4522 відвідувача онлайн
10 837 84

Резніков про завершення війни у 2023 році: "Побачимо"

резніков

Міністр оборони Олексій Резніков сподівається, що 2023-й стане роком перемоги для України у війні з РФ. Але для цього необхідно докласти багато зусиль.

Про це Резніков сказав в інтерв’ю канадському телеканалу CBC, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на ТСН.

На питання про те, коли може закінчитися війна, Резніков сказав, що залишається оптимістом.

"Я сподіваюся, що цей рік стане роком перемоги. Ми б хотіли (перемоги) якнайшвидше. Український народ хоче цього. Але ми побачимо", - сказав він.

Крім того, Резніков додав, що питання із наданням Україні танків - "це не кінець історії, це лише початок історії".

Топ коментарі
+32
если красть не будешь то точно бистрей закончится
показати весь коментар
29.01.2023 16:57 Відповісти
+24
" Но мы посмотрим, какая цена будет на яйца к концу года! На куриные и слуг народа!"
показати весь коментар
29.01.2023 16:59 Відповісти
+17
ЧТО -то дохера этого яйцеголового стало в медийном просторе , опа решила забросать им все просторы , что-бы уже устали от него и начали забывать про воровство и коррупцию при его участии.
показати весь коментар
29.01.2023 17:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
если красть не будешь то точно бистрей закончится
показати весь коментар
29.01.2023 16:57 Відповісти
ШО ТАМ БАЧИТИ. ЗЕ ВЖЕ СКАЗАВ ЩО ПЕРЕМОГА БУДЕ. ГОТУЄМО ШАШЛИКИ І ГОРІЛКУ.
показати весь коментар
29.01.2023 18:27 Відповісти
Да тримайся Олексій, яйця стрімко зросли по вартості.
показати весь коментар
29.01.2023 18:59 Відповісти
Не важно как гадить этой всей Zеленой шайке Украине - красть, предавать, препятствовать, врать, срать на голову зарубежным партнёрам, которые нам помогают... Поэтому "красть" - это слишком малая часть вреда, который наносят Украине Zелёная гопота...
показати весь коментар
29.01.2023 19:23 Відповісти
" Но мы посмотрим, какая цена будет на яйца к концу года! На куриные и слуг народа!"
показати весь коментар
29.01.2023 16:59 Відповісти
Продолжается обболванивание легковерных , наивных предсказателями будановым ,Ждановым , абдристовичами и прочими «ясновидящими « гадалками !
показати весь коментар
29.01.2023 17:37 Відповісти
Ревизоры! Взять его!
показати весь коментар
29.01.2023 17:00 Відповісти
Резніков про яйця по 27 грн до кінця року: "Побачимо"
показати весь коментар
29.01.2023 17:00 Відповісти
Зараз курс 40 а не 27. І це не за десяток, а за одне.
показати весь коментар
29.01.2023 17:03 Відповісти
клетчтому ворюзі война - мати рідна
показати весь коментар
29.01.2023 17:01 Відповісти
Якщо війна не закінчиться у 2023, то ціна за яйце буде 50 грн через інфляцію.
показати весь коментар
29.01.2023 17:02 Відповісти
Угу..І не за кіло,а за фунт.
показати весь коментар
29.01.2023 18:55 Відповісти
Кацы в наступлении, с нашей стороны "отход на подготовленные позиции", а тут снова о перемоге на следующей неделе. Любят наши люди лапшу на ушах.
показати весь коментар
29.01.2023 17:05 Відповісти
Молодець, льоха, шо дав українському народові таку надію!
П.С. льоха, так почьом там у тебе яйця за кілограм?
показати весь коментар
29.01.2023 17:06 Відповісти
Як казав Яценюк, що б повірити у реформи, потрібно весь час обговорювати реформи. Але зебіли проголосували по-приколу і тому зараз у нас нема реформ.
показати весь коментар
29.01.2023 17:06 Відповісти
Попередники вже все розпореформували.

Землі труби облгази надр - нічого вже красти. Нарід нічого вже не має. держави немає - є МОПГ(міжнародна)...

А почалось це задовго до першої світової...
показати весь коментар
30.01.2023 03:52 Відповісти
******* и ******* надо меньше или вообще не стоит. - зебилы.
показати весь коментар
29.01.2023 17:06 Відповісти
не задавайте дурацких вопросов. он не пророк и не провидец.
показати весь коментар
29.01.2023 17:07 Відповісти
Він звичайний зебіл, який вирішив стати міністром оборони по-приколу.
показати весь коментар
29.01.2023 17:08 Відповісти
Я сейчас не столько про качество власти, а про качество журналистов. Они, конечно, могут задавать любые вопросы. Но нет смысла задавать вопросы, в которых нет смысла. Это не тот вопрос, на который хоть у кого-то есть ответ.
показати весь коментар
29.01.2023 17:13 Відповісти
Якщо війна не закінчиться у цьому році, то навіть лячно буде уявити, що буде не тільки з усякими яйцями,в тому разі і людськими, а і з країною взагалі..І який вона буде мати вигляд через рік..
показати весь коментар
29.01.2023 17:09 Відповісти
Вона не закінчиться.А наступний етап може бути ще жахливішим.У кацапні ще дуже багато ресурсів та м'яса.
показати весь коментар
29.01.2023 17:14 Відповісти
А знаешь, почему молдаване соленые огурцы не едят?
показати весь коментар
29.01.2023 17:13 Відповісти
ЧТО -то дохера этого яйцеголового стало в медийном просторе , опа решила забросать им все просторы , что-бы уже устали от него и начали забывать про воровство и коррупцию при его участии.
показати весь коментар
29.01.2023 17:11 Відповісти
До війни Шалтайболтай взагалі не має жодного стосунку. Його царина-коррупція, а за своїх підлеглих воно не відповідає.
показати весь коментар
29.01.2023 17:12 Відповісти
На мою думку, що війна не закінчиться до тих пір, поки ми не будемо бити по їх аеродромах і містах пуску ракет. Ця потвора хоч і слабенька, але буде лізти і вимагати "миру" на своїх умовах. Йому б залишити пів Херсонської і Запорізької областей, по іншому пуйло просто труп. Є надія, що з отриманням танків, БМП, БТР, ракет ми визволимо точно Херсонську і Запорізьку область, А далі окуповані Донецьку і Луганську області і кінцем визволення буде Крим, але він буде набагато пізніше. Це моя особиста думка. За яйця на Резнікова не наїзджаю, бо його підтримали Залужний та інші нормальні генерали. Його і мінстерство підставляють ті, кого тут наставили єлдак і татаров. Якщо ОП звільнить тих двох ригів - то і справи скрізь підуть в скарбничку України, а не олігархів від риг.
показати весь коментар
29.01.2023 17:12 Відповісти
його вина,хоча б у тлму,що чесно не визнав корупцію в своєму міністерстві,а почав вигадувати гнилі відмазки про яйцекілограми...політик західного рівня,сам пішов би у відставку...
показати весь коментар
29.01.2023 17:24 Відповісти
Так, погоджуюсь, він не визнав і юлив, але думаю що нарешті зрозумів, що це не кримінальна справа, де він був адвокатом і її слухають до сотні людей, а це велика Україна і за ним спостерігає весь народ, який пережив окупацію, ракетні удари, посивів і змінився. Чомусь впевнений, що його підвели, але час покаже, мародерів ніхто терпіти не буде, бо це точно "бізннес на крові". Нам потрібно перемогти основного ворога - росію, а цих потім запитає ЗСУ, коли буде повертатися з фронту. Там юлити ніхто не буде, головне, щоб і їх не обдурили.
показати весь коментар
29.01.2023 17:34 Відповісти
не вірю я,шо то все бл@дство, в МО відбувається без відома Рєзнікова..от не вірю і все..навіть якщо таке припустити,що він не знав ,то тоді тим більше,він поганий міністр,не на свому місці,і заслуговує на відставку..
показати весь коментар
29.01.2023 17:49 Відповісти
Можливо і так, але сьогодні головний ворог в Херсонській, Запорізькій, Донецькій і Луганській областях - росія, спочатку протрібно негайно згуртуватися навколо ЗСУ і перемогти, а потім повернемося до цих мародерів, бо якщо все втратимо країну, то і не потрібно з ними розбиратися. Основне ми пропустили ще у 2019 році.
показати весь коментар
29.01.2023 18:07 Відповісти
так,звичайно ніхто не сперечається,що головний ворог-росєя!...але коли хлопці ЗСУ будуть воювати,люди волонтерити,а ті суки красти,то цій війні не буде кінця....з ними треба розбиратися вже і негайно..хоча як то дієво зробити в даний час,я нажаль навіть не уявляю...якесь замкнуте коло виходить(((..
показати весь коментар
29.01.2023 18:17 Відповісти
"що нарешті зрозумів"

ага, он понял, что ему ничего не будет, можно красть дальше...
показати весь коментар
29.01.2023 17:53 Відповісти
Я все підтримую, але не підтримую час проводити "розбірки". Сьогодні головна увага має бути відведена фронту, бо це можливо найголовніша битва. Як тільки посунемо ворога, то зразу візьмемося за мародерів. Втечуть - запитаємо у Верховного, як так сталося, чому дирявий кордон. А сьогодні головне - перемогти російську імперію, яка стягує все, що тільки можна і сразу кидає в бій на всіх напрямках.
показати весь коментар
29.01.2023 19:38 Відповісти
мародерство в МО во время войны нужно сразу пресекать. разборки тут не нужны. это же не единичный случай. были же вопросы по форме, амуниции, мавиках, теперь вот по военно-врачебных комиссиях.
показати весь коментар
29.01.2023 21:01 Відповісти
Я погоджуюся, це потрібно робити і це мають робити правоохоронні органи і ні в якому разі сьогодні, перед великим і можливо вирішальним боєм переносити це в політичну площину. Україна має погану історію, коли ми втрачали державність тільки коли чубилися всередині і в непотрібний час. Переможемо і зразу візьмемося за мародерів.
показати весь коментар
29.01.2023 22:05 Відповісти
какая политическая плоскость? Вы о чем?
какие разборки внутри? никто же внутри страны не оспаривает государственность.

честное слово, чем Вы думаете...
показати весь коментар
29.01.2023 22:10 Відповісти
А Залужний краще б займався своєю справою і не ліз відмазувати зелених мерзотників. Впевнений що йому "порадили" зробити цю заяку аби не тільки використати його авторитет, але й скомпротувати самого Залужного.
Він також заявив що підтримує закон щодо посилення відповідальності в армії.
Скоріш за все то з тієї ж опери.
показати весь коментар
29.01.2023 17:35 Відповісти
Та ні, інших сьогодні ми не маємо. А якраз сьогодні відповідальний і вирішальний момент визволення наших земель, бо ворог стягує все, що тільки можна і скористається нашими суперечностями. Вчора послухав коментар колишнього депутата від "Свободи" Сиротюка і він розповів нашу історію, яку не всі знають. А суть її в тому, що ворог нас ніколи не перемагав на полі бою, завжди запускав якісь інтриги в суспільство і в більшості через московських попів і поки ми скубалися, нами оволодівали. Ще при Мазепі наші козаки побили інших наших козаків, пішовши за "православним" Петром Кривавим(першим), який потім втопив в крові всю Гетьманщину(Україну). А після розвалу російської імперії після Першої світової в нас було до 6 мільйонів армії, але вони не пішли за УНП (Симоном Петлюрою), більшість пішли за більшовиків, повіривши в казочки кацапів, ще немало воювали за "білих" і в підсумку втратили державу і їли в голодомори дітей. Воїни, ЗСУ, все бачать і розберуться після того, як переможуть основного ворога - росію.
показати весь коментар
29.01.2023 17:45 Відповісти
а ви впевнені,що розберуться?..шо то "меня терзают смутные сомненья"..я більше ніж впевнений,що після війни на ейфорії перемоги,мудрий нарід знов вибере в президенти,Найвеличнішого полководця...
показати весь коментар
29.01.2023 18:22 Відповісти
Ніякої ейфорії не буде, бо мудрий нарід взнає ціну перемоги. В нас працює НАБУ і зразу після перемоги запрацюють і суди і прокуратура і СБУ і поліція. Там добре тримають ніс, в яку сторону дує вітер. Це моя особиста точка зору. Можливо і помиляюся. Але так має бути.
показати весь коментар
29.01.2023 19:41 Відповісти
я смотрю, у Вас асфальт намертво въелся в глаза и уши...
показати весь коментар
29.01.2023 21:02 Відповісти
Пане Олександр, якраз я виступаю завжди проти "Великого крадівництва", знищенні оборонного сектора, особливо ракет і зовсім не вітаю владу "слуг", але сьогодні маємо те, що маємо і це наша влада і ми маємо сьогодні тільки вигравати, бо основний ворог - росія. Часу в нас немає, від слова зовсім, а справою завищення цін при забезпеченні ЗСУ займається НАБУ і я їм довіряю.
показати весь коментар
29.01.2023 22:09 Відповісти
так власть никто и не предлагает менят.
разговор о чиновнике(ках), которые крадут.
показати весь коментар
29.01.2023 22:11 Відповісти
Той ворог менший, що краде,
Щурів треба садити,
Той, що ордою на нас йде
Його ціль нас всіх вбити!
показати весь коментар
29.01.2023 22:25 Відповісти
аналогия на мой взгляд для сегодняшней ситуации неверна. на начало 2014 года - возможно. сегодня - нет.
а украинские гниды - да! это проблема, которая осталась.
показати весь коментар
29.01.2023 21:05 Відповісти
Карась наїхав на Дона!
невже в нас немає ЩУКИ, щоб йому рот закрити?
показати весь коментар
29.01.2023 17:12 Відповісти
"ми побачимо..."цікаво,що вони хочуть побачити..якщо Захід буде бабло давати,люди будуть донатити,волонтерити,то можна буде ще "повоювати"...з бюджетом. от наглий скунс
показати весь коментар
29.01.2023 17:13 Відповісти
Ось те і підтвердилося, що колись Зе говорив. Вигода від війни. Рєзнікову війна це заробіток. Де зазаз можна яйця продати по 17 грн.? Тільки Рєзніку.
показати весь коментар
29.01.2023 17:14 Відповісти
Від таких як ти пацюків і закрили.
показати весь коментар
29.01.2023 17:29 Відповісти
зате таких патріотів як ти випустили.
показати весь коментар
29.01.2023 17:34 Відповісти
Шо значить побачимо? Люся Арєстовіч вродє би ясно сказала:" Пабєдав апрєлє ,а в маю всьо по-... і на шашліки по -свєжєму асвальтє.."
показати весь коментар
29.01.2023 17:23 Відповісти
Рєзнікович мабудь забув слова класика: НАДО ТОЛЬКО ЗАХОТЕТЬ ОСТАНОВИТЬ ВОЙНУ!
Та й сам атор, мабудь, забув.
показати весь коментар
29.01.2023 17:28 Відповісти
Йому закінчення війни не вигідне-яйця по 17 не закупиш. Та й іншій ЗЕ-шоблі теж доведеться давати відповіді на незручні запитання. Відмовка ''не начасі'' тоді не спрацює!
показати весь коментар
29.01.2023 17:36 Відповісти
Якщо б в Україну заїхало 500 танків, 1000 бмп чі Бтр, 500 сау, і 100 рсзо , 100 самолетів, на Троїцю була б Перемога, а так як нам дають, скріпя зубамі, тоді війна затянеться, але що цікаво всю цю кількість, тільки вдвічі більше їм прийдеться поставити, і за цього війна затянеться ще на пів року, але якщо економісти порахують в ЄС і США чім бистріше закінчеться війна, почнеться зростання економік, що втричі компенсує всі затрати , після кожної війни йде економічне зростання, це скажуть всі економісти, того шановний Уолт Стріт, та Франкфурт,Лондон, Токіо, запустіть цю Перемогу по своїм каналам, як ви вмієте!!!!
показати весь коментар
29.01.2023 17:38 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=pq6ywRxSIys Посилення для ЗСУ від Петра ПОРОШЕНКА - ще декілька тягачів для західних танків ВЖЕ ЇДУТЬ в Україну. Україна буде в НАТО!
показати весь коментар
29.01.2023 17:53 Відповісти
а что этот полководец куриный что то о войне понимает?он может только у армии воровать -это единственное что его связывает с армией
показати весь коментар
29.01.2023 17:42 Відповісти
показати весь коментар
29.01.2023 17:43 Відповісти
Те ж саме він відповів про перспективи виміру яєць кубометрами….
показати весь коментар
29.01.2023 18:33 Відповісти
показати весь коментар
29.01.2023 18:33 Відповісти
Ермаковская гнида- не так страшні московські воши як ермаківські гниди
показати весь коментар
29.01.2023 18:37 Відповісти
"Побачимо, які ціни на яйця будуть..."
показати весь коментар
29.01.2023 18:34 Відповісти
Так у нього вже є макінтош. З надгризеним яблуком. І не один...
показати весь коментар
29.01.2023 18:55 Відповісти
Знайшли в кого питать.
Ніби адвокат знає коли закінчиться війна. Та він не знав коли вона розпочнеться.
показати весь коментар
29.01.2023 18:40 Відповісти
Вангую, якщо посадять мародера рєзнікова і його заступників, війна закінчиться нашою перемогою значно швидше.
показати весь коментар
29.01.2023 18:44 Відповісти
В єтой лисой срані нема не стида ні совесті,ворюга хрінов.
показати весь коментар
29.01.2023 19:11 Відповісти
Это не ворюга - как вы это не догоняете? Это вредитель! И красть - это лишь малая часть вреда Украине от Zелёной гопоты во главе с дЕрьмаком.
показати весь коментар
29.01.2023 19:28 Відповісти
Не важно как гадить Украине - красть, предавать, препятствовать, врать, срать на голову зарубежным партнёрам, которые нам помогают... Поэтому "красть" - это слишком малая часть вреда, который наносит Украине Zелёная гопота во главе с дЕрьмаком - сыном полковника парашинского ГРУ...
показати весь коментар
29.01.2023 19:25 Відповісти
В цього крадія не тільки шапка підгоріла а й волося на голові згоріло а він ще й далі щось лепече.
показати весь коментар
29.01.2023 19:55 Відповісти
показати весь коментар
29.01.2023 20:14 Відповісти
Дай боже, щоб на кінець війни воно дивитися скрізь грати.
Звичайно, не одне воно. Цих покидьків- саджати- не пересадити.
показати весь коментар
29.01.2023 20:14 Відповісти
"Побачимо", - сказав сліпий.
показати весь коментар
29.01.2023 20:16 Відповісти
Уважаемые форумчане, вы заметили что даже Резников хотя и адвокат просто мега тупой(как он ещё своих клиентов защищал). Вообще все с этой зелёной шоблы просто вопиюще безграмотные и тупые, такие известные как Безумная, Архамка, Катлета и другие. Но неизвестные депутаты, ну например Стернийчук Валерий с Луцка тоже такие же тупые он всю свою жизнь был в КВН и ничего больше незнает, но счас в комитете антикорупционном.
На мой взгляд там действительно умный только дэрмак, но этот пассажир работает на другое государство.
показати весь коментар
29.01.2023 20:38 Відповісти
Чем меньше будете красть ,тем быстрее она закончится.Как глянешь на его выражение лица,всегда выражающее беспечность и блаженство, то так хочется врезать по ней,и то с ноги