11992 відвідувача онлайн
2 978 12

Шістьох постраждалих у авіатрощі в Броварах лікують у Австрії, ще одного евакуюють до Швейцарії, - Ляшко

бровари

Шестеро постраждалих в авіакатастрофі в Броварах Київської області відправлені на лікування в Австрію, ще один пацієнт невдовзі буде евакуйований в Швейцарію.

Як передає Цензор.НЕТ, про це міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко повідомив у фейсбуці.

"Щодо постраждалих під час трагедії в Броварах. Станом на сьогодні шестеро постраждалих з опіками відправлені на лікування в Австрію. Ще один пацієнт невдовзі буде евакуйований в Швейцарію", - написав він.

Ляшко додав, що тримає ситуацію на особистому контролі. Всі постраждалі отримують необхідну їм допомогу в центральній лікарні Броварів та Київському міському опіковому центрі.

Очільник МОЗ висловив подяку міжнародним партнерам за оперативну підтримку та допомогу.

Нагадаємо, зранку 18 січня у Броварах літальний апарат впав на об’єкт соціальної інфраструктури. Пізніше стало відомо, що гвинтокрил впав поруч із дитячим садком та житловим будинком.

Згодом стало відомо, що внаслідок авіакатастрофи загинуло керівництво МВС. За уточненою інформацією, після проведення ідентифікації, на місці падіння вертольоту виявлено 14 загиблих осіб, з них 1 дитина та 9 осіб, які перебували на борту. Травмовано 25 осіб.

Топ коментарі
+3
Для чого нам ляшко якщо лікують закордоном
показати весь коментар
21.01.2023 19:41 Відповісти
+3
Нащо писати "авіатроща", якщо прикладів застосування цього слова не існує. Нащо видумуаати з голови якісь чудернацькі слова, якщо люди так не говорять. Творцем мови є народ.
показати весь коментар
21.01.2023 21:38 Відповісти
+2
Дивно, Герой з трахеостомою лежить у ліжку з піклуванням батька, а не реабілітації за кордоном Що за розмежування між людьми.
показати весь коментар
21.01.2023 19:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Для чого нам ляшко якщо лікують закордоном
показати весь коментар
21.01.2023 19:41 Відповісти
теж не розумію в чому цінність цього меседжу. Ми розписуємось у власній недолугості?
показати весь коментар
22.01.2023 01:00 Відповісти
Дивно, Герой з трахеостомою лежить у ліжку з піклуванням батька, а не реабілітації за кордоном Що за розмежування між людьми.
показати весь коментар
21.01.2023 19:50 Відповісти
Бо в лікарнях є певне завантаження, і добре що люди за кордоном, готові прийняти цивільних.
показати весь коментар
21.01.2023 19:54 Відповісти
дуже добре!а на цензорі по заголовкам пройдись:https://biz.censor.net/news/3394778/minoborony_uklalo_ugodu_na_harchi_dlya_viyiskovyh_za_mayije_vtrychi_vyschymy_tsinamy_zmi далі: питання??у вас справді війна??якщо виходити з того що пишеться то все так виглядає що у вас просто великий ДЕРИБАН!!а ніяк не війна!
показати весь коментар
21.01.2023 20:15 Відповісти
шановний, ви у темі про лікування цивільних щось дуже богато лінків зробили які до цієї теми не мають відношення, в мене питання, ви в адекваті? чи ви очикуєте від мене відповіді на ваші питання?
показати весь коментар
21.01.2023 20:30 Відповісти
Люди за кордоном готові прийняти цивільних не тільки в лікарні, але й на фабрики і заводи.
показати весь коментар
21.01.2023 20:45 Відповісти
Не люди за кордоном, а запит на лікування. Знову питання, чому не Герой з Чернігова,який втрачає час, а після аварії? Що у Києві не знайшли місця, що витратили кошти на транспорт до Європи і за якими діагнозом потребується тільки Європа. Може досить спекуляції
показати весь коментар
22.01.2023 07:53 Відповісти
Тому що той солдат не з вертольота впав , а на передовій От крім батька нікому і діла до нього
показати весь коментар
21.01.2023 21:26 Відповісти
а тут ні роботи ні грошей і ти нахєр нікому не потрібен ...
показати весь коментар
21.01.2023 21:09 Відповісти
Нащо писати "авіатроща", якщо прикладів застосування цього слова не існує. Нащо видумуаати з голови якісь чудернацькі слова, якщо люди так не говорять. Творцем мови є народ.
показати весь коментар
21.01.2023 21:38 Відповісти
Сподіваюь серед них є та дівчинка з опіками, на допомогу у лікуванні якій оголошували збір коштів.
показати весь коментар
21.01.2023 22:53 Відповісти