11871 відвідувач онлайн

Нацгвардійці бригади "Спартан" збили російський штурмовик СУ-25

пзрк,"перун"

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на відділення інформації та комунікації Східного ТУ НГУ

"Ворожий штурмовик прикривав з повітря піхоту, яка наступала на лінію оборони захисників. Розрахунок ПЗРК відкрив вогонь та збив російський броньований штурмовик. Через тепловізор бачили, що літак було уражено і він пішов на зниження, доля пілота наразі невідома", - зазначив командир дивізіону "Партизан".

"Відпрацювали ціль з "Перуна", підбили літак і він почав змінювати напрямок польоту. З південного сходу робив маневр, щоб завдавати ударів по наших позиціям, та після влучання змінив траєкторію і почав робити різкий розворот на схід, після чого впав за лінією перетину", - зауважив оператор ПЗРК нацгвардієць Роман.

За даними Генерального штабу ЗСУ, з 24 лютого 2022 по 08 березня 2023 року російські окупаційні війська втратили у війні проти України 303 літаків.

Топ коментарі
+20
+1 в копилочку, красавчики
показати весь коментар
08.03.2023 11:45 Відповісти
+9
Главное что бы пилот здох.
показати весь коментар
08.03.2023 11:49 Відповісти
+7
Надіюся - "м"ясна начинка" з Су-25-го вискочить не встигла І після звільнення Донеччини наші хлопці десь в полі знайдуть чергові уламки кацапського "пепелаца" з уже звичними словами "Ни забудім! Ни прастим!"
показати весь коментар
08.03.2023 11:50 Відповісти

Завантаження...