9359 відвідувачів онлайн
4 163 51

Після трагедії в Броварах міністрам заборонили літати на гелікоптерах, - Клименко

клименко,ігор

Після трагедії в Броварах, яка сталася 18 січня, міністрам заборонили літати на гелікоптерах. Наразі їм дозволено пересуватися лише на автомобілях.

Як інформує Цензор.НЕТ з посиланням на РБК-Україна, про це заявив виконувач обовʼязків міністра внутрішніх справ Ігор Клименко в ефірі телемарафону.

За його словами, зараз перевіряються всі гелікоптери, які є в системі Міністерства внутрішніх справ України.

"Систему безпеки повністю переглянуто. Ті гелікоптери, Airbus 225, зараз перебувають на аеродромах, працюють спеціалісти. Ми перевіряємо всі гелікоптери, які були в системі МВС. Цей процес затягнеться на місяць або на два, поки ми не встановимо з іноземними експертами, що вони безпечні. Якщо розглядати версію, що це несправність гелікоптера", - заявив Клименко.

Він додав, що посадовцям заборонили літати на гелікоптерах до кінця розслідування авіатрощі.

"З іншого боку, ми заборонили керівникам пересуватися  на гелікоптерах, тільки автомобільним транспортом, поки ми не завершимо розслідування і  достеменно не дізнаємось про причини катастрофи", - заявив Клименко.

Нагадаємо, зранку 18 січня у Броварах літальний апарат впав на об’єкт соціальної інфраструктури. Пізніше стало відомо, що гвинтокрил впав поруч із дитячим садком та житловим будинком.

Згодом стало відомо, що внаслідок авіакатастрофи загинуло керівництво МВС. За уточненою інформацією, після проведення ідентифікації, на місці падіння вертольоту виявлено 14 загиблих осіб, з них 1 дитина та 9 осіб, які перебували на борту. Травмовано 25 осіб.

Топ коментарі
+12
А якщо на авто в ДТП потрапить - заборонять автомобілями їздити? А якщо при голінні поріжеться - заборонять голитися?
Все можна робити, тільки з розумом.
показати весь коментар
06.02.2023 20:59 Відповісти
+10
Де той розум і де ті міністри.......
показати весь коментар
06.02.2023 21:03 Відповісти
+7
То просто кури такі були!

показати весь коментар
06.02.2023 21:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
карету??? чи рікшу? чи трамвай для кожного ?? такі пани що аж немає де подіти
показати весь коментар
06.02.2023 20:55 Відповісти
Тю, Гройсман літав по кілька разів на день.
Але ж не через місто, а над акваторією та полями.
Чи зелєним міністрам западло петляти?
показати весь коментар
06.02.2023 20:56 Відповісти
А чому прем'єрові доводилося так багато літати? Управляв у ручному режимі? Просто цікаво.
показати весь коментар
06.02.2023 21:01 Відповісти
Літав додому й на роботу кожен день на крихітному вертольоті, а на велике будівництво (він же ж його почав) - на великому.
показати весь коментар
06.02.2023 21:03 Відповісти
Добре, що він жив не в США.
показати весь коментар
06.02.2023 21:18 Відповісти
Зате Янукович екскортом пилив. Вся Петрівка 30 хвилин стояла.
показати весь коментар
06.02.2023 21:06 Відповісти
там не только петровка стояла
показати весь коментар
06.02.2023 21:14 Відповісти
А коли він їхав підписувати ширку з Юлькою - Ющенко ту дорогу камазами з цеглою загородив Штук 50 камазів стояло.
показати весь коментар
06.02.2023 21:20 Відповісти
мабуть з бджолами.. ющер-зрадник іуда проклятий
показати весь коментар
06.02.2023 21:30 Відповісти
А якщо на авто в ДТП потрапить - заборонять автомобілями їздити? А якщо при голінні поріжеться - заборонять голитися?
Все можна робити, тільки з розумом.
показати весь коментар
06.02.2023 20:59 Відповісти
Де той розум і де ті міністри.......
показати весь коментар
06.02.2023 21:03 Відповісти
Всё они ворьё!и твари!!!путинХуйло зеленскийКлоун и Т.П.!это всё бутафория!!!особенно новости!!!
показати весь коментар
06.02.2023 21:08 Відповісти
показати весь коментар
06.02.2023 21:41 Відповісти
Можна ще на парасольці-як дехто вже літав над Київом...
показати весь коментар
06.02.2023 20:59 Відповісти
Ну все, теперь помимо президентских "велосипедов" будут носится еще и министерские.
показати весь коментар
06.02.2023 21:03 Відповісти
Нехай на велосипеди пересідають, броньовані.
показати весь коментар
06.02.2023 21:12 Відповісти
Наконец-то ато ваще война войной а Я гасгвинтокрили!!!оборзели ворьё
показати весь коментар
06.02.2023 21:05 Відповісти
Та гнати всю цю публіку від літаків та гелікоптерів. А ці спішили "відтягнутись на водах" так і летіли терміново, без правил. Давай,давай.
показати весь коментар
06.02.2023 21:06 Відповісти
Шкода що за каденції 5го не добудували Гіперлуп
показати весь коментар
06.02.2023 21:06 Відповісти
А Ермаку? Он же не министр?
показати весь коментар
06.02.2023 21:09 Відповісти
їм ще яйця купляти треба заборонити
показати весь коментар
06.02.2023 21:09 Відповісти
То просто кури такі були!

показати весь коментар
06.02.2023 21:16 Відповісти
зосталося виловити і затримату ту гидку скумбрію по 8 грн
показати весь коментар
06.02.2023 21:23 Відповісти
Гелікоптери більше не таксі!))) Пілоти пішли в "курілку"... надовго...!"!"!!
показати весь коментар
06.02.2023 21:11 Відповісти
На чому б не пересували свої дупи чиновники вони все одно будуть порушувати правила.
показати весь коментар
06.02.2023 21:12 Відповісти
Гадаю, що їм взагалі заборонять пересуватися, після того, як один з них зверне собі шию, ідучі пішки.
показати весь коментар
06.02.2023 21:12 Відповісти
Шкода,що заборонили...я б навIть примусив мiнiстрiв до пересування виключно гелiкоптерами.
показати весь коментар
06.02.2023 21:15 Відповісти
особенно на богуслаевском чермете...
показати весь коментар
06.02.2023 22:07 Відповісти
На носу, наступление, руководство МВС погибло, руководство МОУ меняют, какоето мутное совпадение, проверить тех. Службу на крота, не думали, родителей жен, по родственникам запоребриком, кто шото подрезал или не долил или недокрутил или открутил
показати весь коментар
06.02.2023 21:19 Відповісти
конечно хз но были ли у нас когда-то какие-то приличные "министерства" и "министры"? вроде все всегда были заточены исключительно на попилы и распродажи совсем не своих активов - нет? ну возможно еще кому-то какая-то идея (обычно тупая не очень умная) в голову прилетала и вместо того чтобы ее как-то потестить, обдумать, сразу херачили на 50 лямов людей.
показати весь коментар
06.02.2023 23:22 Відповісти
Авиация намного безопаснее автомобиля.
показати весь коментар
06.02.2023 21:24 Відповісти
Ви забули про велосипед…
показати весь коментар
06.02.2023 21:26 Відповісти
эту авиацию не для этого покупали...хотя о чём это я...по приколу всё..
показати весь коментар
06.02.2023 22:02 Відповісти
Ага, министрам летать нельзя - опасно, а простым смертным значит можно. Не жалко.
показати весь коментар
06.02.2023 21:42 Відповісти
владі гелікоптери шкода, а міністрів в нас вистачить
показати весь коментар
07.02.2023 00:16 Відповісти
А обезьяне Агрохимии можно прыгать по деревьям ?
показати весь коментар
06.02.2023 21:43 Відповісти
Казала бенета -літайте.
показати весь коментар
06.02.2023 21:53 Відповісти
Цікаво, а якщо кортеж десь в дерево в'їде, заборонять їздити автівками?
показати весь коментар
06.02.2023 22:00 Відповісти
Весь кортеж в одне дерево ?? Ну Ви гуморист, батєнька.
показати весь коментар
06.02.2023 22:41 Відповісти
А чего так? Наоборот надо всех в один вертолет и отправить....
показати весь коментар
06.02.2023 22:14 Відповісти
Самое тупое из всех решений, которое можно было бы придумать по этой ситуации. Безнадежные...
показати весь коментар
06.02.2023 22:16 Відповісти
Надо запретить собирать министров по дворам на вертолете , а не летать на них.
показати весь коментар
06.02.2023 22:30 Відповісти
Тобто ..? Тепер гелікоптерами літати ніхто не буде ?? Шо за єрєсь ? А нащо ж ми тоді їх купляли ??
показати весь коментар
06.02.2023 22:42 Відповісти
пусть на метро ездят.
показати весь коментар
06.02.2023 23:24 Відповісти
Почему? Где логика? Подымите страх статистику, где больше шансов на аварии.
показати весь коментар
07.02.2023 00:58 Відповісти
Це просто шикарно, передайте клименку що їсти шкідливо хай це теж заборонять міністрам і зєлєнскому ,то вони і передохнуть.
А якщо серйозно то клименко дегенерат і інших в зелені владі немає.Нормальна людина до цих покидьків не хоче бути дотичною.аварія з чопером це було вбивство ,хто зробив це питання скоріш зєлєнскіє щось не поділили.скоріш єрмак .Клименка на фронт з нього такий поліцейський як з зеленського президент, обидва дегенерати
показати весь коментар
07.02.2023 08:19 Відповісти