6921 відвідувач онлайн
28 201 118

Бої за Бахмут досягли найвищого рівня напруги, - Сирський

олександр,сирський

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Military Media Center.

"Ворог кинув у бій додаткові сили Вагнера. Наші воїни мужньо боронять позиції на півночі Бахмуту, намагаючись не допустити оточення міста", - зазначив він.

За словами Сирського, бої за Бахмут досягли найвищого рівня напруги.

Командувач наголосив, що український опір на цьому плацдармі триває вже декілька місяців.

"Увесь цей час спроби ворога захопити місто розбивались об стійкість наших воїнів. Наші оборонці завдали значних втрат ворогу, знищили велику кількість техніки, змусили кидати у бій найкращі штурмові підрозділи Вагнера та зменшили наступальний потенціал противника", - додав Сирський.

Топ коментарі
+57
чоловік подруги вчора приїздив звідти до Дніпра, забрати автівку ( на неї збирали усім миром). Худий сумний нервовий, в нас великі втрати, нажаль, але хлопців не зламали ..Маю надію що в цій обороні Бахмуті є сенс а не забаганки говнокомандувача

бережи вас Боже наші сталеві воїни
показати весь коментар
06.03.2023 17:09 Відповісти
+27
Хотели сделать пиар Сырскому на Бахмуте, чтобы заменить Залужного.
Война должна быть маневременной, чтобы кацапов бить в колоннах и по посадкам. А мы армию загнали в капкан под расстрел артиллерии м разменяли на зоновских туберкулезников опытных солдат.
показати весь коментар
06.03.2023 17:26 Відповісти
+23
Бахмутський мясник - це пригожин. Лише йому вдалося створити такі величезні гори трупів, які він фоткає
показати весь коментар
06.03.2023 17:26 Відповісти

Завантаження...