12005 відвідувачів онлайн
4 722 23

Росіяни не хочуть зупинятися. У них лише один план: окупувати всю Україну, - Зеленський

зеленський

РФ прагне говорити ультиматумами. До справжнього діалогу вона буде готова лише коли відчує повну геополітичну ізоляцію.

Про це президент України Володимир Зеленський сказав в інтерв’ю італійському виданню Corriere della Sera, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"Вони (росіяни. - Ред.) не хочуть зупинятися, вони не хотіли зупинятися від самого початку. Їхня місія лише одна. У них немає іншого плану - B чи С. Вони мають лише один план: окупувати всю територію України", - сказав Зеленський.

Також він підкреслив, що всі заяви від самого початку щодо перемовин - це не про діалог, а про ультиматуми.

"Якщо ви хочете говорити, ви говорите. Ви не можете говорити зі зброєю в руках", - переконаний президент.

Зеленський нагадав, що намагався вести перемовини з РФ з початку свого президентства, але Росія говорила лиш мовою ультиматумів і не йшла на контакт.

"Не хочеш зустрічатися (ідеться про бажання президента РФ Путіна. - Ред.)? Добре. Вважаєш, що ми з тобою не одного рівня, що ти вищий, є президентом великої за розміром країни? Добре, розмовлятимемо телефоном. Не хочеш сам? Добре, тоді дай нам когось, хто говоритиме. Для мене це нормально, я не вважаю себе особливою людиною, тому що президент. Я - людина. Для мене неважливий рівень діалогу. Я готовий спілкуватися і дуже цього хотів", - зауважив глава держави, додавши, що єдина його зустріч з Путіним була в грудні 2019 року в рамках Норманського саміту в Парижі, після чого лідер держави-агресора так і не виконав всіх взятих на себе зобов’язань.

Зеленський наголошує, що росіяни будуть готові до справжнього діалогу лише тоді, коли відчують повну геополітичну ізоляцію їхньої країни.

"Вони (росіяни. - Ред.) будуть готові говорити, коли зрозуміють, по-перше, що вони самотні на геополітичній карті світу, по-друге, що не можуть нас окупувати", - додав глава держави.

Топ коментарі
+16
показати весь коментар
27.10.2022 18:59 Відповісти
+10
Ти ж нахвалявся зупинити війну. Тріпло зелене.
показати весь коментар
27.10.2022 18:55 Відповісти
+10
он сам в этом учавствует
показати весь коментар
27.10.2022 19:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Невже це для зе-презедента новина?
показати весь коментар
27.10.2022 18:54 Відповісти
он сам в этом учавствует
показати весь коментар
27.10.2022 19:16 Відповісти
Ти ж нахвалявся зупинити війну. Тріпло зелене.
показати весь коментар
27.10.2022 18:55 Відповісти
Ізоляціі не буде . Китаи хоче впрягтися за рашку .
показати весь коментар
27.10.2022 18:56 Відповісти
У Сі руки розвязані
показати весь коментар
27.10.2022 18:57 Відповісти
Ніхто за них воювати не буде. Можуть передати хіба аптечки, коптери, спальники, палатки, і все.
показати весь коментар
27.10.2022 19:14 Відповісти
показати весь коментар
27.10.2022 18:59 Відповісти
Прозрів, чи копняками підказали?
показати весь коментар
27.10.2022 19:00 Відповісти
Чим більше зашкварів з кацапською агентурою серед Зєкоманди - тим гучнші заяви Зє.
показати весь коментар
27.10.2022 19:17 Відповісти
И ты малоПИД...роский, бенин Нарко-Дегегерат с фсбэшником Елдаком во всем им подмахиваешь....
показати весь коментар
27.10.2022 19:21 Відповісти
Пздц, як цей блазень дістав, найгірше що 72% ідіотів нікуди не поділись і готові обрати зелену наволоч повторно. І одягніть вже якось цього типа нормально, дайте йому штатив на камеру, заграв вже, під хіпака косить нах...
показати весь коментар
27.10.2022 19:26 Відповісти
А в цей час, що робить укроборонпром?
Може запустили лінію по виробництву 152 та 155 мм снарядів?
Чи може вітчизняні дрони камікадзе ставить на конвеєр?
Може виробництво 23 мм стволів організує, щоб перестволювати Зу-23-2, яки просто «горять» від тривалого використання?
показати весь коментар
27.10.2022 19:30 Відповісти
Як воно бісить, вже не можу!!!!!
показати весь коментар
27.10.2022 19:47 Відповісти
Не можеш, так іди троляко з цього форуму!
показати весь коментар
27.10.2022 20:02 Відповісти
Іванов, ти з 73х асфальтників? Чи до чого твій ригач?
показати весь коментар
27.10.2022 20:04 Відповісти
Тобі 3 роки проце казали, а ти вважав що це порохоботи так кажуть і все намагався зазирнути ***** вглаз. Впертий віслюк.
показати весь коментар
27.10.2022 20:10 Відповісти
Не може бути! Дійшло? Чи клоун просто грає роль?
показати весь коментар
27.10.2022 20:51 Відповісти
Зеленський включив режим "син Порошенка". На кінець правильні тексти почав зачитувати.
показати весь коментар
27.10.2022 21:05 Відповісти
Зеленский уйдите в отставку хватит лозунгов и видосов из бункера !!! Вы не политик, не дипломат, профнепригодны и опасны для страны !!! Уйдите в отставку. Пошел на ... клоун шут !!!
показати весь коментар
28.10.2022 00:24 Відповісти
Осел знову.....бла бла бла!
показати весь коментар
28.10.2022 01:38 Відповісти