8634 відвідувача онлайн
7 529 34

Зеленський запросив Маска в Україну, - NYT

маск,зеленський

Президент України Володимир Зеленський запросив американського бізнесмена Ілона Маска відвідати Україну.

На його думку, такий візит може допомогти йому зрозуміти ситуацію, перш ніж робити заяви про неї, пише Цензор.НЕТ із посиланням на The New York Times.

"Якщо ви хочете зрозуміти, що тут зробила Росія, приїжджайте в Україну, і ви побачите це на власні очі... Після цього ви розкажете нам, як закінчити цю війну, хто її почав і коли ми зможемо її закінчити", - сказав Зеленський через відеозв'язок на саміті видання DealBook.

Нагадаємо, раніше Ілон Маск запропонував Україні відмовитися від Криму, адже той "був російським до помилки Хрущова", провести референдум на територіях, окупованих російськими військами, та лишитись нейтральною державою.

Українські офіційні особи доволі різко відповіли мільярдерові. У відповідь Маск уточнив, що підтримує Україну, але переконаний: ескалація війни завдасть великої шкоди Україні і, можливо, світу.

Топ коментарі
+14
Щоб там не казали, а ідея Притули відправити Маску книгу "Історія України", більш ефективна
показати весь коментар
30.11.2022 19:30 Відповісти
+14
При всій моїй огиді до цьої пародії на президента, тут мушу визнати - нормальний хід.
Це має вплинути на певну частину західних ліваків. За трампістів сумніваюся....
показати весь коментар
30.11.2022 19:42 Відповісти
+8
так-показати Бучу та й не тільки може щось зрозуміє...
показати весь коментар
30.11.2022 19:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Щоб там не казали, а ідея Притули відправити Маску книгу "Історія України", більш ефективна
показати весь коментар
30.11.2022 19:30 Відповісти
Краще вручити йому ІСТОРІЮ УКРАЇНИ в Бучі після екскурсії з розповідями місцевих.
показати весь коментар
30.11.2022 20:42 Відповісти
Не поможет, одно слово - Масковит.
показати весь коментар
30.11.2022 20:57 Відповісти
Разве что Притула отправит ему эту книгу из тюрьмы за разворовывание пожертвований в особо крупных размерах
показати весь коментар
01.12.2022 00:52 Відповісти
Ти вже подав заяву?
показати весь коментар
01.12.2022 11:16 Відповісти
А вона ота "маска" після стількох "зашкварів" тут потрібна?
показати весь коментар
30.11.2022 19:30 Відповісти
Думаю, что Маск положит на этого 4жды уклониста. И правильно сделает
показати весь коментар
30.11.2022 19:33 Відповісти
так-показати Бучу та й не тільки може щось зрозуміє...
показати весь коментар
30.11.2022 19:33 Відповісти
нє болтай єрундой... тхне кацапятіною
показати весь коментар
30.11.2022 20:15 Відповісти
Маск -аутист, а аутисты очень сильно поддаются влиянию и впечатлительны ( кроме одной формы аутизма)
показати весь коментар
30.11.2022 20:19 Відповісти
Навіщо?
показати весь коментар
30.11.2022 19:37 Відповісти
Як це навіщо ? Гіперлуп буде будувати. Ха -Ха.
показати весь коментар
30.11.2022 19:39 Відповісти
Буде на колінцях знижку на в Інтернет просити?
Маск уже про Марс мріє, йому не до земних проблем
показати весь коментар
30.11.2022 19:43 Відповісти
показати весь коментар
30.11.2022 19:48 Відповісти
При всій моїй огиді до цьої пародії на президента, тут мушу визнати - нормальний хід.
Це має вплинути на певну частину західних ліваків. За трампістів сумніваюся....
показати весь коментар
30.11.2022 19:42 Відповісти
маск це жидівсько мілка потвора.!воно огидне..!і навіщо воно в Україні? воно нічого і ніколи не зрозуміє поки під сраку кацапи иого не копнуть..та не відбируть кацапи у нього бізнес...!от тоді воно зрозуміє.!та ще й пику йому натовчуть.!
показати весь коментар
30.11.2022 19:53 Відповісти
І місцем зустрічи най буде Драмтеатр в Маріуполі! Щоб обидва проср@лися: один - коли побачить наслідки свого "прое@алі", а другий - просто від нелюдскості рашистів.
показати весь коментар
30.11.2022 19:40 Відповісти
Маск був нормальний чувак, доки не був змушений за свою тупість купити "твітер" за 44 млрд. $ (продавши частину прибуткових акцій тесла та залізши в боги іншим провідним банкам в США 13 млрд), потім він зрозумів, який він лох і озвірів...
показати весь коментар
30.11.2022 19:42 Відповісти
У Бахмут його, бідолашного, повезти!
показати весь коментар
30.11.2022 19:42 Відповісти
Той випадок коли підтримую Зеленського. Хитро і правильно. Але це треба написати як мінімум у у Твіттері.
показати весь коментар
30.11.2022 19:56 Відповісти
Как раз хотел написать об этом) но зачитался гневными меседжами о плохом президенте.
показати весь коментар
30.11.2022 20:14 Відповісти
Хитро це коли Маска в аеропорту зустріне зваблива "пловчиха" і промиє йому мізки разом з тілом в сауні...
показати весь коментар
30.11.2022 21:03 Відповісти
На шашлики?
показати весь коментар
30.11.2022 19:57 Відповісти
підар до підара - все як завжди...
показати весь коментар
30.11.2022 20:02 Відповісти
Зеля помітив проросійськи нотки у Маска і бажає його використати для перемовин з Путлером.
показати весь коментар
30.11.2022 20:11 Відповісти
Логічно«Краще один раз побачити, ніж сто разів почути»
показати весь коментар
30.11.2022 20:11 Відповісти
Маск має побачити площі під сонячні панелі у Чорнобильскткій зоні,
а в тому, що попит на незалежне джерело електроенергії буде великим -
можна на сумніватись з огляду на ракетні атаки.
У Маска є інтерес і до ракетного виробництва, та й за кількість "Тесл",
ввезених в Україну, нам можна не червоніти.
показати весь коментар
30.11.2022 20:24 Відповісти
Под Емелю-дурачка косит.
показати весь коментар
30.11.2022 21:00 Відповісти
Прекрасна ідея.

Нам є що йому тут запропонувати.

У нас стільки об'єктів де треба ефективних менеджерів. А ще всі ресурси рф стануть нашими репараціями після війни тому буде багато можливостей.
показати весь коментар
30.11.2022 21:44 Відповісти
Тут на Цензорі я цього не зустрічав, хоча постійно моніторю новини. А от на інших ресурсах проскакувало: десь на днях CNN чи інший західний ресурс брав інтерв'ю у Маска. і в одному з запитань кого Маск підтримувати буде на наступних виборах, Маск натякнув, що буде більш схильний віддати голос за Рона ДеСантіса.
показати весь коментар
30.11.2022 23:08 Відповісти
Да и хер на него
показати весь коментар
01.12.2022 00:57 Відповісти
Зелена банда якийсь "шкурняк" новий придумала. Бо на гешефтах з ротенбергом та фірташем вже спалилися.
показати весь коментар
01.12.2022 08:24 Відповісти