11709 відвідувачів онлайн
6 944 49

Пригожин хоче бути "сталінським" воєначальником. Прихильникам це до вподоби, - ISW

пригожин

Про це йдеться в доповіді американського Інституту вивчення війни (ISW), повідомляє Цензор.НЕТ.

В Інституті нагадали, що Пригожин підтримав страту найманця-вагнерівця, якого назвав "зрадником російського народу".

Пригожин підвищує свій авторитет у середовищі прихильників сталінської репресивної спадщини, - вважають аналітики.

"Пригожин робить дії, які знайдуть відгук у виборців, які цікавляться ідеологією національної переваги Росії, жорстокою радянською силою і відчувають огиду до корупції Кремля, яку президент Росії Володимир Путін використав як політичну силу протягом усього свого правління", - йдеться у зведенні.

В ISW наголошують, що Пригожин неухильно використовує свою участь у російському вторгненні в Україну для зміцнення свого впливу в Росії.

Він публічно висміював російську бюрократію, коли його запитали, чи тренуватимуться його війська на російських полігонах, що, ймовірно, ще більше зміцнить незалежність його військ.

"Нестримні витівки Пригожина у політичній сфері безпрецедентні для путінського режиму", - резюмують експерти.

Топ коментарі
+9
Забылась мечта сыфика Ленина кухарка правит страной… это ******
показати весь коментар
15.11.2022 11:03 Відповісти
+7
Щодо вірусного ролика зі стратою кувалдою, то незалежні політологи сприйняли це не просто, як ще одну кримінальну кару, а як найголовніший знак того, що кремль втрачає важелі управління. Насильство - це монополія держави. Так було, є й буде. А якщо право на насильство отримує хтось інший, то це означає, що він або дорівнює державі або сильніший за неї. Що й підтвердив учора дурник "піськов", відповівши на запитання про цей ролик - "Це не наша справа".
показати весь коментар
15.11.2022 11:11 Відповісти
+5
показати весь коментар
15.11.2022 11:20 Відповісти

Завантаження...