7051 відвідувач онлайн

Росіяни завдають ракетних ударів по Харкову, зафіксовано "приліт" у центрі міста

ракета,обстріл

Вранці 5 лютого окупанти аткували Харків ракетами.

Про це повідомив у телеграмі голова Харківської ОВА Олег Синєгубов, інформує Цензор.НЕТ.

"Увага! Жителі Харкова і області, окупанти завдають ударів! Залишайтеся в укриттях!

Зафіксовано "приліт" у центральній частині міста. Попередньо ракета С-300. Інформація про постраждалих та руйнування уточнюється", - написав він.

Топ коментарі
+14
россияне это сброд *********
показати весь коментар
05.02.2023 08:50 Відповісти
+11
А кто еще может жить в расейской *********?
Только *********!
показати весь коментар
05.02.2023 08:58 Відповісти
+8
И ведь рабсеяне, ********** не думает, что в ответ прилетит по вашей территории, оно же в бункере. Вечной бавовны вам с вечным **********ом.
показати весь коментар
05.02.2023 09:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Деякі кажуть "ми не підемо на рашиську теоіторію".... а як зупинити ракетні удари по містах якщо не витягнути війскових злочинців на суд?!
показати весь коментар
05.02.2023 08:49 Відповісти
россияне это сброд *********
показати весь коментар
05.02.2023 08:50 Відповісти
А кто еще может жить в расейской *********?
Только *********!
показати весь коментар
05.02.2023 08:58 Відповісти
Це "барьба с нєонацістамі". Не переплутайте.
показати весь коментар
05.02.2023 08:53 Відповісти
А вони і не припинять запускати ракети поки вони в них не закінчаться
показати весь коментар
05.02.2023 08:54 Відповісти
Враховуючи, що завод з виробництва С300 іС400 знаходиться безпосередньо в москві, ці ракети не закінчаться ніколи
показати весь коментар
05.02.2023 08:58 Відповісти
две
показати весь коментар
05.02.2023 08:55 Відповісти
Живу на Алексеевке.
Два прилета слышал.
показати весь коментар
05.02.2023 08:57 Відповісти
консенсус тільки з однієї сторони? бити з росіїї по Україні мають виключно кацапи а ми не можемо?та терпіти та помирати ?-Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що існує консенсус із президентом України Володимиром Зеленським про те, що зброя, надана Заходом, не буде використана для атак російської території.
показати весь коментар
05.02.2023 09:01 Відповісти
На оружие не из западных поставок никто никаких ограничений не делал. Если наши доделают условно какойто Гром и по мацкве е*нут, то никто возражать не будет.
показати весь коментар
05.02.2023 09:20 Відповісти
І це вчора алкаш казав що коли вдаримо по кацапії, то атвєт будіт жосткім. Їм мона, а нам ніззя. Дав Бог сусідів, та ще й кинув.
показати весь коментар
05.02.2023 09:02 Відповісти
потрібно буде в майбутньому формувати буферні держав: Білг.НР, Курська НР, Ростовська НР, Смоленська НР
показати весь коментар
05.02.2023 09:39 Відповісти
Это типа "мстя" за вчерашнюю нефтебазу в Борисовке?
показати весь коментар
05.02.2023 09:05 Відповісти
И ведь рабсеяне, ********** не думает, что в ответ прилетит по вашей территории, оно же в бункере. Вечной бавовны вам с вечным **********ом.
показати весь коментар
05.02.2023 09:09 Відповісти
Лютують -- нема ответки -- все летить в одні ворота .
показати весь коментар
05.02.2023 09:16 Відповісти
Вчера по нефтебазе под Белгородом хорошо в@@али.
показати весь коментар
05.02.2023 09:33 Відповісти
зато до "Гоптовки" асвальт хороший...
показати весь коментар
05.02.2023 09:26 Відповісти
Надають зброю, але бити на кацапську територію ніззя...якась муйня. Українці що, хлопчики для биття?
показати весь коментар
05.02.2023 09:40 Відповісти
Всемеро поверни в серце ворогам нашим наругу їх, що нею Тебе, Господи, вони зневажали.
показати весь коментар
05.02.2023 10:15 Відповісти
Харьков сегодня - результат....