Росіяни почали примусову депортацію мешканців шести громад Херсонської області

Про це повідомляє Центр національного спротиву, інформує Цензор.НЕТ.
"З 6 листопада росіяни примусово "евакуюють" мешканців Голо Пристанської, Олешківської, Каховської, Горностаївської, Великолепетиської та Верхньорогачицької громад. В першу чергу вони проводитимуть її з населених пунктів вздовж Дніпра, де зараз росіяни активно облаштовують лінію оборони", - йдеться в повідомленні.
У помешкання місцевих заселяються російські військовослужбовці. Вони насильно проникають у приміщення та вдаються до мародерства.
Крім того, російські загарбники крадуть майно медичних закладів. Зокрема з Горностаївського центру ПМСД та Центральної міської лікарні Нової Каховки вивезено усе медичне обладнання та медикаменти на територію тимчасово окупованого Криму.
Топ коментарі
+8 Светлана Конь
показати весь коментар
06.11.2022 14:52 Відповісти Посилання +3 Ірландія
показати весь коментар
06.11.2022 14:37 Відповісти Посилання +3 Светлана Конь
показати весь коментар
06.11.2022 14:38 Відповісти Посилання