9417 відвідувачів онлайн

Причиною війни в Україні була "поразка дипломатії", - Сійярто

сійярто

Про це він заявив в інтерв'ю хорватському каналу N1, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на zn.ua.

"Існує приказка, що війна - це завжди поразка дипломатії, а мир - це завжди успіх дипломатії. Ми були свідками провалу дипломатії, сподіваюся, будемо свідками її успіху. Ми засуджуємо війну, видно хто на кого напав", - сказав він. 

Сійярто додав, що Будапешт наполягає на "припиненні вогню" та мирних переговорах. При цьому зазначив, що Угорщина не є стороною конфлікту, тому не може стверджувати, але "треба поважати територіальну цілісність і суверенітет".

"У війни, безумовно, є дві сторони, і ми сподіваємося, що обидві сядуть за стіл переговорів і досягнуть сталого миру. Я можу вам стільки сказати. На відміну від Хорватії, Угорщина є сусідньою країною для України, і коли ти сусідня країна, наслідки війни є серйозними та миттєвими", - сказав він.

Глава МЗС Угорщини побідкався, що в Європі "не поважають" таку позицію.

"Зрозуміло, хто на кого напав у цій війні, ми глибоко шкодуємо про це і засуджуємо Росію за цю війну, ми сподівалися, що до цього ніколи не дійде. Інші дипломатичні причини, які призвели до цієї війни... Залишимо це історикам. Для мене, як для політика, головне досягти миру, а не сперечатися про якісь інші питання", - сказав він на уточнююче питання, хто відповідальний за провал дипломатії напередодні війни.

Топ коментарі
+47
Гондон!
показати весь коментар
06.03.2023 15:53 Відповісти
+36
Вискочив як чирь на сраці, сіярто, іди ліпше посмокчи струка кацапського.
показати весь коментар
06.03.2023 15:53 Відповісти
+30
Наслідки війни в Україні та підтримки Угорщиною ***** для Угорщини безумовну будуть... І сподіваюсь що все оте мадярське сміття яке отримало паспорти Угорщини і прийняло присягу на вірність Угорщині буде позбавлено громадянства України з усіма наслідками.
показати весь коментар
06.03.2023 15:55 Відповісти

Завантаження...