Кислиця закликає не допустити головування Росії у Радбезі ООН

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Твіттер Кислиці.
Як відомо, щомісяця у Радбезі ООН змінюється голова. Наступного місяця головувати має Російська Федерація. Кислиця так відреагував на це: "У ніч вторгнення Антоніу Гутерреш (генсек ООН - ред.) сказав, що "то був найсумніший день за час його перебування на посаді". Фактично, найсумніший день в історії ООН до першого квітня, коли Росія, якщо справедливість не переможе, візьме на себе головування у радбезі. Досить ґвалтувати правосуддя та скасовувати Статут ООН! Відповідальність просто зараз".
Нагадаємо, що раніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що "Понад 30 років тому Росія узурпувала місце постійного члена Ради Безпеки та перетворила його на свій "трон безкарності", проте нині їй там не місце". Вона використовує своє право вето, щоб безкарно чинити злочини.
Масові порушення московією законів та злочини проти людяності в Україні та світі, про яке головування може йти мова?