Україна і Японія підписали заяву про особливе глобальне партнерство

Церемонія підписання відбулася перед початком пресконференції лідерів у Києві, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
"Цей документ відображає наші цінності, які ми разом захищаємо, і наші прагнення, які ще належить реалізувати. Ми досягли найзмістовніших відносин за понад 30 років, але це лише фундамент для того, що можемо досягти надалі", - сказав Зеленський.
Президент переконаний, що партнерство України та Японії посилює глобальну безпеку і наближає час, коли нарешті зможемо повернути мир та гарантувати стабільність життю і українців.
Топ коментарі
+10 Александр Чуднивец #474549
показати весь коментар
21.03.2023 20:22 Відповісти Посилання +3 Дмитрий Панфилов
показати весь коментар
21.03.2023 20:21 Відповісти Посилання +3 Dima30
показати весь коментар
21.03.2023 20:29 Відповісти Посилання