9244 відвідувача онлайн

"Звільнимо всіх", - Зеленський прокоментував повернення з російського полону 130 воїнів

обмін

У вівторок, 7 березня, Україна повернула з російського полону 130 воїнів, серед них - захисники Маріуполя та військові з районів Бахмута та Соледара.

Як інформує Цензор.НЕТ, у вечірньому зверненні 7 березня Володимир Зеленський наголосив, що Україна пам'ятає про кожного, хто перебуває в російському полоні.

"130 воїнів вдалося повернути додому з російського полону. І всі 130 – рядові й сержанти. Армія, ВМС, Нацгвардія, прикордонники, інші частини Сил оборони. Так само, як і про кожний куточок нашої країни, який перебуває в окупації, ми памʼятаємо про кожну нашу людину, яка перебуває в російській неволі. Звільнимо всіх. Я дякую всім нашим бійцям на передовій, хто усвідомлює, наскільки важливо поповнювати обмінний фонд для нас, для України", - сказав він.

Топ коментарі
+29
показати весь коментар
07.03.2023 20:59 Відповісти
+22
Хто розмінував Чонгар?
показати весь коментар
07.03.2023 21:09 Відповісти
+19
Чогось не можу бачити цю морду.. Вона вже виборсана в крові українців.
Як так... чого ж таке дрібне і лякливе, жадібне і брехливе і далі коптить на цьому світі, а порядні люди вмирають
показати весь коментар
07.03.2023 21:11 Відповісти

Завантаження...