7132 відвідувача онлайн
17 061 67

Ядерний удар по Україні буде "червоною лінією", - Шольц

шольц

Про це йдеться в заяві канцлера Німеччини Олафа Шольца, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на РБК-Україна.

"Неприпустимо, неприпустимо застосовувати ядерну зброю у цьому конфлікті", - сказав Шольц

Канцлер закликав Росію чітко заявити, що вона цього робити не буде, бо це межа, яку не можна переходити.

У п'ятницю під час візиту до Китаю канцлер ФРН наголосив, що Німеччина та КНР вважають, що ядерні загрози неприйнятні. За словами Шольца, він і голова КНР Сі Цзіньпін єдині на думці, що ядерні загрози безвідповідальні та дуже небезпечні.

При цьому, відповідаючи на критику на свою адресу за поїздку до Пекіна, глава уряду ФРН зазначив, що переконати голову КНР Сі Цзіньпіна виступити проти застосування ядерної зброї під час війни в Україні було достатньою причиною для поїздки.

Топ коментарі
+36
показати весь коментар
05.11.2022 21:46 Відповісти
+33
Якщо Україна зазнає ядерного удару, то це дякуючи гарантам США та Великобританії, які забрали нашу ядерну зброю і фактично зараз послали нахер обмежуючи постачання зброї дальністю 80 км., тоді для кожної країни у світі стане моральним обов'язком, якщо вона хоче зберегти свій суверенітет і незалежність наявність ядерної зброї, ніхто більше нікому не віритиме...
показати весь коментар
05.11.2022 22:03 Відповісти
+21
заспокоїв, зїбсь
показати весь коментар
05.11.2022 21:47 Відповісти

Завантаження...