Громадянка України загинула під час стрілянини в Єрусалимі

Про це повідомило посольство України в Ізраїлі, інформує Цензор.НЕТ.
"Посольство України в Ізраїлі глибоко стурбоване та вражене жахливими нападами в Єрусалимі. Терор і насильство проти мирного населення, проти дітей, неприпустимі. Із сумом повідомляємо, що серед невинних жертв є громадянка України", - йдеться у повідомленні.
Напередодні ввечері в синагозі на околиці Єрусалима палестинець застрелив щонайменше сімох осіб та поранив ще трьох.
У суботу вранці у Східному Єрусалимі двоє чоловіків зазнали вогнепальних поранень внаслідок збройного нападу біля Старого міста.
Йому чого не вистачало? Потрапив до раю земного, до Європи, до столичного міста. Навіщо виймати ніж і різати випадкових людей?
А постійні мусульманські погроми у Європі? Марокко виграла - погром у Парижі та Брюсселі. Марокко програла - погром у Парижі та Брюсселі
Того, котрий учора стріляв, миттєво ліквідували, а потім уже почали шерстити всі його соціальні мережі. І знайшли - "Припиніть говорити про мир, війна має бути нескінченною".
У цьому є справжня суть джихаду. Війна, вбивства, теракти не заради чогось, а заради самих себе, заради війни, вбивства, терактів.
Двічі нападали, двічі війну програли, між війнами були тисячі терактів та нападів, як контрибуцію позбулися територій.
А то, знаєте, навіть якось неестетично звучить - юдеї окупували Юдею.
Фе-е-е...
Якщо справа наліво, це призводить до того, що торсіонні поля проникають у вашу голову і пошкоджують ваш слабкий мозок.
Намотуйте тільки зліва направо. Ось так.