11225 відвідувачів онлайн
6 543 22

Україна і Японія підписали заяву про особливе глобальне партнерство

зеленський,кісіда

Церемонія підписання відбулася перед початком пресконференції лідерів у Києві, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Цей документ відображає наші цінності, які ми разом захищаємо, і наші прагнення, які ще належить реалізувати. Ми досягли найзмістовніших відносин за понад 30 років, але це лише фундамент для того, що можемо досягти надалі", - сказав Зеленський.

Президент переконаний, що партнерство України та Японії посилює глобальну безпеку і наближає час, коли нарешті зможемо повернути мир та гарантувати стабільність життю і українців.

Топ коментарі
+10
Гарна новина-самураям респект...
показати весь коментар
21.03.2023 20:22 Відповісти
+3
А тобі ті Курили потрібні?
показати весь коментар
21.03.2023 20:21 Відповісти
+3
Дуже добре.Нам є чому вчитися у японців,втім, як і їм у нас..
показати весь коментар
21.03.2023 20:29 Відповісти

Завантаження...