11504 відвідувача онлайн
6 038 14

Знеструмлення Київщини: На вечір очікуємо гарних новин у Броварському, Бориспільському та Обухівському районах

світло

Ситуація з забезпеченням електрикою на Київщині досі складна.

Про це повідомив у телеграм-каналі глава Київської ОВА Олексій Кулеба, інформує Цензор.НЕТ.

"Київщина. Ситуація в області досі складна. Протягом дня енергетики вимушено вимикали критичну інфраструктуру. Попри все, роботи з відновлення тривають. На вечір очікуємо гарних новин щодо ситуації у Броварському, Бориспільському та Обухівському районах. У посиленому режимі продовжуються ремонтні роботи в Бучанському, Фастівському та Вишгородському районах", - йдеться у повідомленні.

"Усі працюють на своїх місцях. Тримаємо свій фронт", - додає очільник регіону.

Топ коментарі
+6
як так виходить, що з 30-ти мопедів були збиті 25 (по словам), а ті що залишилися влучили прям точнісенько туди, куди потрібно і вся столиця і область сидить без світла 2 дні??
показати весь коментар
20.12.2022 16:57 Відповісти
+4
А можно еще она улучшится в Подольском р-не столицы, мкр. Виноградарь?
показати весь коментар
20.12.2022 17:11 Відповісти
+3
https://youtu.be/mstXAn5J_3s ...

Горит газопровод в Чувашии уже 10 часов 💥🔥
показати весь коментар
20.12.2022 17:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
як так виходить, що з 30-ти мопедів були збиті 25 (по словам), а ті що залишилися влучили прям точнісенько туди, куди потрібно і вся столиця і область сидить без світла 2 дні??
показати весь коментар
20.12.2022 16:57 Відповісти
Можливо, ефект накопичення плюс остання крапля. 19.12 окрім іншого була пошкоджена високовольтна лінія.
показати весь коментар
20.12.2022 17:07 Відповісти
Ну так так, протягнути кабель між стовпами це ж непосильна задача.
показати весь коментар
20.12.2022 17:10 Відповісти
Ви пройшли зелений тест на міністра енергетики.
показати весь коментар
20.12.2022 17:25 Відповісти
Якщо ви хочете знати, як і з якою ефективністю працює ППО по різних цілях у різних умовах, у ютюбі є достатньо відео військових експертів.
показати весь коментар
20.12.2022 17:23 Відповісти
Труха пишет, что сбито было только 18 из 35-ти!
показати весь коментар
20.12.2022 17:15 Відповісти
Труха і в Африці - Т Р У Х А ...ха ха ха.
показати весь коментар
20.12.2022 19:11 Відповісти
А можно еще она улучшится в Подольском р-не столицы, мкр. Виноградарь?
показати весь коментар
20.12.2022 17:11 Відповісти
👍!
показати весь коментар
20.12.2022 17:47 Відповісти
https://youtu.be/mstXAn5J_3s ...

Горит газопровод в Чувашии уже 10 часов 💥🔥
показати весь коментар
20.12.2022 17:12 Відповісти
Зато не заржавеет!))
показати весь коментар
20.12.2022 17:49 Відповісти
Це наробили лише 5 дронів?!
показати весь коментар
20.12.2022 18:54 Відповісти
коли вже хороші новини будуть в Одеській області, **** , вже тиждень на генераторі і без води .. пллять , чи то якось пов'язано з Обуховим ?
З.І. до речі до цього , плять, три тижні по дві години на добу вмикали світло , шо це за х-я така !
показати весь коментар
20.12.2022 21:34 Відповісти