9623 відвідувача онлайн
5 723 22

Глави МЗС країн G20 не погодили підсумкову заяву через розбіжності щодо війни РФ проти України

g20

Міністри закордонних справ країн G20, не змогли узгодити спільну підсумкову декларацію на зустрічі в Індії через суперечку щодо війни в Україні.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ЄП.

Замість цього Індія, яка головувала на зустрічі, опублікувала власний підсумок дискусій.

Більшість держав знову найрішучішим чином засудили російську агресивну війну і зажадали безумовного виведення військ з території України. Міністри закордонних справ Росії і Китаю Сергій Лавров і Цінь Ган не погодилися з двома відповідними пунктами.

Міністр закордонних справ Індії Субрахманьям Джайшанкар заявив журналістам наприкінці зустрічі, що спільної підсумкової декларації не було ухвалено з огляду на "дуже поляризовані погляди деяких країн".

Він підкреслив, що Індія доклала великих зусиль для пошуку компромісу. Джайшанкар сказав, що міністри досягли згоди з багатьох питань, включаючи необхідність реформ, багатосторонність, продовольчу безпеку, глобальну охорону здоров'я та зміну клімату.

Топ коментарі
+21
Терористи кацапи не погоджуються, що вони терористи і всі з цим змирилися? Правда ще їм чомусь підігрує Китай, але де здоровий глузд? Виносьте рішення більшості з довідкою, що не погодились самі терористи і їх сусіди, які також хочуть напасти на одну державу.
показати весь коментар
02.03.2023 15:04 Відповісти
+12
Китай поволі підписує собі вирок. Там вже немалі економічні проблеми, бо деякі західні фірми покидають цю країну. Але це щойно починається.
показати весь коментар
02.03.2023 15:06 Відповісти
+8
Лицемірні падлюки,які розбіжності можуть бути в 21 столітті ? так звана російська федерація порушила фундаментальні засади міжнародного права а їх ще запрошують на такі саміти,який сенс ??
показати весь коментар
02.03.2023 15:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Терористи кацапи не погоджуються, що вони терористи і всі з цим змирилися? Правда ще їм чомусь підігрує Китай, але де здоровий глузд? Виносьте рішення більшості з довідкою, що не погодились самі терористи і їх сусіди, які також хочуть напасти на одну державу.
показати весь коментар
02.03.2023 15:04 Відповісти
...козли всі, хто за Парашу!!!
показати весь коментар
02.03.2023 15:06 Відповісти
Китай поволі підписує собі вирок. Там вже немалі економічні проблеми, бо деякі західні фірми покидають цю країну. Але це щойно починається.
показати весь коментар
02.03.2023 15:06 Відповісти
Це було зрозуміло ще і до зустрічі! Просто потрібна доказова база не на словах, а на ділі.
показати весь коментар
02.03.2023 15:07 Відповісти
Лицемірні падлюки,які розбіжності можуть бути в 21 столітті ? так звана російська федерація порушила фундаментальні засади міжнародного права а їх ще запрошують на такі саміти,який сенс ??
показати весь коментар
02.03.2023 15:09 Відповісти
G8 розпалася на G7 та Г1. Те ж саме потрібно зробити і з G20. І почати можна навіть з Індії, яка опублікувала власний підсумок дискусій, тож хай іде собі та забирає з собою свою компанію світових ізгоїів.
показати весь коментар
02.03.2023 15:10 Відповісти
Індію можна купити обіцянками переносу до неї виробництв з Китаю.
показати весь коментар
02.03.2023 15:14 Відповісти
Прикольно.
А давайте засудимо терориста?
всі: А давайте!
А давайте позвемо його до нас, щоб він теж себе засудив?
всі? А давайте!
Ну що, засуджуємо?
всі: Так, так...!!
терорист: А я не згоден!
всі : ну нє, так нє, шкода. Але ж добре посиділи, ге?
показати весь коментар
02.03.2023 15:12 Відповісти
"Більшість держав знову найрішучішим чином засудили російську агресивну війну і зажадали безумовного виведення військ з території України"(с) - хотілось би знати перелік цієї більшості. Тому що я нараховую лише половину таких рішучих наших сооюзників в G-20, а саме: все G-7 в складі Великобританії, Італії, Канади, Німеччини, США, Франціії та Японії. А також до цього переліку слід віднести Європейського Союзу, Австраліії і Південої Кореї. Дуже мінлива позиція саудитів та турків... Всі інші - або "нетралітет" різного забарвлення, або за касапів...
Тому хочеться знати, хто з числа "нейтральних" за нас вмикається....
показати весь коментар
02.03.2023 15:14 Відповісти
Недороблені диктатори тягнуть світ до нової світової війни. І похеру їм на людство навіть на свої народи
показати весь коментар
02.03.2023 15:14 Відповісти
Злочинець з "падельником" не погоджуються ....нормально
показати весь коментар
02.03.2023 15:18 Відповісти
Всі ці організації просто пусте місце. Як взагалі можна засудити злочинця в організації, де має місце сам злочинець і його "друзяки", типу Китаю та Індії? Чи вони думали, що паРаша проголосує сама проти себе?
показати весь коментар
02.03.2023 15:20 Відповісти
Так, в яких світових органзаціях знаходиться московія, то всі вони стали посьміховиськом. Всім свою волю диктує терорист і всі з цим погоджуються. Але чому так? Вишвирніть ту мокшу і виконуйте свої статути, робіть те, для чого створювалися ці організації, інакше толку не буде.
показати весь коментар
02.03.2023 15:28 Відповісти
Та незрозуміло. Наші б'ються, що б її викинути з ООН, але таке відчуття, що світ не хоче позбавлятися Росії. А з нею усі організації - недієздатні. Це якийсь сюр - тримати злочинця-террориста у своїх лавах.
показати весь коментар
02.03.2023 15:30 Відповісти
из джи 20 надо выгнать *********** террориста и все образуется!!!
показати весь коментар
02.03.2023 15:23 Відповісти
вони надіються взяти хоч якийсь реванш,і план у них один - розколоти світ навпіл.раздєлєй і властвуй.гандони як завжди.
показати весь коментар
02.03.2023 15:27 Відповісти
жодна міжнародна організація чи подія не може бути значущою, доки там є паРаша, окрім суду над паРашою. там безумовно, вона повинна бути присутньою.
показати весь коментар
02.03.2023 15:39 Відповісти
Китай наш ворог і треба це визнати ,а не "ховати голву в пісок" ніби нічого не сталось ,до речі чи хтось працює з Китаєм ,нагадаю що вже два роки там немає українського посла.
показати весь коментар
02.03.2023 15:49 Відповісти
ну и че собирались? на банкетах побухать? могли б и дома
показати весь коментар
02.03.2023 16:00 Відповісти
Сергій Лавров і Цінь Ган не погодилися з двома відповідними пунктами.
=====================================================

Чогось може не розумію: вони що хочуть щоб Лавров засудив агресію росії проти України?
показати весь коментар
02.03.2023 16:06 Відповісти
більше турбує не відсутність спільної декларації, присутність кацарилих у G20 .
Уже як рік має бути G19, або Україна на місці 20
показати весь коментар
02.03.2023 16:13 Відповісти