4076 відвідувачів онлайн

Путін створює умови для затяжної загарбницької війни в Україні, - ISW

путін

Американські аналітики переконані, що російський президент Володимир Путін створює умови для затяжної загарбницької війни в Україні.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на дані Інституту вивчення війни (ISW).

Аналітики наголошують, що під час зустрічі з Радою з розвитку громадянського суспільства і прав людини Путін заявив, що так звана "спецоперація" в Україні може бути "тривалим процесом" і що захоплення нових територій є важливим результатом для Росії.

Експерти інституту зауважили, що на цій зустрічі Путін порівняв себе з російським царем Петром першим та зазначив, що Росія зараз контролює Азовське море, за яке боровся цар.

"Це посилання на російську імперську історію явно окреслює нинішні цілі Путіна в Україні, як відверто імперіалістичні та все ще максималістські. Путін налаштовує російську внутрішню аудиторію на затяжну, виснажливу війну в Україні, мета якої – завоювання нових українських територій", – йдеться у звіті ISW.

Аналітики інституту зазначили, що російський інформаційний простір позитивно відреагував на імперіалістичні заяви Путіна, які створюють додаткові умови для затягування війни.

У ISW також навели слова одного з російських блогерів, який порівняв Україну з Сирією, зазначивши, що російські війська почали відчувати перемоги на полі бою лише через роки після початку операції.

"Путін, схоже, не бажає ризикувати втратою внутрішнього імпульсу, навіть ненадовго зупинивши свої наступальні операції, не кажучи вже про те, щоб відступити від своїх цілей, які, як він все чіткіше дає зрозуміти, включають в себе відновлення російської імперії в тій чи іншій формі", – резюмують аналітики.

Топ коментарі
+29
військові сказали ДАЙТЕ ЗБРОЮ, дайте танки, літаки, та через 2 неділі росіян тут не буде, байден сказав що допоможе ЛЕНДЛІЗОМ на 40 млрд. коли ? в жовтні-листопаді. ВЖЕ ГРУДЕНЬ. байден з якись незрозумілих причин робить путіну можливість затягувати війну. 40 млрд. це приблизно 5 тисяч ******** танків. навіть в рашке такого немає, війну РЕАЛЬНО можливо закінчити за місяць перемогою Україні.
показати весь коментар
08.12.2022 06:55 Відповісти
+28
Хворий ублюдок
показати весь коментар
08.12.2022 06:54 Відповісти
+17
Мені це затягування від Заходу також дуже підозріле. Або вони реально дуже слабкі ввоєнному плані , або вони переслідують зовсім інші цілі ніж декларують. Візьмем наприклад Рейгана. Щоб він робив в даній ситуації? Та маючи таку унікальну можливість знищити стратегічну авіацію і флот ворога чужими руками він би ні секунди не думав, що робити! Вже б в перший місяць в москалів небуло би ні тушок, ні чорноморського флоту!
показати весь коментар
08.12.2022 07:23 Відповісти

Завантаження...