8921 відвідувач онлайн
5 041 22

Німеччина має дозволити поставку Україні Leopard іншими країнами, - міністр економіки Хабек

leopard

Міністр економіки та віцеканцлер Німеччини Роберт Габек висловився за те, щоб не допустити зриву поставки Україні польських бойових танків Leopard через заперечення Німеччини.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ЄП.

"Є різниця між ухваленням рішення щодо себе та перешкоджанням ухваленню рішення іншими", - сказав він.

"І, відповідно, Німеччина не повинна стояти на шляху, коли інші країни ухвалюють рішення про підтримку України, незалежно від того, яке рішення ухвалить Німеччина", - додав Хабек.

Топ коментарі
+9
***** вже всі німецькі міністрерства верещать щоб Шольц дав дозвіл, що це за муть???
показати весь коментар
12.01.2023 15:13 Відповісти
+6
Леопарди є в 10 країнах Європи. Кожна якщо дасть по 30-40 і замінить на інші більш нові моделі, то це буде геть не погано. В Фінляндії їх близько 240, да і Польща має за 200 і ці 14 тільки початок, тим більше прийдуть до них на заміщення корейські. То ті 300, що просить Залужний може і отримаємо, не рахуючи Челенджерів і Абрамсів і тут цей міністр в тему.
показати весь коментар
12.01.2023 15:18 Відповісти
+5
Я вот поражаюсь этому европейскому дебилизму. Если Германия не разрешит, то Польша не имеет права поставить свои танки Украине. А если вдруг на Польшу кто-то нападет? Вдруг Германия не разрешит использовать свои танки)). Не удивительно что в Германии местных баб насилуют приезжие иммигранты, а местные мужики защищают этих насильников. Когда-то это была великая страна, а сейчас страна барыг и **********. И мы туда стремимся.
показати весь коментар
12.01.2023 15:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
***** вже всі німецькі міністрерства верещать щоб Шольц дав дозвіл, що це за муть???
показати весь коментар
12.01.2023 15:13 Відповісти
Я думаю, що він не дозволить цього, поки США не вирішать надіслати свої танки.
показати весь коментар
12.01.2023 15:28 Відповісти
нам больше нужны ваши танки...
показати весь коментар
12.01.2023 16:32 Відповісти
а *******, що як хтось відправе, то вони будуть наступними
показати весь коментар
12.01.2023 15:16 Відповісти
Леопарди є в 10 країнах Європи. Кожна якщо дасть по 30-40 і замінить на інші більш нові моделі, то це буде геть не погано. В Фінляндії їх близько 240, да і Польща має за 200 і ці 14 тільки початок, тим більше прийдуть до них на заміщення корейські. То ті 300, що просить Залужний може і отримаємо, не рахуючи Челенджерів і Абрамсів і тут цей міністр в тему.
показати весь коментар
12.01.2023 15:18 Відповісти
Я вот поражаюсь этому европейскому дебилизму. Если Германия не разрешит, то Польша не имеет права поставить свои танки Украине. А если вдруг на Польшу кто-то нападет? Вдруг Германия не разрешит использовать свои танки)). Не удивительно что в Германии местных баб насилуют приезжие иммигранты, а местные мужики защищают этих насильников. Когда-то это была великая страна, а сейчас страна барыг и **********. И мы туда стремимся.
показати весь коментар
12.01.2023 15:43 Відповісти
Та хрень понеслась около 2010го. Единственное лекарство - больше участников кто на своей шкуре испробовали совок и так получили антидот от всякого вида "мултикултурализмов". Думаю что с Украиной уже будет достигнута критическая масса, чтобы поставить вопрос ребром.
показати весь коментар
12.01.2023 17:11 Відповісти
Друг, я с тобой не совсем согласен. Единственное лекарство, это когда за этими женоподобными странами присматривают и направляют США. Да, в США тоже процветает толерантность, но там есть всему пределы и это работает. А европа совсем размякла, даже иногда противно
показати весь коментар
12.01.2023 18:05 Відповісти
США далеко и имеет свои недостатки. Не думаю что вы захотите пахать 60+ часов в неделю с 10 днями отпуска в году и при этом платить баснословные деньги за медицину и образование. Делить Европу пополам настоятельно не рекомендую. Особенно сейчас, когда Кремль и Пекин как раз этого и ожидает. Нужен противовес алтернативно одарённой шизе внутри самой ЕС. Достаточно весомый, чтобы стал заметным и его не было возможности скрывать под ковёр. Одной Польши с Балтийскими странами не хватает.
показати весь коментар
12.01.2023 18:34 Відповісти
У меня несколько знакомых имигрировали в США по зеленой карте, никто не вернулся.
показати весь коментар
12.01.2023 19:34 Відповісти
гдр з"їла фрг, але саме тому, коли німці видумали щоб в ЄС була спільна армія, якою керуватимуть з Брюселя, багато хто з цього поводу обурилися, бо це було би саме так, як пан пише. Вони би засідали би на безкінечних засіданнях, виражали би занепокоєння, дзвонили би і писали би і ніц не робили би. А там вже й не треба. "вот и очень карашо".
показати весь коментар
12.01.2023 21:29 Відповісти
В твоих словах есть правда. Сирийцев, афганцев и прочих мусульман в Германию еще недавно завозили по ночам самолетами, чтобы свой народ не возбуждать. Хотя, какой народ теперь для власти свой, я не знаю. Но не все так однозначно, многие немцы и даже сами мигранты против мульти-культи. В частности, симпатизанты АфД. Их. конечно, принято обзывать нацистами и другими нехорошими словами, но именно они выступают против замены немцев на выходцев с Ближнего и прочего Востока.
показати весь коментар
13.01.2023 09:59 Відповісти
Що не день то новини типу садо-мазо((
показати весь коментар
12.01.2023 15:57 Відповісти
При таких тяжёлых родах надо делать кесарево сечение.
показати весь коментар
12.01.2023 16:54 Відповісти
а не кажить, можна подумати ці танки стара швабра - меркель по одному на рік народжує.
показати весь коментар
12.01.2023 21:30 Відповісти
Щось ці німці в даному питанні нагадують мадярів, але ті хоч відкрито про це говорять...А ВОНИ ЛАМАЮТЬСЯ , ЯК ЦЕЛОЧКИ
показати весь коментар
12.01.2023 17:06 Відповісти
Не дасть
показати весь коментар
12.01.2023 17:21 Відповісти
Польша обещает 14 танков, Британия 12, могут и дать.
показати весь коментар
12.01.2023 17:53 Відповісти
Щольцевання - Німеччина не поставля "першою", і не дає дозволу іншим поставити "першими". Це як радбез з рашкіним ветом
показати весь коментар
12.01.2023 17:33 Відповісти
"Танкбол" із участю "Німецької збірної" вже не має цензурних слів...

Але, що пропустили ЗМІ - Представники Нідерландів планують зустрітися у Вашингтоні з Джо Байденом.

За даними телерадіокомпанії, під час зустрічі у вівторок, 17 січня, головною темою розмови лідерів двох країн має стати війна РФ проти України.

Нагадаємо, наприкінці 2022-го прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте заявив, що його держава в цьому році https://zn.ua/ukr/UKRAINE/**********-nadadut-ukrajini-v-2023-rotsi-2-5-mlrd-jevro-zelenskij-vzhe-podjakuvav-premjeru-rjutte.html виділить 2,5 млрд євро на військову, гуманітарну та дипломатичну допомогу Україні.

Це число співмірно, із Знаковою допомогою Британії. Тонкість моменту Нідерланди в ЄС... "біля" Німеччини. Україну чекає сюрприз?
показати весь коментар
13.01.2023 00:08 Відповісти
"Танкбол" із участю "Німецької збірної" вже не має цензурних слів... є тонкий момент із "Леопардами" - їх боєздатність? Мова йде про танки модиф. А6, А7...

Ладно, Шольц впирається. Чому постачанню впираються високопосадові офіцери Бундесверу? Це ж така можливість "обкатати" танки...

Може відповідь в цій історії.
Почему бундесвер отказывается от новейших БМП "Пума" (https://www.youtube.com/watch?v=a_V8kqNWY-Y)
Бундесвер в шоке: новейшие БМП Puma не пригодны к использованию (https://www.youtube.com/watch?v=gK8tapMzhN8 )

БМП "Пума" та "Леопарди 2" А6, А7 часом не мають ту саму "електроніку" чи "чіпи"? В системі СУВ (рос. СУО)?))) Хто не розуміє, боєздатність машин залежить від погодних умов та інтенсивності експлуатації... ************** 2000, яких модифікацій "сиплеться"?

Здається, тут вже питання не в постачанні танків України через політику, а те що твориться навколо Бундесверу? Хотілося би сильно помилятися. Якщо ні, то Німеччина на порозі гучного скандалу. Із флотом теж не все в порядку...
показати весь коментар
13.01.2023 00:27 Відповісти
Точніше не інтенсивності експлуатації, а умов експлуатації...

Ось і получається "Танкбол". Політики в Німеччині, що не знають "хворобу Леопардів" виступають про надання, а ті що знають...