8542 відвідувача онлайн

Україна має отримати понад 150 танків Leopard, - Остін

танк,один,леопард,leopard

Танкова коаліція збільшується, вже дев’ять країн готові надати Україні танки Leopard. Загальна кількість машин, призначених для України, перевищує 150.

Про це заявив міністр оборони США Ллойд Остін під час онлайн-зустрічі у форматі "Рамштайн", повідомляє Цензор.НЕТ. 

"Усього впродовж останніх трьох місяців члени цієї Контактної групи продемонстрували відмінне лідерство в нарощуванні можливостей, яких потребує Україна для захисту її суверенітету, і щоб створити імпульс на полі бою", - зазначив Остін.

Він уточнив, що йдеться про формування понад 9 бронетанкових бригад.

"Коаліція країн, яка надає Україні танки Leopard, продовжує зростати. Тепер 9 країн зобов'язалися надати більше ніж 150 танків Leopard", - наголосив Остін.

Топ коментарі
+13
не треба було у 2019 році за це зелене, малоросійське, криворагульне лайно голосувати !!! воно 2.5 роки всіляко співпрацюволо з ворогом, дивлячись ***** в дупу та було готове здати 60-70% території країни під окупацію кацапам, лиш би ***** залишив його, банду зелених зрадників гауляртерами окупованої України, на кшталт чіпсовоного недо-бульбофюрера !!! тому хтось моє відповісти за здані, практично без бою, Херсон, Бердянськ, Малітополь, Енергодар, оточення Маріуполя, тощо !!!



показати весь коментар
15.03.2023 15:17 Відповісти
+10
вони ще досі ламають собі голову, як відірвати від абрамса все, що можна відірвати - і щоби те, що залишиться, виглядало як танк...
показати весь коментар
15.03.2023 15:14 Відповісти
+5
а Абрамси, ні, не дамо?
показати весь коментар
15.03.2023 15:04 Відповісти

Завантаження...