3945 відвідувачів онлайн

Окупанти чинять моральний тиск на працівників Запорізької АЕС, - Генштаб

заес

Генеральний штаб ЗСУ оприлюднив інформацію про ситуацію на окупованій ЗАЕС,

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляється у офіційному фейсбуці Генштабу ЗСУ.

У повідомленні зазначається: "Окупанти продовжують чинити морально-психологічний та фізичний тиск на місцеве населення. Так, працівникам Запорізької АЕС, які не підписали трудовий договір з окупантами заблокували перепустки для проходу на станцію, а робітникам, яких примусили підписати контракт, оголосили про зниження заробітної плати, мотивуючи це тим, що станція не працює".

Топ коментарі
+3


Muzeum Zwycięstwa nad Despotyzmem

@MVgold2011

·

https://twitter.com/MVgold2011/status/1619273849933271042

Самая страшная штука - русское братство! Если русский посчитает кого-либо братом, а тот не ответит взаимностью, русский идёт к нему убивать, грабить и насиловать, во имя Братства! Это у них в крови!
показати весь коментар
28.01.2023 21:50 Відповісти
+3
На станции были только с тро с автоматами,т.е. сделано все было сделано зебилами специально,как и с чонгаром и заходом в Гостомель за один час. Зеботам и фанатикам 95 квартала - свои жопы насчёт ипсо можете не рвать - про это и так все знают,кроме 73 процентных идиотов.)
показати весь коментар
28.01.2023 21:59 Відповісти
+1
Окуранти, для цих недоносків, звучить наче якийсь комплімент..
показати весь коментар
28.01.2023 22:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:


Muzeum Zwycięstwa nad Despotyzmem

@MVgold2011

·

https://twitter.com/MVgold2011/status/1619273849933271042

Самая страшная штука - русское братство! Если русский посчитает кого-либо братом, а тот не ответит взаимностью, русский идёт к нему убивать, грабить и насиловать, во имя Братства! Это у них в крови!
показати весь коментар
28.01.2023 21:50 Відповісти
На станции были только с тро с автоматами,т.е. сделано все было сделано зебилами специально,как и с чонгаром и заходом в Гостомель за один час. Зеботам и фанатикам 95 квартала - свои жопы насчёт ипсо можете не рвать - про это и так все знают,кроме 73 процентных идиотов.)
показати весь коментар
28.01.2023 21:59 Відповісти
бред не пиши
показати весь коментар
28.01.2023 22:04 Відповісти
Ты там был? Расскажи как было?
показати весь коментар
28.01.2023 22:52 Відповісти
И про Николаев расскажи,как там было до приезда Марченка.
показати весь коментар
28.01.2023 22:55 Відповісти
Земрази с 95 квартала ответят за подготовку сдачи страны,за Ирпень,Гостомель,Бучу и Бородянку. Всему свое время. Как бы вы себе жопы не рвали сказками про ипсо и все остальное.
показати весь коментар
28.01.2023 22:57 Відповісти
шо, правда очі коле????
показати весь коментар
29.01.2023 12:20 Відповісти
Окуранти, для цих недоносків, звучить наче якийсь комплімент..