12287 відвідувачів онлайн
5 125 16

Глава Євроради Мішель висловився за припинення членства Росії в Радбезі ООН

мішель

Необхідно встановити механізм щодо припинення членства Росії у Раді безпеки ООН. Оскільки вона зухвало порушує міжнародне право.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву голови Європейської ради Шарля Мішеля в інтерв'ю телеканалу RTVi.

"Думаю, що в міжнародному праві є вада, якщо постійний член радбезу ООН, у цьому випадку Росія, зухвало порушує міжнародне право. На мій погляд, слід було б встановити механізм припинення членства: я не говорю про повне виключення Росії, але як мінімум про припинення членства Росії в Раді безпеки", - сказав Мішель.

Втім, за його словами, наразі це нібито "неможливо", оскільки "приведе в глухий кут сам концепт безпеки ООН".

"Ми добре бачили, що до початку бойових дій в Україні (війни - ред.) концепт безпеки ООН вже сильно барахлив і мав чимало труднощів у функціонуванні під час вирішення великих міжнародних проблем. Отже, я серед тих, хто вважає, що рано чи пізно реформа функціонування ООН буде обов'язковою", - прогнозує Мішель.

Нагадаємо, ще в лютому, на початку повномасштабного вторгнення, Росія наклала вето на резолюцію ООН з вимогою припинити війну проти України.

Додамо, що президент Володимир Зеленський раніше заявив, що Російська Федерація окупувала місце у Раді безпеки ООН, але "ніхто у світі вже не хоче чути її брехню".

При цьому нещодавно ЗМІ повідомили, що Конгрес США розгляне резолюцію про виключення Росії з Радбезу ООН.

Топ коментарі
+13
zомби не місце серед людей.
показати весь коментар
23.12.2022 15:01 Відповісти
+12
не наказанное зло борзеет !!!

и чем скорее это поймут члены (в хорошем смысле))) ООН тем скорее выгонят рашку - члена (в анатомическом смысле)
показати весь коментар
23.12.2022 15:14 Відповісти
+8
Тамара Горіха Зерня

Вчора у інтерв'ю Латвійському радіо я розповідала про те, як росіяни поводяться з тваринами. Про те, що вони катують звірят.

Про селекційні ферми на Харківщині і Херсонщині, де вони вирізали шматки м'яса із живих тварин, а селяни потім знаходили і добивали цих нещасних, замучених створінь.

На цьому епізоді перекладачка розплакалася. Я ні, не тому що мені не шкода, а просто є відчуття зосередженості і скрупульозності, з яким ми повинні говорити про ці злочини.

А увечері ми всі прочитали про катівні для дітей. Ми маємо справу з примітивним, чистим, абсолютним злом. З країною, а якій на межі похибки не відсоток садистів, а відсоток нормальних людей.

Як у звичайних суспільствах присутність одного маніяка на мільйон не робить усю націю маніяками, так і на росії присутність однієї нормальної на мільйон людей не робить здоровими увесь народ.
показати весь коментар
23.12.2022 15:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
zомби не місце серед людей.
показати весь коментар
23.12.2022 15:01 Відповісти
не наказанное зло борзеет !!!

и чем скорее это поймут члены (в хорошем смысле))) ООН тем скорее выгонят рашку - члена (в анатомическом смысле)
показати весь коментар
23.12.2022 15:14 Відповісти
Та потрібно гнати їх сраними ганчірками зі всіх міжнародних організацій ...
показати весь коментар
23.12.2022 15:15 Відповісти
ООН збіговисько.Це так ,якби злочинець вбив,суд постановив на папері,покарати, а злочинець розпустив суд і себе одноосібно виправдав.оце рашка робить в ООН. і ще й глузує з цих недоумків
показати весь коментар
23.12.2022 15:19 Відповісти
И пусть посмотрит, законно ли вобще Российская Федерация попала в Совбезе ООН после развала СССР.
показати весь коментар
23.12.2022 15:20 Відповісти
Тамара Горіха Зерня

показати весь коментар
23.12.2022 15:21 Відповісти
Цей кацап радіе будущій Ладі, а дітлахи явно чують підлянку

показати весь коментар
23.12.2022 15:22 Відповісти
На счёт членства Мавзолейных Шариковых в Совбезе ООН я в 1992 году напечатал статью в газете Вечерний Киев ,с весомыми доводами знакомых мне тогда адвокатов-правоведов... старая тема...но решат ли ее с этим составом в ООН.. Сомневаюсь..
Слишком много прикормленных крыс путлера в этой Помойке...
показати весь коментар
23.12.2022 15:34 Відповісти
Ерефія (яка себе називає росією) безпідставно находиться в раді ООН, членом був СРСР а не ерефія. Ерефія і в оон не приймали. Всупереч Україна повноправний член ООН. Москва завжди все краде назву Росія, території інших країн, скарби інших народів, здобутки поневолених народів....., місце в раді ООН
показати весь коментар
23.12.2022 16:07 Відповісти
Схоже час ідеї таки настає.
показати весь коментар
23.12.2022 16:17 Відповісти
Года через 2-3 эти брюссельские бюрократы как раз сподобятся вытолкать рашку из совбеза. А может и нет
показати весь коментар
23.12.2022 16:50 Відповісти
врядли. китай блокирует. да и смысл, что это даст? будет, как с американцами, которые послали подальше международный уголовный суд и все. смысл таких организаций.
показати весь коментар
23.12.2022 17:56 Відповісти
Господи, за що ви там отримуєте такі зарплати? Все дуже просто вирішується. Якщо ви не можете виключити країну з організації, то маєте зробити так, щоб вона не мала права вето. Це має бути звичайна поправка в статуті. Країна учасниця військового конфлікту ( далі читати агресор), а також країни, які підтримують політику війни, політику країни агрессора, не мають права голосу, права вето. Це якщо коротко. Можна розписати більш розгорнуто. Україна, як учасниця конфлікту теж може бути позбавлена тих самих прав на період війни. Нашими словами "хай нас розсудять". Це має бути так.
показати весь коментар
23.12.2022 17:00 Відповісти
Тогда надо с Китаем что то сделать.
показати весь коментар
23.12.2022 18:03 Відповісти
Відкитаїти)
показати весь коментар
23.12.2022 20:57 Відповісти
нужно рашку и из самой оон вышвырнуть,так же как совок когда то исключили из лиги наций!
показати весь коментар
23.12.2022 21:54 Відповісти