6485 відвідувачів онлайн
13 972 37

В енергосистемі зберігається суттєвий дефіцит, - Укренерго

електроенергія

Про це повідомляє Укренерго, передає Цензор.НЕТ.

"В енергосистемі все ще зберігається суттєвий дефіцит, всім обленерго доведено ліміти споживання електроенергії. На жаль, вже є регіони, де перевищено ліміти споживання, тому застосовано режим аварійних відключень", - йдеться у повідомленні.

При цьому Україна продовжує відновлення енергосистеми після ракетної атаки. На атомних станціях блоки, які відключалися через пошкодження електромереж, завантажують до планових показників.

"Зберігається складна ситуація на сході країни - ворог вчора ввечері повторно обстріляв одразу кілька об’єктів енергетичної інфраструктури, в той час, як температура в цьому регіоні досягла позначки -17С. Наразі тривають цілодобові аварійно-ремонті роботи", - зазначили в Укренерго.

Також ремонтники ліквідовують наслідки ракетної атаки в Київській та Одеській областях.

Щоб зрозуміти, які графіки відключення діють в кожному окремому регіоні, Укренерго рекомендує стежити за повідомленнями обленерго. Їхній перелік можна знайти за посиланням.

Топ коментарі
+20
Интересно, кончу, та которая в заспе, хоть раз отключали от света? вопрос риторический
показати весь коментар
07.12.2022 11:58 Відповісти
+11
В Одесі слава богу значно потеплішало і буде ще декілька днів тепло. Але більша частина міста вже до 51 години без світла. Хоча б по 2 години на добу дали.
показати весь коментар
07.12.2022 12:04 Відповісти
+9
Як же кірюха тимошенко заряджати авто буде? А на бензін коштів і подавно немає.
показати весь коментар
07.12.2022 11:57 Відповісти

Завантаження...