9056 відвідувачів онлайн
2 369 17

Верховна Рада вимагає виключити Росію з G20

депутат,вр,рада,верховна

Верховна Рада звернулася до "Великої двадцятки" з вимогою виключити Росію з G20. Звернення підтримали 310 народних депутатів.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на телеграм нардепа від "Голосу" Ярослава Железняка.

"Парламент звернувся до держав Групи Двадцяти (G20) щодо виключення Російської Федерації зі складу цієї Групи. Тобто зробити G19", - повідомив він.

Рада аргументувала свою вимогу тим, що Росія цілеспрямовано знищує населення України, що має всі ознаки геноциду.

"Цілеспрямоване знищення Росії населення України, яке має всі ознаки геноциду, а також невиборчість ракетних ударів та артилерійських обстрілів об'єктів енергетичної інфраструктури України російськими окупаційними військами, які не переслідують жодних військових цілей і мають виключно терористичну мету", - цитує Железняк текст.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський виступив на саміті G20 у режимі онлайн. Глава держави у своєму зверненні до учасників "Великої двадцятки" заявив, що настав час припинити руйнівну війну Росії в Україні.

Топ коментарі
+7
На сонечку перегрілитя фотографи та аніматори з СН.

Ви спочатку увійдіть у G-20, а потім будете щось вимагати.

Якщо ващого блазня запросили виступити, це ще не означає, що ви можете щось комусь диктувати.

Наприклад, ЗЄ та ****** кацапи запрошували виступати у лазні. Але ж ЗЄ та ***** не могли щось вимагати.
показати весь коментар
16.11.2022 16:55 Відповісти
+4
Нашо? Краще зробіть G22, додайте Іран та КНДР
показати весь коментар
16.11.2022 16:54 Відповісти
+2
исключить не нахлебника, а коммерческого партнёра и остаться в девятнадцати? нєт! на это G-20 пойтить не могут!
показати весь коментар
16.11.2022 16:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А як там СН і ОПЗЖ , за виключення рашки ?
показати весь коментар
16.11.2022 16:49 Відповісти
Звернення підтримали 310 народних депутатів, а чому не всі підтримали?
показати весь коментар
16.11.2022 18:44 Відповісти
Пора уже начинать шантажировать мир ядерным шантажом. Как серйозность наших намерений слить бочку с отработанным ядерным топливом в черное море. Если не дадут томагавки - слить еще пару бочек. Не дадут и дальше слить все остальное. Потом заминировать все свои атомные станции и дать последнее китайское предупреждение, что если не убьете ***** то земной шар - ВСЬО!!! Бо это стурпованая решительность уже если честно подзадолбала
показати весь коментар
16.11.2022 16:53 Відповісти
)) ок. но только какие смертники будут в бочку наливать, подвозить сливать? напомнило байку, как кжись к фарадею пришёл проситься в ученики-изобретатели один босяк, которого фарадей спросил, что же он хочет такого гениального изобрести. - универсальный растворитель, который будет растворять Абсолютно любые материалы! - ок! ну и в чём его можно будет хранить?
показати весь коментар
16.11.2022 17:00 Відповісти
Там пленной ******* расейской целая куча, так что за это не переживай
показати весь коментар
16.11.2022 17:01 Відповісти
Нашо? Краще зробіть G22, додайте Іран та КНДР
показати весь коментар
16.11.2022 16:54 Відповісти
Тебе сегодня не налили?
показати весь коментар
16.11.2022 17:15 Відповісти
непонимание сарказма - симптом идиотизма
показати весь коментар
16.11.2022 17:23 Відповісти
исключить не нахлебника, а коммерческого партнёра и остаться в девятнадцати? нєт! на это G-20 пойтить не могут!
показати весь коментар
16.11.2022 16:54 Відповісти
Ви ще б через рік запропонували після того як закінчився саміт.
показати весь коментар
16.11.2022 16:54 Відповісти
На сонечку перегрілитя фотографи та аніматори з СН.

Ви спочатку увійдіть у G-20, а потім будете щось вимагати.

Якщо ващого блазня запросили виступити, це ще не означає, що ви можете щось комусь диктувати.

Наприклад, ЗЄ та ****** кацапи запрошували виступати у лазні. Але ж ЗЄ та ***** не могли щось вимагати.
показати весь коментар
16.11.2022 16:55 Відповісти
Де G20 а де ВР. Шо за марнування час
показати весь коментар
16.11.2022 17:00 Відповісти
310 депутатов За. Интересно посмотреть какие партии голосовали, у каких это партий крышу снесло
показати весь коментар
16.11.2022 17:08 Відповісти
Ще скотокацапію потрібно обнести колючим дротом і щоб були рови з водою з крокодайлами.
показати весь коментар
16.11.2022 17:20 Відповісти
ну чего g19? Взять туда нормальную страну.
показати весь коментар
16.11.2022 17:27 Відповісти
То ще треба порахувати хто більше нищить Україну та українців, Верховна Зрада своїми драконівськими законами чи рашка ракетами. Чомусь мені здається, що Зрада буде на першому місці.
показати весь коментар
16.11.2022 17:36 Відповісти