9064 відвідувача онлайн
3 680 39

В російських ВНЗ збираються запровадити вивчення "російської ідеології"

мду

Суть нового предмету в Кремлі описали так: "Захід загниває, а ми маємо велике майбутнє".

Про це з посиланням на близькі до Кремля та вищих навчальих закладів джерела повідомляє опозиційне російське видання "Медуза", інформує Цензор.НЕТ.

За його даними, нова навчальна дисципліна стане аналогом "наукового комунізму", який вивчали в університетах в радянський час. В школах подібні заняття вже є. Вони мають назву "Розмови про важливе", і вчителі розповідають на них дітям про вимушений характер вторгнення в Україну та лякають українськими "націоналістами".

"Молоді люди мають розуміти ідеологію: куди йде Росія і навіщо", - пояснив зміст нового курсу один із близьких до Кремля співрозмовників.

Новий предмет може з’явитися в університетах та інститутах вже наступного року. Згідно з планами Кремля, студенти негуманітарних спеціальностей вивчатимуть його один рік, гуманітарії - кілька років, а історики та політологи - весь час навчання.

Новий курс планують розбити на чотири блоки: історичний, "Культурний код", "Росія у світі" та "Образ майбутнього".

Один з близьких до Кремля джерел так описало зміст нового "ідеологічного предмета": "Захід загниває, він постійно шкодив Росії, але його час минув, у нас велике майбутнє, багата історія та культура, треба користуватися кризовим моментом і отримувати від нього все".

Топ коментарі
+18
показати весь коментар
28.10.2022 13:29 Відповісти
+15
А какая может быть "росейская идеология"? "Убивай, ври, насилуй,мародёрствуй". Всё.
показати весь коментар
28.10.2022 13:23 Відповісти
+14
Оруэлл с романом "1984" нервно переворачивается в гробу.
показати весь коментар
28.10.2022 13:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А какая может быть "росейская идеология"? "Убивай, ври, насилуй,мародёрствуй". Всё.
показати весь коментар
28.10.2022 13:23 Відповісти
В цьому і є сутність рашизму і "русскага міра"
показати весь коментар
28.10.2022 15:45 Відповісти
А кацапський нацизм яким просякнута їхня ідеологія буде викладатися у ВНЗ?
показати весь коментар
28.10.2022 13:24 Відповісти
Це неодмінно і невід'ємно..Глянувши на вислови та промови ,тих званих "лібералів" /не хочу їх прізвища писати,та ви самі знаєте/та інших "рускіх" які повтікали за кордон..
Бачу тільке одне --вони жалкують про корупцію,яка не дала змогу озброїтись ,як слід, проти України.Ця нечисть не жалкує що вбивають українців,вони жалкують про те що погано підготовлені для війни.
показати весь коментар
28.10.2022 13:43 Відповісти
А ***** з кодлом реб*ята то шо нада, так, пдрс*е личаковий? Ліберали бач йому заважають!
показати весь коментар
28.10.2022 14:47 Відповісти
Ну пусть хоть в розетку пальцы засовывают... абы доказать, что дебил -он и в Рашке дебил...какое нах наследие культура код будущее ??? Это они про кого и чего и что??? Страна фантазеров проанализируйте их типа русские народные сказки одна фантастика и Лень ..на халяву за счёт не себя и иных....сапоги скороходы, щука,златая рыбка ,лягушка принцесса,скатерть самобранка
показати весь коментар
28.10.2022 15:13 Відповісти
Наливать будут? А то б я записался
показати весь коментар
28.10.2022 13:24 Відповісти
Куди йде рашка? Нехай запишуть у своїй методичці - До повного розпаду. P.S. Не дякуйте.
показати весь коментар
28.10.2022 13:29 Відповісти
***
виступає представник України в ООН:
- коли князь Київської Русі Олег пішов викупатися в річці, підступні москалі вкрали його бойовий меч, який він залишив на березі...
представник кацапії :
- я извиняюсь! а при чём тут маскали? каки е маскали??? маскалей тагда ваабще ещё не было!
- от... от саме про це я й хотів сказати.
показати весь коментар
28.10.2022 13:29 Відповісти
"Плагіатор"! Ти євреїв спитався, коли цей анекдот писав? (Бо це анекдот 70-х років про представників Ізраїлю та арабів Палестини) Крім того - Олег НІКОЛИ не був "київським князем" Він був воєначальником при князю Ігорі і регентом (поки той не став повнолітнім)
показати весь коментар
28.10.2022 18:52 Відповісти
вау!
от шо нельзя просто посмеяться... надо научную подоплеку подводить и исторические параллели????? (анекдот из "Новин Н" (все предьявы им))))))
показати весь коментар
28.10.2022 18:57 Відповісти
Ну - я ж тебе "плагіатором" теж назвав жартома!
показати весь коментар
28.10.2022 19:15 Відповісти
а по большому счету...так оно и есть))) шо тут обижаться? )))
список литературы ж не указал? не указал)))))
показати весь коментар
28.10.2022 19:18 Відповісти
показати весь коментар
28.10.2022 13:29 Відповісти
Оруэлл с романом "1984" нервно переворачивается в гробу.
показати весь коментар
28.10.2022 13:30 Відповісти
та той клятий захід загниває ще з радянського концтабору... такий довгий процес, що мешканці залишків табору, мабуть, не доживуть, аби на власні очі побачити... це, до речі, одна з важливих специфік "ідеологій" - аби адепти не дочекались результату...
показати весь коментар
28.10.2022 13:30 Відповісти
Це ж чудова демотивація.
Нащо щось робити, кудись рухатись самому, якщо все вже є добре і буде тільки краще?
Можна собі дозволити випити і вкрасти.
Вєрной дорогой ідьотє, таваріщі.
показати весь коментар
28.10.2022 13:30 Відповісти
Пам'ятаю колись вже вивчали таку ху@ню: марксистско-ленинская философия, политическая экономия, научный коммунизм.
показати весь коментар
28.10.2022 13:32 Відповісти
От від політекономії всевишній зберіг - совок розвалився.
показати весь коментар
28.10.2022 13:45 Відповісти
І деологія? З бєсамі боротся
показати весь коментар
28.10.2022 13:33 Відповісти
Саме так! Там михалков і передачку відповідну започаткував, так і називається "БЕСОГОН ТВ"
показати весь коментар
28.10.2022 13:43 Відповісти
в москалів вже сто років все буде.... колись.... в далекому майбутньому!

і так само захід "загниває" вже добру сотню років...

коротше, нічого нового.
показати весь коментар
28.10.2022 13:33 Відповісти
шляк би його трафив... жодної пристойної картинки на запит у гуглі "образ великого майбутнього росії"... все якісь мегажопи показує...
показати весь коментар
28.10.2022 13:36 Відповісти
Голос Америки

@GolosAmeriki

·

https://twitter.com/GolosAmeriki/status/1585755720087212033 12h

Foreign Policy сообщает о вербовке «ЧВК Вагнера» бывших членов элитного подразделения афганской армии, которые оставили службу после прихода к власти талибов. Некоторые бойцы рассказали, что с ними связывались с предложениями присоединиться к «иностранному легиону» в армии РФ
показати весь коментар
28.10.2022 13:38 Відповісти
Ви ******* свою мову не знаєте, яка там ідеологія....
Вони у слові х...й дев"ять помилок зроблять!
показати весь коментар
28.10.2022 13:38 Відповісти
Православне чучхе...
показати весь коментар
28.10.2022 13:42 Відповісти
Про загниваючий Захід казав ще Хрущов. Кацапія відстала від життя на десятки років.
показати весь коментар
28.10.2022 13:42 Відповісти
И чего это дипломы кацапских ВУЗов перестали признавать за рубежом?Это просто русофобия какая то.
показати весь коментар
28.10.2022 13:54 Відповісти
Це вже ж було! Історія кпрс, науковий комунізм, політекономіка і науковий атеїзм. А тепер шо: історія едрос, дикий рашизм, клептономіка і наукова теософія?
показати весь коментар
28.10.2022 14:02 Відповісти
скрєпознавство
показати весь коментар
28.10.2022 14:13 Відповісти
Этих русских дегенератов там в их скотопомойке запереть и нужно, пусть строят свой "научный комунизм"
показати весь коментар
28.10.2022 14:10 Відповісти
А чи є сенс от це вчити?
За 5 років може багато змінитися! Наприклад кордони.
показати весь коментар
28.10.2022 14:21 Відповісти
ид
показати весь коментар
28.10.2022 14:29 Відповісти
Ага, удачи. Они похоже не знают что нельзя научить студента тому на что им *****. Особенно сейчас, когда есть смартфон и интернет. Зато преподы озолотяться на зачетах. А на идеологию будет не *****, 1-2 человекам.
показати весь коментар
28.10.2022 14:40 Відповісти
Земля православного Чухче. Будет опять лекции диалектического материализма.
показати весь коментар
28.10.2022 15:14 Відповісти
опять вся хорошая жизнь в будущем...
показати весь коментар
28.10.2022 16:13 Відповісти
Читал я где-то...
Основой "расейской идеолохии" будут "героические ценности" - ну всякие там былинные богатыри и прочие Павлики Морозовы, ну а в конце, естественно, героическая смерть за Родину-Мать.
показати весь коментар
28.10.2022 17:02 Відповісти
вчити на память завєти фюрера путлера)
і російський фашизм
показати весь коментар
28.10.2022 18:54 Відповісти
Вас послушать, так Запад гнил всегда.
Вот только аромат больно приятный.
показати весь коментар
28.10.2022 18:58 Відповісти