9804 відвідувача онлайн
6 323 10

Молдова виходить із десятків договорів у рамках СНД

попеску,ніку

Про це повідомив міністр закордонних справ країни Ніку Попеску, передає Цензор.НЕТ із посиланням на NewsMaker.

"Починаємо денонсацію угод у рамках СНД. Наші держустанови проаналізували необхідність багатьох угод, підписаних у СНД, і цими днями починаємо процедуру виходу з кількох десятків угод. Ми доповнимо та опублікуємо цей список. Тільки за лінією МВС денонсуємо близько 20 угод", - заявив Попеску.

За словами міністра, вихід із цих угод пов'язаний з тим, що вони "не актуальні чи не працюють, чи їх не застосовують, чи вони працюють проти інтересів Молдови".

"Молдова приєднається до Європейського Союзу, і має абсолютно інші цілі зовнішньої політики. Участь в інших об'єднаннях буде підпорядкована меті європейської інтеграції. Очевидно, що вихід із СНД чи розірвання цих угод, несумісних із нашими зобов'язаннями, продовжиться", - сказав міністр.

Попеску зазначив, що Кишинів є учасником приблизно 330 угод СНД.

Топ коментарі
+12
давно пора вийти з цього вже з 10 років мертвого "снг", а то ******* якою нікрофілією, чесне слово ...
показати весь коментар
23.02.2023 11:43 Відповісти
+6
Головне - почати.
показати весь коментар
23.02.2023 11:45 Відповісти
+5
Цікаво, чому не всі угоди.
показати весь коментар
23.02.2023 11:41 Відповісти

Завантаження...