 год ·
показати весь коментар
27.10.2022 16:40 Відповісти
Руський розуміе тільки коли в рожу получе
показати весь коментар
27.10.2022 16:50 Відповісти
Як я і казав що це деза від рашистів, що вони навпаки стягують сили, та готуються до тотальної оборони.
показати весь коментар
27.10.2022 16:44 Відповісти
І навіть потроху наступають...
показати весь коментар
27.10.2022 17:50 Відповісти
Ви про яку ділянку взагалі?
показати весь коментар
27.10.2022 23:39 Відповісти
а как они стягивают силы если там мосты разрушены? и вся логистика простреливается?
показати весь коментар
28.10.2022 01:26 Відповісти
Про паромы с баржами слышали?
показати весь коментар
28.10.2022 03:12 Відповісти
и что их нельзя разбомбить?
показати весь коментар
28.10.2022 05:10 Відповісти
По подвижной цели в условиях ограниченного количества боеприпасов без непосредственной наводки в режиме онлайн?
показати весь коментар
28.10.2022 07:43 Відповісти
Орки кажуть , що відходять, Гуменюк краще, що ЗСУ наступають кожен день - якийсь реслінг. Все це викликає повну апатію до інформаційного простору . До речі раджу "Better Call Saul"
показати весь коментар
27.10.2022 16:45 Відповісти
на подступах Херсону кроме мобилизованных чмошников ***** нагнал особо отмороженых орков
247-й гвардійський десантно-штурмовий полк с.Схидне
108-й гвардійський десантно-штурмовий полк с.Музыкивка
255-й гвардійський мотострілецький полк с.Чорнобаевка
22-й армійський корпус с. Молодежное
7-а гвардійська десантно-штурмова дивізія с.Зеленивка
показати весь коментар
27.10.2022 16:46 Відповісти
сока циферек ни о чем
ай-яй-яй - шо уже Міколаїв узялі эта "молодежно-зеленовка"?
А ты знаеш Ваську-горбатого, а Мишку-отмороженного, а Леху-костыля?
Не знаешь?
Вот - они то сила!!!
показати весь коментар
27.10.2022 16:53 Відповісти
Ну, а карті бойових дій ти довіряшь, чи ні?
показати весь коментар
27.10.2022 16:59 Відповісти
255мсп ніяк не здохне, ****. Алкаши, мародери, командири лише чурбани, розхкрячений двічі був в чечні в нуль, розформовувався разів 3...
показати весь коментар
27.10.2022 18:43 Відповісти
Від цього всього легше?
показати весь коментар
27.10.2022 21:23 Відповісти
бред кацапский что они будут делать без логистики и бк
показати весь коментар
28.10.2022 01:27 Відповісти
Вот для чего нужни Люси, а с противоположной -Гордоны Швецы ,Пионтковские,Фельштинские,Шустеры.
показати весь коментар
27.10.2022 16:56 Відповісти
Інформаційний простір в Україні зараз : https://www.bbc.com/russian/media-40940214
показати весь коментар
27.10.2022 16:57 Відповісти
Почав цінувати людей!!! Відав вагнеровців, та розмінував Чонгар, в наслідок чого загинули десятки тисяч громадян...
Наразі він оговталася, та почав цінувати...
показати весь коментар
27.10.2022 17:00 Відповісти
Ви так думаєте ?
показати весь коментар
27.10.2022 17:05 Відповісти
Факты преступлений неопровержимые
показати весь коментар
27.10.2022 17:21 Відповісти
Я не про факти.
А про оговтався.
На мою думку більше - тимчасово перевзувся.
показати весь коментар
27.10.2022 17:29 Відповісти
обсерлося від страху, а не оговтався та почав цінувати! не плутайте причину та наслідки!
коли в тебе (це не про Вас) тече по ногах і немає куди подітися, то просинаються первісні сили
показати весь коментар
27.10.2022 17:11 Відповісти
Это будет сложно потому, что ты Нарко-Пи...рас с Елдаком, верещюк и бакановым целенаправленно его сдали согласно Оманскому договорняку и этого не понимают только упоротые ЗЕБилы!!!
показати весь коментар
27.10.2022 17:05 Відповісти
Як завжди, бреше. З вересня по сьогодення ЗСУ залишило села - Тернові Поди, Шмідтове, Центральне, Вавілове. Кажіть првду, а не брешіть на марафоні. Люди не вівці - все одно знайдуть.
показати весь коментар
27.10.2022 17:05 Відповісти
Звичайно не збираються, це ж стратегічне місто
показати весь коментар
27.10.2022 17:13 Відповісти
Найобка - друг чекіста, но... "что ни делает дурак, все он делает не так".
показати весь коментар
27.10.2022 17:16 Відповісти
Наполеон нервно курит
показати весь коментар
27.10.2022 17:18 Відповісти
Зачем ⁉️Как это можно понимать , Генеральный штаб ,что во вред своим будет слушать гнид из ОП
показати весь коментар
27.10.2022 17:19 Відповісти
Я вже уявляю довжелезну чергу за надмірно жирнючим херсонським черноземом....
показати весь коментар
27.10.2022 17:58 Відповісти
Ми не можемо ставитися до людей як Росія, для нас важливі життя, не можемо сказати: йдіть туди і вмирайте. Тому ми , будували більше шляхів, по яких в Україну зайшло дуже багато броньованої техніки, і окупаційних війск, для вбивства українського народу,руйнації інфраструктури .та житла замість того, щоб озброювати українську армію, для захисту життя українського народу
показати весь коментар
27.10.2022 18:12 Відповісти
НЕ для того його.Херсон. демонстративно -- так легко здавали . щоб знову відберати...Забули ОМАН ?ТА головне у його магічній назві: ХЕР- СОН перший склад слова--обожнюює жіноцтво. а другий чоловіки...
НЕ всі знають. що політикою в РФ керують жінки ожирілих генералів... Сонячний Кавказ вони облюбували давним--давно...Вони обожнюють . як вони самі .під хіхоньки . висловлюються: --- Тут неперевершений обслуговуючий персонал!!! Споглядав у Сочі: лише русачка з потяга---геть із себе всі забрала і бігом на пляж...А там джегіти--- на коліно і і так співуче :---БО...ГІ...НЯ !!! І як з голодного краю---все пішло. все. миттево. поїхало...
А тут такі кавуни. що у свті таких великих і солодких НЕ знайдеш... Аналогічно буде із містом черешень. Мелітополем. ось побачете ...
показати весь коментар
27.10.2022 18:52 Відповісти
А мы у свою чергу робимо вигляд нібито не перекидаемо до Херсону війська.
показати весь коментар
27.10.2022 19:00 Відповісти
Что за ерунду он несет? Накурился? Все стратегические важные вопросы должны решать Генштаб и Валерий Залужный а не он. Он еще со своей болтовней выдает разную информацию. Нельзя ли его проверить на адекватность?
показати весь коментар
27.10.2022 19:13 Відповісти
тсс... він главнакамандующій... с бальшой букви... а ти хто? якийсь там коментатор з задатками здорового глузду...
😎
показати весь коментар
27.10.2022 23:51 Відповісти
Не волнуйся, ему ничего важного о боевых действиях не рассказывают
показати весь коментар
28.10.2022 13:27 Відповісти
Ну Если так то другое дело .Он ничего не должен знать...кроме своих селфи видосиков
показати весь коментар
28.10.2022 20:38 Відповісти
Вміє Зе клоун здавати території, фсбшна школа
Ще і відвойовувати не збирається.
Де там рея поміцніше?
показати весь коментар
27.10.2022 19:20 Відповісти
Зате прої**и зеленими Херсон вдалося дуже легко!
показати весь коментар
27.10.2022 19:42 Відповісти
Нужно освободить Мелитополь с выходом на Крымский перешеек, орки сами свалят из Херсона, так же им придется покинуть Запорожскую АЭС или же будет для них гигантский котел. ІМХО.
показати весь коментар
27.10.2022 20:07 Відповісти
Зеленский толковый военачальник, приятно читать умного человека.
показати весь коментар
27.10.2022 20:21 Відповісти
слиняй ... на этом вумнике и его дерьмаковском ******* десятки тысяч смертей людей невинных ..
показати весь коментар
27.10.2022 20:59 Відповісти
Ты провокатор Федя!
показати весь коментар
27.10.2022 22:21 Відповісти
А у Суми, Черкаси, Київ вони заходили щоб потім піти? Українці "вічливо попросять" і з Херсону підуть. Дорога то в них все рівно одна в ху-ловський рай.
показати весь коментар
27.10.2022 21:11 Відповісти
Але ж відомі розвідники Буданов і Арестович своєчасно розкрили цей підступний план кацапів?
Так же, Зеля?
Чи що...?
показати весь коментар
27.10.2022 21:23 Відповісти
Зря слил карты, надо было подыгрывать кацапам.
показати весь коментар
27.10.2022 23:18 Відповісти
Если бы не Зеденая падаль со своим дермаковским окружением,то и освобождать бы Херсон бы не пришлось,потому что его бы никто не оккупировали.А теперь тысячи ребят положат свою жизнь из за зеленомрази.Ублюдочная гундосая скотина.
показати весь коментар
28.10.2022 01:19 Відповісти
Це у лаптів в крові. Спочатку самі виявились найо.. ми. А потім вирішили,що всі дурні як вони. Перекидували з під Ізюму частини в Херсон. Олежик Жданов тижнями говорив, що ось ось лапті знову підуть на Миколаїв та Одесу і жахався. Ну а люська вже атакувала з херсонських городів.А Єрмак радісно потирав пухлі рученята щоб кардинально поміняти керівництво ЗСУ. а потім були епічні відео як лапті втікають і городами і через ліс.
показати весь коментар
28.10.2022 06:51 Відповісти
А пан Зеленский думал, что москали вернут что-то просто так? Тем более такие важные территории как побережье Азовского и значительную часть побережья Черного морей. Всё это придётся рано или поздно отбивать, а что и как будет время покажет.
показати весь коментар
28.10.2022 10:19 Відповісти
Две роты спецназа Украины погибли в Запорожской области из за предательства ЗеКодломойских выродков...