11433 відвідувача онлайн
15 808 144

Тимошенко звільняється з посади заступника голови Офісу Президента, - заява. ФОТО

Заступник голови Офісу Президента Кирило Тимошенко написав заяву на звільнення з посади.

Про це він зазначив у телеграм-каналі, інформує Цензор.НЕТ.

"Дякую Президенту України Володимиру Зеленському за довіру і можливість робити добрі справи кожного дня і кожної хвилини. Дякую кожному очільнику обласних військових адміністрацій. Ми з вами змогли побудувати найпотужнішу команду в країні. Ви дійсно круті. Ви справжні воїни світла! Дякую мерам міст. За конструктив в суперечках. Дякую крутій команді Директорату з питань регіональної політики Офісу Президента. Без вас нічого б не було. Дякую всім українцям за довіру до нашої справи. Дякую ЗСУ - що вберегли і бороните нашу країну. Дякую дружині і сину. За розуміння і підтримку", - написав Тимошенко та опублікував заяву на звільнення.

Тимошенко звільняється з посади заступника голови Офісу Президента, - заява 01

Топ коментарі
+52
Честь маєш?
Та якби не Борис Джонсон ти б і далі ЗСУ обкрадав і державі гидив
показати весь коментар
24.01.2023 08:07
+36
Теперь можно и в кругосветное путешествие на честно заработанном Порше.
показати весь коментар
24.01.2023 08:08
+33
Жертвуют пешками , Запад скорее всего жестко надавил за бардак и мародерство.
показати весь коментар
24.01.2023 08:11
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
До суду !!!!
показати весь коментар
24.01.2023 08:42 Відповісти
Кириле , маю запитаннячко , де наразі харчуватися будеш ?🤣
показати весь коментар
24.01.2023 08:49 Відповісти
до Баканова поїде
показати весь коментар
24.01.2023 09:26 Відповісти
Нічого страшного таке ЗЕгівно не тоне - ось побачите що дуже скоро воно випливе на якісь "жирненькій" посаді!
показати весь коментар
24.01.2023 08:53 Відповісти
А вони ОП настільки тупі, що не можуть, навіть, ділову заяву написати без квартальних вибриків!
показати весь коментар
24.01.2023 08:57 Відповісти
странный стиль написания официальной бумаги. 95 квартал жив.
показати весь коментар
24.01.2023 08:57 Відповісти
Не розумію : в заяві вказано за власним бажанням. Заява від 23.01.23, указ про звільнення також від 23.01.23. Згідно КЗПП у разі звільнення за власним бажанням треба попередити за 2 тижні або мати поважну причину для розірвання трудового договору у строк, про якій просить працівник. У заяві строк не зазначений. Указ Президента суперечить КЗПП ?
показати весь коментар
24.01.2023 08:58 Відповісти
за власним бажанням(((((((( А ДОЛЖЕН БЫТЬ ВЫГНАН С ПОЗОРОМ И ПОСАЖЕН В ТЮРЬМУ ...А так ему еще и награды будут за непосильный вклад
показати весь коментар
24.01.2023 09:00 Відповісти
Тю, та тож офіс Вони про таке навіть не чули.
показати весь коментар
24.01.2023 09:08 Відповісти
Не зря в Киев директор ЦРУ приезжал, не зря. Ди и Борис Джонсон так же на днях с Вовой пообщался. Видимо физиотерапия проведённая ими Вове, путём натягиванию его глаза на его же седалище даёт позитивный эффект. Ещё пару сеансов и дЕрьмак покинет пост президента Украины.
показати весь коментар
24.01.2023 08:58 Відповісти
я работал в новый год на линии и на путевке написал З новим роком и сдал диспетчеру. было мне новый год, и старый и премия нах. такие дела.
показати весь коментар
24.01.2023 08:59 Відповісти
не переймайся друже, нах_ й ту премію! З Новим роком! Разом до Перемоги!
показати весь коментар
24.01.2023 12:04 Відповісти
А тепер на море, Тахо повернуть!!!
показати весь коментар
24.01.2023 09:00 Відповісти
Недоторканні кореша-риги на місцях.

показати весь коментар
24.01.2023 09:01 Відповісти
З ОПи звільнився, але в створенних схемах, по розкраданню - ЗАЛИШИВСЯ... джекпот по-українськи...
показати весь коментар
24.01.2023 09:05 Відповісти
Просте дебільне запитання недолугої людини - що це дасть? Коли діє проросійський нарратив - царь хароший, это бояре плохие? Замість Тимошенка, буде якийсь Степаненко, який буде закупати яйця уже по 34 грн за штуку, скаже інфляція бакса, Ви ж не понімаєте?
показати весь коментар
24.01.2023 09:06 Відповісти
це створюе у мудрого нарида видчуття перемогы
показати весь коментар
24.01.2023 10:01 Відповісти
аби не татарова...
показати весь коментар
24.01.2023 09:09 Відповісти
Просто якесь східне лизоблюдство...Сказав би просто - іду бо вже накрався по самі вуха і боюсь шо посадять...
показати весь коментар
24.01.2023 09:11 Відповісти
А як же "людина року"?
показати весь коментар
24.01.2023 09:27 Відповісти
Когда такой хорек пишет под документом- "честь имею" - это все равно как признаться , что он все наврал.
показати весь коментар
24.01.2023 09:30 Відповісти
Ніхера ти не маєш...тьфу ***....
показати весь коментар
24.01.2023 09:33 Відповісти
а тюрьма?
показати весь коментар
24.01.2023 09:36 Відповісти
А ермак когда
показати весь коментар
24.01.2023 09:37 Відповісти
тільки разом з членограєм
показати весь коментар
24.01.2023 11:09 Відповісти
а чому заява президенту?Президент і прибиральниць особисто звільняє?
показати весь коментар
24.01.2023 09:55 Відповісти
мамачки, а какое было теплое место
показати весь коментар
24.01.2023 10:05 Відповісти
...Дякую Президенту України Володимиру Зеленському за довіру і можливість робити добрі справи кожного дня і кожної хвилини... починаючи з великого крадівництва, спізжених авто та ін.. Кишені наповнив добряче
показати весь коментар
24.01.2023 10:19 Відповісти
А в якому місті в нього честь?
показати весь коментар
24.01.2023 10:21 Відповісти
Ну це не точно.Буданов грузиняку звільнив і шо?Десь там між ніг бовтається,арестович те саме.
показати весь коментар
24.01.2023 10:22 Відповісти
Дякую, дякую, щиро дякую

президенту.... ЗСУ, маленькому сину та ... кицьці (?)

УРОД 😕

.
показати весь коментар
24.01.2023 10:24 Відповісти
що таке заільняється?
має сидіти у тюрьмі. потвора
показати весь коментар
24.01.2023 10:33 Відповісти
За Законом, якщо не вказує дату, з якої хоче звільнитися, має право працювати ще два тижні від дати написання заяви. Так що через рік може поновитися на посаді і отримати заробітну платню.
показати весь коментар
24.01.2023 10:58 Відповісти
Ви, напевно не в курсі, але за КЗПП подавати заяву на звільнення можна й в УСНІЙ формі. Тобто просто заявити роботодавцю "Я пійшов, до побачення!" И все. Робототавець зобов'язаний в самий день видати труд.книжку й провести розрахунок з/п.
показати весь коментар
24.01.2023 12:15 Відповісти
Ну да, я, напевно, не в курсі. Роботодавець повинен видати трудову книжку і зробити розрахунок у день звільнення, а не у день, коли працівник сказав, що він пішов. Звільнення - за наказом, згідно поданої заяви. На протязі двох тижнів працівник може відкликати заяву про звільнення і залишитися працювати. А якщо керівник звільнить працівника в день, коли він щось сказав, то через пів року може його зустріти на робочому місці з претензіями, чому йому не виплачують зарплату, хоча пів року і не працював. Суд поновить на роботі з виплатою зарплати, у кращому випадку за рахунок підприємства, в гіршому - за рахунок керівника.
показати весь коментар
24.01.2023 17:09 Відповісти
"честь маю" від кірюхи звучить як посилнакуй!

яку ти падло, маєш честь? їздити на гуманітарному тахое, доки хлопці на руках виносять ранених побратимів бо немаэ транспорту? чи може честь - це купити нового порше, доки люди по 10,15,50 грн збирають на дрони? сук@, ненавиджу це зелене кодло...
показати весь коментар
24.01.2023 11:07 Відповісти
А що сталося?! Невже хочеться відпочити за кордоном?
показати весь коментар
24.01.2023 11:15 Відповісти
Та його ще може замість козаченка головою ова дніпропетровщини (до речі, так і не перейменували область) призначать - він же родом звідти
показати весь коментар
24.01.2023 11:28 Відповісти
А слабо було написати "йду в ЗСУ!"? Хоча, воно б і там крало...
показати весь коментар
24.01.2023 11:25 Відповісти
Воно подякувало своїм кураторам з розкрадання.
показати весь коментар
24.01.2023 12:37 Відповісти
Однажды лебедь, рак да щука затеяли сыграть квартет. Поставили мартышку раком, ****, ****, а толку нет.
показати весь коментар
24.01.2023 14:51 Відповісти
Тікають криси з корабля.
показати весь коментар
24.01.2023 20:21 Відповісти
Толі еще будет ой ей ей.
показати весь коментар
24.01.2023 20:23 Відповісти
https://telegra.ph/file/c6bf3d0d10ea881fbaccf.jpg ​​ Печерский холм 13 декабря 2022
🏛️А вы обратили внимание насколько нескучной стала жизнь у заместителя Ермака и куратора "Большого строительства" Кирила Тимошенко? Если нет, то напомним.

🚗Для начала Тимошенко поймали ездящим на джипе "Шевроле Таху", переданном компанией "Дженерал Моторс" для гуманитарных операций. Скандал вышел некрасивый.

🏬Пресса с радостью подхватила тему Тимошенко, появились материалы о его особняке и прочей недвижимости. О том что Тимошенко живет не по средствам, известно давно. Его образ жизнии и раньше вызывал много вопросов.

🤦🏼И вот 1 декабря в ход пошла тяжелая артилерия. Издание "Украинская правда" сообщило, что Тимошенко прямо во время войны пересел на новенький "Порш Кайен" и теперь на нем рассекает по столице. Историю попытались просто замолчать, однако к делу подключилось Национальное агенство по противодействию коррупции. Его глава Александр Новиков сообщил что ведомство проверяет информацию о машинах Тимошенко.

⚖️В последнее время НАПК развернула бурную деятельность. Например, агенство заявило что Юрий Витренко незаконно занимал пост главы "Нафтогаза". После такого заявления как минимум должно быть открыто расследование. Далее НАПК обвинило еще одного заместителя Ермака, Андрея Смирнова в том что он несколько месяцев не передавал на подпись президенту 10 решений СНБО (!!!) о введении антироссийских санкций. Такое обвинение тянет уже не на уголовку, а на преступление против государственной безопасности. Не удивительно, что реакцией Смирнова была форменная истерика с обвинением руководства НАПК что ему, мол заняться нечем.

😮Предрекаем. Кроме НАПК у господина Тимошенко скоро усилятся проблемы с НАБУ. Проблемы уже есть, всего лишь в октябре НАБУ провело обыск по делу о расхищении гуманитарной помощи у Елены Симоненко, советника Тимошенко. Характерно что Симоненко работала так же на Юрия Голика, одного из кураторов "Большого строительства". Как говорится, лиха беда начало.

🇺🇸Видите ли, НАПК и НАБУ, это как раз антикорупционные органы созданные прсле Революции Достоинства, при активном участии структур Запада. Запад не раз демонстрировал, что своего влияния на эти структуры он не потерял. Однако.

😢Еще недавно чиновники высокого ранга на все дела антикорупционных органов плевать хотели. Все обвинения они разбивали в судах по уже отработанной технологии. Однако. Санкции США введенные против печально известного судьи Павла Вовка и последовавшее за ними голосование Рады о ликвидации Окружного административного суда, который возглавляет Вовк, среди судейских породили полноценную панику. Всем стало понятно, под санкции завтра попасть может каждый.

🤠И вот ведь что интересно. Свое раздражение присутсвием Тимошенко в ОП Зеленскому не раз высказывали послы Британии и США. Зеленский их слова игнорировал и вот за Тимошенко взялись НАПК и НАБУ. А там дойдет и до судов, которые резко станут несговорчивыми. Господину Тимошенко прямо намекают, что пора покинуть финансовые потоки и уходить в отставку. А то...

🤷🏻‍♂️И это намек не только Тимошенко. Мы писали, что пожелание уйти в отставку https://t.me/pecherhill/820 госпожа Нуланд вместе с послом Бринк высказали в лицо Андрею Ермаку . Сейчас руководитель ОП на примере Тимошенко наблюдает что случится вскоре с ним самим. Если не прислушается.

🤔Продолжение следует, как говорится.
показати весь коментар
24.01.2023 20:57 Відповісти
Сторінка 2 з 2