11955 відвідувачів онлайн
8 492 57

Saab подвоїть випуск NLAW: до 400 тис. на рік, - Defense Express

nlaw

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомило видання Defense Express.

Стало відомо, що виробники озброєння вкрай активно взялись за кратне розширення виробництва, особливо ті, які довели свою реальну високу ефективність у боях. Додається, що шведська компанія Saab оголосила, що подвоїть виробництва протитанкових ракетних комплексів NLAW до 400 тисяч на рік.

І це вже буде друге подвоєння, за останній час, про що свідчать слова генерального директора Saab Мікаеля Йоханссона.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": ЗСУ показали, як горить знищений NLAW російський танк. ВIДЕО

"У контексті того, як ми щороку подвоювали потужність на наших шведських майданчиках… і до 2025 року ми знову подвоїмо потужність, тоді на наших майданчиках можна буде виробляти 400 000 одиниць NLAW на рік", - цитує видання Breaking Defense очільника компанії.

Додається, що так можливо й оцінити виробничі потужності компанії до російського вторгнення, яке складало орієнтовно до близько 100 тисяч NLAW на рік, яке було збільшене впродовж 2022 року до 200 тисяч на рік, а впродовж найближчих двох років має досягти 400 тисяч.

А таке збільшення виробництво неодмінно пов'язано з тим, що на цю зброю є величезний попит не тільки від Великої Британії та Швеції, які передали NLAW до України, а й від інших замовників по всьому світу.

Водночас зазначається, що об'єми у 400 тисяч означає перетворення NLAW на справжній бестселер на ринку, бо станом на 2021 рік цей ПТРК був на озброєнні лише восьми країн світу. Й, скоріш за все, Saab вже має потенційні контракти на великі партії від інших країн.

Топ коментарі
+26
а наші пацани і Чорновол показали що нлав і стугна херачить все піл ряд
і навіть вертольоти
показати весь коментар
11.02.2023 19:06 Відповісти
+22
Бєня в Штати -- Україна в НАТО.
Другого нет у нас (вас) пути! (с)
показати весь коментар
11.02.2023 19:09 Відповісти
+22
Золотые руки наших героев-воинов на фронте сделали рекламу для НЛАВ такого уровня, что спрос на это оружие поднялся в 4 раза. Достойно книги рекордов. Такая-же ситуация с Хаймарсами, люди слыхали, что есть такая штука, а посла ударов Хаймарсами нашими ВСУ по козломордым кацапам очередь покупателей на это РСЗО выросла в разы.
Так что пусть оружейные фирмы пусть поставляют свое новейшее оружие нам, а ВСУ не подкачает, своими действиями по уничтожению репоедов сделают самую лучшую рекламу. На поле боя.
показати весь коментар
11.02.2023 19:27 Відповісти

Завантаження...