Бої за Бахмут досягли найвищого рівня напруги, - Сирський

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Military Media Center.
"Ворог кинув у бій додаткові сили Вагнера. Наші воїни мужньо боронять позиції на півночі Бахмуту, намагаючись не допустити оточення міста", - зазначив він.
За словами Сирського, бої за Бахмут досягли найвищого рівня напруги.
Командувач наголосив, що український опір на цьому плацдармі триває вже декілька місяців.
"Увесь цей час спроби ворога захопити місто розбивались об стійкість наших воїнів. Наші оборонці завдали значних втрат ворогу, знищили велику кількість техніки, змусили кидати у бій найкращі штурмові підрозділи Вагнера та зменшили наступальний потенціал противника", - додав Сирський.
бережи вас Боже наші сталеві воїни
Война должна быть маневременной, чтобы кацапов бить в колоннах и по посадкам. А мы армию загнали в капкан под расстрел артиллерии м разменяли на зоновских туберкулезников опытных солдат.