10862 відвідувача онлайн

Росіяни почали примусову депортацію мешканців шести громад Херсонської області

херсон,херсонщина

Про це повідомляє Центр національного спротиву, інформує Цензор.НЕТ.

"З 6 листопада росіяни примусово "евакуюють" мешканців Голо Пристанської, Олешківської, Каховської, Горностаївської, Великолепетиської та Верхньорогачицької громад. В першу чергу вони проводитимуть її з населених пунктів вздовж Дніпра, де зараз росіяни активно облаштовують лінію оборони", - йдеться в повідомленні.

У помешкання місцевих заселяються російські військовослужбовці. Вони насильно проникають у приміщення та вдаються до мародерства.

Крім того, російські загарбники крадуть майно медичних закладів. Зокрема з Горностаївського центру ПМСД та Центральної міської лікарні Нової Каховки вивезено усе медичне обладнання та медикаменти на територію тимчасово окупованого Криму.

Топ коментарі
+8
Захищати? Тож казали всіх чекають шашлики і святкування радянських пропагандиських свят.
показати весь коментар
06.11.2022 14:52 Відповісти
+3
Все як в сралінській методичці
показати весь коментар
06.11.2022 14:37 Відповісти
+3
Цікаво, про що сьогодні буде відосік?
показати весь коментар
06.11.2022 14:38 Відповісти

Завантаження...