10931 відвідувач онлайн

Україна може отримати більше систем ППО, - Остін

ппо,samp/t

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив про збільшення кількості країн, які беруть зобов’язання посилити українську систему протиповітряної оборони.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"У зв'язку з жорстокими російськими бомбардуваннями кількість країн, які надають засоби протиповітряної оборони, також продовжує збільшуватися", - сказав очільник Пентагону.

За його словами, у лютому, на попередньому засіданні у форматі "Рамштайн" Італія та Франція повідомили, що передадуть Україні зенітно-ракетний комплекс SAMP/T-Mamba.

"Сполучені Штати, Німеччина і Нідерланди зобов’язалися надати системи Patriot і багато інших країн надали системи ППО ближнього радіуса дії. Канада і Німеччина надали системи ППО середньої дальності, такі як NASAMS та IRIS-T", - додав Остін.

Топ коментарі
+6
А ще це у зРаді протягнули за законопроект про позбавлення військових виборчого права
показати весь коментар
15.03.2023 15:20 Відповісти
+2
так є в нас петріот - чи нема в нас петріота?

оце питання

мурине, кажи як є, не бійся, ми захистимо тебе від работорговців)
показати весь коментар
15.03.2023 15:22 Відповісти
+1
А ну ка давайка *уло погоди.
показати весь коментар
15.03.2023 15:20 Відповісти

Завантаження...