12981 відвідувач онлайн
9 076 34

Загальні бойові втрати РФ від початку війни - близько 69,7 тис. осіб, 2640 танків, 1698 артсистем, 5378 броньованих машин. ІНФОГРАФІКА

ворог,кацап,русня,орк

Російські загарбники, які вторглися на територію України, продовжують зазнавати втрат у техніці та живій силі.

Про це повідомили в Генеральному штабі ЗСУ, інформує Цензор.НЕТ.

Згальні бойові втрати противника з 24.02 по 28.10 орієнтовно склали:

  • особового складу близько 69 700 (+480) осіб ліквідовано;
  • танків - 2640 (+9) од,
  • бойових броньованих машин ‒ 5378 (+14) од,
  • артилерійських систем - 1698 (+8) од,
  • РСЗВ - 379 (+0) од,
  • засоби ППО ‒ 192 (+0) од,
  • літаків - 272 (+1) од,
  • гелікоптерів - 251 (+2) од,
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня - 1401 (+3),
  • крилаті ракети ‒ 351 (+0),
  • кораблі/катери ‒ 16 (+0) од,
  • автомобільної техніки та автоцистерн - 4099 (+10) од,
  • спеціальна техніка ‒ 151 (+1).

Загальні бойові втрати РФ від початку війни - близько 69,7 тис. осіб, 2640 танків, 1698 артсистем, 5378 броньованих машин 01

Топ коментарі
+17
Смерть рашистським окупантам ! Перемога буде за нами !
показати весь коментар
28.10.2022 10:54 Відповісти
+17
Як істинний християнин на Новий Рік хочу випити за упокій душ ста тисяч москалів...
показати весь коментар
28.10.2022 10:56 Відповісти
+14
272 літака це майже 8 винищувальних або штурмових полків. 251 гелікоптер це 5 полків армійської авіації. Усього знищено 13 полків, а це виходить ціла повітряна армія. Слава ЗСУ!!!
показати весь коментар
28.10.2022 11:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Смерть рашистським окупантам ! Перемога буде за нами !
показати весь коментар
28.10.2022 10:54 Відповісти
Кацапы просто не помнят свою выдуманную историю. Их деды что бы дойти до Берлина сначала получили ***** на своей территории. Так вот сейчас они получают ***** на нашей, а потом получат ***** на своей. Короче ***** в квадрате будет, а то и в кубе
показати весь коментар
28.10.2022 11:00 Відповісти
От тільки ніякого Бєрліна більше не буде.
показати весь коментар
28.10.2022 11:17 Відповісти
Змінить Процедуру оформлення ПОЛОНЕНИХ

+ не давати новим полоненим мінімум Місяць зв'язуватись з рідними в раші,

раніше чим місяць давати тільки тим полоненим що йдуть на контакт

ЦЕ

+викличе в раші соціальний кіпіш

+ускладнить проведення мобілізації
показати весь коментар
28.10.2022 11:26 Відповісти
Це спірне питання. Ось дивіться інший логічний ланцюжок: родичі не знають що з мобіком -> піднімають кіпіш в офф.установах -> виробляють ненависть до України -> заражають ненавистю оточуючих -> черговий мобік ід "мсититсь", а не "гонять його примусом".

А якщо одразу повідомляти рідним: знають що з мобіком -> починають шукати способи повернути -> піднімають кіпіш в офф.установах -> зайняті переживанням за свого мобіка -> начхати їм на Україну -> додаткової мотивації воювати за ***** не створюють.
показати весь коментар
28.10.2022 16:22 Відповісти
"виробляють ненависть до України"
83% русофашиста бажають сметрті Українцям!

Смерть чи наближення смерті лякає навіть найбільшого шакала
Вони повинні забити в свої мізки що в Україні їх чекає 100% смерть!
показати весь коментар
29.10.2022 22:12 Відповісти
Як істинний християнин на Новий Рік хочу випити за упокій душ ста тисяч москалів...
показати весь коментар
28.10.2022 10:56 Відповісти
если каждый день утилизировать свиноцабак как за вчерашний день - то на Новий Рік буде трохи більше ста тисяч москалів...
показати весь коментар
28.10.2022 12:55 Відповісти
тільки побільше 200-х /300-х на раSSію може "промити мозги" руZZкій біомасі...

всіх рашистів - путіністів на концерт кабздона в гундяївський рай!!

ще раз повторюсь:

раSSія це імперія Зла, країна терорист!
показати весь коментар
28.10.2022 10:57 Відповісти
Зебилы, шо кацапы , прут бочку на Запад.
показати весь коментар
28.10.2022 11:07 Відповісти
Абдристович геніальний стратєх.
показати весь коментар
28.10.2022 11:11 Відповісти
...просто талант
показати весь коментар
28.10.2022 12:02 Відповісти
Все більше і більше зустрічаю на різних каналах та сайтах..жалістні росповіді рашистів про могілізацію...так звані "ліберальні"російські та ін.
Складається враження,та навіть впевнений ,це для того щоб їх пожаліли,що вони пішли необучені,голодні і неодіті...пропаганда робить діло-щоб скидувались рашистам на війну.
Але ні одна скотина -не задасть питання -Якого )(єра ви йдете воювати в Україну!
показати весь коментар
28.10.2022 10:59 Відповісти
272 літака це майже 8 винищувальних або штурмових полків. 251 гелікоптер це 5 полків армійської авіації. Усього знищено 13 полків, а це виходить ціла повітряна армія. Слава ЗСУ!!!
показати весь коментар
28.10.2022 11:00 Відповісти
Хотелось бы в это верить. Но почему на Ориксе цифры гораздо ниже? 63/54 самолетов/вертолетов. Ну добавим пусть 30% из того чего не вылаживали, но все равно даже близко нет к 272/251.
У меня была мысль что подбитые леталки падают в основном на оккупированной территории (типа успевают долететь за фронт) - но почему тогда после освобождения харьк. обл. нашли буквально только пару самолетов?
показати весь коментар
28.10.2022 12:54 Відповісти
В Харьковской области и Лимане нашли неучтенные сбитые самолеты. Oryx основывается на фотографиях. Если самолёт упал у орков, то его увезут и на видео не покажут. Там, я понимаю, даже после падения много ценного остаётся
показати весь коментар
28.10.2022 13:14 Відповісти
Импортзамещение...
показати весь коментар
28.10.2022 13:41 Відповісти
тепер можна по-іншому трактувати речі
росія дає ЕС газ і нафту, а ЕС дає снаряди і ПВО Україні
показати весь коментар
28.10.2022 11:10 Відповісти
Війна почалась майже 70 тищ орків тому.
показати весь коментар
28.10.2022 11:13 Відповісти
Украинский солдат несет снаряд с письменным обращением к российской армии на передовой возле Бахмута, Донецкая область, Украина, четверг, 27 октября 2022 г.

показати весь коментар
28.10.2022 11:14 Відповісти
крепкий дед !!!!!! наверняка не любитель 95 квартала .
показати весь коментар
28.10.2022 11:50 Відповісти
Саперы Службы по чрезвычайным ситуациям Украины эксплуатируют первую в Украине машину разминирования Armtraс 400 во время ее презентации для СМИ на окраине Харькова, Украина, в четверг, 27 октября 2022 г. Табличка слева гласит: «Опасно! Мины».
показати весь коментар
28.10.2022 11:23 Відповісти
Local resident......... with his cat and belonging goes downstairs as he leaves his home in Bakhmut, the site of the heaviest battle against the Russian troops in the Donetsk region, Ukraine, Wednesday, Oct. 26, 2022.
показати весь коментар
28.10.2022 11:39 Відповісти
англоязычный контент должен быть на цензоре !!!!! много бритов и в штатах просят перевести наши новости с цензора , это упущение нужно убрать.
показати весь коментар
28.10.2022 11:53 Відповісти
показати весь коментар
28.10.2022 12:35 Відповісти
эт такое... я хожу по их сайтах,если надо перевести перевожу(гугл переводчик)и они смогут
A Ukrainian soldier targets his mortar in the front line position near Bakhmut
показати весь коментар
28.10.2022 12:38 Відповісти
Он зверху біля назви сайту ЦЕНЗОР. НЕТ, пише укр і поруч галочка. Натискаю на галочку і там рус і ENG. Натискайте ENG і буде вам щастя.
показати весь коментар
28.10.2022 18:14 Відповісти
Добре хлопці! Паліть москалів!!!
показати весь коментар
28.10.2022 11:54 Відповісти
70 000 🎂🎂🎂 свято наближається!!!
показати весь коментар
28.10.2022 13:02 Відповісти
Я служил в армии СССР 1984-1986. В\Ч 52320. Зенитно-ракетная бригада. Шиловский гарнизон, 40 км от Новосибирска, У нас в роте был этничный русич Шишкин, которого чеченцы Тимирбулатов, Эрсабиев и Мамедов трахали в задницу. в роте все за то знали и офицеры. Его тупо насиловали каждый день. Когда эти ******** шли в гости к землякам после отбоя, брали его с собой как секс угощение. Вот такой был братский советский союз.
показати весь коментар
28.10.2022 14:19 Відповісти
Сейчас кадыровцы держат эту эстафету. А русских ванек выбора нету только жопы подставлять.
показати весь коментар
28.10.2022 14:26 Відповісти
Після яких летальних втрат кацапи захочуть звернути війну ?
Думаю після 400 - 600 тисяч дохлих кацапських вояків в Україні, то б то ще рано радіти.
показати весь коментар
28.10.2022 15:26 Відповісти
просто интересно - сколько всего свиноцабак ***** бросило в Украину...?
если считать что 260000 тыс. было перед вторжением\цифра относительная...\
плюс 300000 чмобиков\тоже относительно...\ - получается 560000 тыс...?\много гавна - очень много...\
то математически получаем - ЗСУ могилизировало каждую 8-ю свиноцабаку...\а скольким ещё шкурку "подпортили"...?)))\
но работы у ребят ещё конечно много...!!!
показати весь коментар
28.10.2022 15:59 Відповісти