5980 відвідувачів онлайн
17 227 28

Росія таємно готується до війни на своїй території, - Bloomberg

москва,сховище,укриття

В Росії чиновникам доручено перевірити укриття та облаштувати занедбані протягом трьох десятиліть підвали.

Про це йдеться у матеріалі Bloomberg, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на 24 канал.

Роблять це, звісно, таємно. В Кремлі просто побоюються, щодо можливого розширення лінії фронту на територію Росії.

Як зазначають у виданні, ці кроки є "частиною ширших зусиль путінської влади забезпечити готовність інфраструктури цивільної оборони".

За свідченнями людей, які причетні до комунальних та інших спеціальних служб, працівники цивільної оборони уже прибирають підвали, ремонтують та очищають підземні споруди, які востаннє використовувалися ще за радянських часів.

"Кампанія з наведення порядку на об'єктах, придатних як бомбосховища та укриття, не оголошена офіційно, але після початку часткової мобілізації там розпочалися активні роботи", - зазначають журналісти.

Паралельно з цим, у прикордонних з Україною російських областях місцева влада офіційно оголосила про підготовку укриттів.

Перевірка бомбосховищ - яскравий приклад того, як повномасштабна війна в Україні упродовж 9 місяців "спричиняє дедалі ширшу мілітаризацію російського суспільства".

"Проте Україна не завдавала ударів по цілях у Росії за межами прикордонних зон, а Київ офіційно заявляв, що мета української армії - вибити кремлівські війська зі своєї території. США та їхні союзники обмежили поставки в Україну деяких видів наступальної зброї та озброєння великої дальності, щоб уникнути ризику ескалації",- додають в агентстві.

Топ коментарі
+27
Йшов дев'ятий місяць "взятія Кієва за трі дня"...
показати весь коментар
10.11.2022 22:17 Відповісти
+20
Готується то вона готується,тільки не до тої війни,яка її дійсно чекає... В громадянській війні бомбосховища навряд чи допоможуть.
показати весь коментар
10.11.2022 22:18 Відповісти
+13
Звичайно, будуть воювати республіки, наприклад Ічкерії, Кабардини... проти кацапів. Час настав і це неминуче.
показати весь коментар
10.11.2022 22:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Йшов дев'ятий місяць "взятія Кієва за трі дня"...
показати весь коментар
10.11.2022 22:17 Відповісти
І правильно робить.

Скоро, очень скоро, кровь прольётся морем.
Кафирские глотки дрогнут от ножей
показати весь коментар
10.11.2022 22:17 Відповісти
Готується то вона готується,тільки не до тої війни,яка її дійсно чекає... В громадянській війні бомбосховища навряд чи допоможуть.
показати весь коментар
10.11.2022 22:18 Відповісти
Це те, чого мені найбільше хочеться. Щоб вони там перебили одне одного до останнього кацапа.
показати весь коментар
11.11.2022 00:33 Відповісти
Крим це Україна і нетреба ******* про "готується до війни на своїй території" це наша **** територія зарибіть це на носу союзники призивателі до мири хренові
показати весь коментар
10.11.2022 22:19 Відповісти
...ну, війна на території рф ніколи й не припинялася
показати весь коментар
10.11.2022 22:20 Відповісти
Звичайно, будуть воювати республіки, наприклад Ічкерії, Кабардини... проти кацапів. Час настав і це неминуче.
показати весь коментар
10.11.2022 22:20 Відповісти
От нехай себе і побомбить. Трєнєруйтесь.
показати весь коментар
10.11.2022 22:23 Відповісти
та кому вони потрібні, хочуть собі карму відмити, щоб ми теж стали тиранами, як і вони, але ні! горіть самі в пеклі, тирани прокляті
показати весь коментар
10.11.2022 22:24 Відповісти
Ну да...
Китай нікуди не дівся й дуже пильно слідкує за "вялічієм" російської підерації...)))
показати весь коментар
10.11.2022 22:25 Відповісти
в России Херсон будет переименован Херсним.
показати весь коментар
10.11.2022 22:26 Відповісти
А чого таємно?
Вони давно скавчать, що з Україною вже не воюють!
Вони воюють з усіма країнами НАТО.
Ну а програти цілому блоку НАТО, це вже не поразка, це вже щось солідне, можна сказати почесне!
Тому, можна сміливо копати окопи навколо москви, петербурга, курська: жодної критики від бидла!
Тільки я не розумію, чого вони досі не розірвали дипвідносини з країнами-учасниками?
показати весь коментар
10.11.2022 22:30 Відповісти
показати весь коментар
10.11.2022 22:32 Відповісти
показати весь коментар
10.11.2022 22:38 Відповісти
московии от тогочто ты намалевал максимум 1/10 останется. и китая там точно не будет
показати весь коментар
10.11.2022 23:07 Відповісти
московія і китай пофарбовані в правильні кольори

hoc est bonum et verum
показати весь коментар
11.11.2022 01:15 Відповісти
Яка геніальна генітальна спецапірація!
показати весь коментар
10.11.2022 22:47 Відповісти
Та нах вы нужны кому-то, живите в своём оркостане и не" болейте" , суки!
показати весь коментар
10.11.2022 22:51 Відповісти
у них она еще лет 10 будет потом идти
до полного распада московии
показати весь коментар
10.11.2022 23:05 Відповісти
Я благословляю...
показати весь коментар
10.11.2022 23:28 Відповісти
Не надо впадать в эйфорию. Это обычный для рашистских чиновников распил бюджета.
показати весь коментар
10.11.2022 23:35 Відповісти
ЯК МОЖНА ВІДМОВЛЯТИСЯ КОЛИ КЛИЧУТЬ В ГОСТІ ? 🤓
показати весь коментар
11.11.2022 00:39 Відповісти
Так нельзя ж обмануть их ожидания. Они такие обидчивые...
показати весь коментар
11.11.2022 00:24 Відповісти
Та чого - дійти до Пітера для ЗСУ це гарна мета
До речі треба буде завітати до всіх архівів москви і пітєра і інших міст де є історичні Українські документи, також завітати в музеї, Ермітаж наприклад, де є багато Українських витворів мистецтв які кацапи за 300 років повивозили з України
показати весь коментар
11.11.2022 00:38 Відповісти
Думаю це для показухи, після якої піде пропоганда . Дивно, щоб рф турбувалась про своїх громадян і для цього наводила порядок з бомбосховищами . А так народ побачить двіж, йому втюхають , що є загроза поневолити веліку расєю і вони вимушені були відступити з Херсону, Донецька, Луганська і Криму .
показати весь коментар
11.11.2022 12:28 Відповісти
Кацапня клята. Прикончили б свого фюрера та й кінець війні