8164 відвідувача онлайн

Росія навряд чи зможе набрати ще 400 тисяч солдатів для війни проти України, - Bloomberg

ворог,кацап,росіянин,русня,орк,чмобік,мобілізований,чмобіки

Кремль прагне цього року набрати до 400 тисяч контрактників, щоб поповнити свої лави. Але все більше експертів сходяться на думці, що ця мета РФ не є реалістичною.

Як інформує Цензор.НЕТ,про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Bloomberg.

"Масштабна вербувальна кампанія дозволить Кремлю уникнути ще однієї примусової мобілізації резервістів. Майже всі 300 000 військовослужбовців, мобілізованих восени, зараз перебувають на полі бою в Україні, але за останні місяці Росії не вдалося взяти жодного великого міста", - йдеться у матеріалі.

Зазначається, що для поповнення та розширення своєї армії у Росії вже розпочалася кампанія з набору контрактників. Регіональні чиновники отримали квоти на набір та розсилають потенційним добровольцям повістки для приходу до призовних комісій, де їм пропонується записатися у лави армії РФ.

Bloomberg повідомляє, що ціль залучення 400 000 контрактників цього року, швидше за все, нереалістична. Це приблизно дорівнює кількості професійних військ, які були в Росії до початку вторгнення 24 лютого 2022 року.

"У нинішніх обставинах я не думаю, що вони зможуть набрати людей в армію, за винятком, можливо, незламних патріотів або людей, які мають фінансові проблеми. Я не бачу можливості для них зробити ще один великий ривок в Україні, якщо вони не перейдуть до економіки воєнного часу та воєнного стану", - сказала старший науковий співробітник Інституту політики Дару Массікот.

Як пише Bloomberg, РФ не готова до такого набору людей, особливо напередодні виборів навесні наступного року, на яких російський диктатор Володимир Путін, швидше за все, балотуватиметься на п'ятий термін.

Топ коментарі
+10
Та наберуть і більше, там дебільної худобини вистачає.
показати весь коментар
24.03.2023 19:51 Відповісти
+10
Якби у кацапні не було проблем з танками , мобіками та іншим , вони б не товклися і досі - під Бахмутом .
показати весь коментар
24.03.2023 20:17 Відповісти
+9
наберуть легко.. от тільки не назвуть камікадзе
показати весь коментар
24.03.2023 19:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
наберуть легко.. от тільки не назвуть камікадзе
показати весь коментар
24.03.2023 19:38 Відповісти
Чому ж досі не набрали, якщо "легко"?

Враховуючи, що вони ще з минулого літа почали наполегливо вербувати населення?
показати весь коментар
24.03.2023 19:58 Відповісти
за були тобі позвонити
показати весь коментар
24.03.2023 21:10 Відповісти
Не так воно в них все й легко . То тільки в нашій уяві - легко .
Якби було легко , і ніщо їм не заважало , то вони б ще торік набрали б скільки їм потрібно .
показати весь коментар
24.03.2023 20:06 Відповісти
Це приблизно як мені хтось сказав нещодавно: Караул! У кацапів 10000 танків!

Я відповідаю: а чому ж вони цими "10000 танків" не захоплять Київ, буквально стіною?
показати весь коментар
24.03.2023 20:13 Відповісти
Якби у кацапні не було проблем з танками , мобіками та іншим , вони б не товклися і досі - під Бахмутом .
показати весь коментар
24.03.2023 20:17 Відповісти
всіх закопаємо
показати весь коментар
24.03.2023 19:44 Відповісти
если отключить интернет, то через год наберут.
показати весь коментар
24.03.2023 19:50 Відповісти
Та наберуть і більше, там дебільної худобини вистачає.
показати весь коментар
24.03.2023 19:51 Відповісти
згоден.
Що називається, "з язика зняв"
показати весь коментар
24.03.2023 20:09 Відповісти
Вони в 1 світовій капітулювали, приблизно війна була за подібним сценарієм( великі втрати, втома, байдужість рос суспільства, внутрішня боротьба еліт, революція). Не хочу далі говорити про Винниченка і переворот, який розстріляв Болбочана - думаю ці події більш схожі на майдан Янукович Порошенко і війна, але втримали тоді.
показати весь коментар
24.03.2023 21:08 Відповісти
Хоча напевно Януковича не можна порівнювати з Скоропадським, який був за лагідну українізацію. Тільки не пишіть про малороса бо тупа башка не розуміє цей термін взагалі і звідки він пішов))) Порохоботи такі смішні
показати весь коментар
24.03.2023 21:18 Відповісти
Та куди "порохоботам" до "блазенят"! Останнім пальця покажи і тоді реготатимуть!
показати весь коментар
25.03.2023 12:32 Відповісти
Наще це писати, наберуть і ми всі це знаємо, там тупих дибілів повно. От тільки реальо їх будуть звати "Фарш, або Камікадзе".
показати весь коментар
24.03.2023 19:53 Відповісти
Там чмобіків багато, запитання -"де ми стільки набоїв візьмемо''.
показати весь коментар
24.03.2023 19:54 Відповісти
показати весь коментар
24.03.2023 21:44 Відповісти
Як раз проблема не в гарматному м"ясі , а тому , що навіть худоба яку готують через певний час на м"ясо повинно перед забоєм щось хрумати .
А гомо-еректус-московітус - навіть що одягати на своє драні дупи ... Тум їм не Афріка , де можно бігати з голими дупами й с калашами ! Але я бачу , що з "калашами" теж насуєвається велика дупа у моковитів !

Так що додаткового м"яса вони можуть на шуармувати йще 2 милійона без перешкоди . Але це не будуть вже рекрути , а буде вже шуарма для піджарки . Гола , боса й голодна -- озброєнна балалайками й заточками ...
показати весь коментар
24.03.2023 19:54 Відповісти
Китай постачає обмундирування і їжу швидкого приготування, вже є багато відео з китайськими субппайками...
показати весь коментар
24.03.2023 19:58 Відповісти
1. Тобто Китай усе жіття мріяв про санкції й як порвати економічні з"вязки з ЕС й США ?!

Московити можуть десять разів оприлюднювати відповідні відео й навіть десь через треті країни закупити щось там дрібне й дрібними партіями . Але назовіть хоча б одну причину , чому Китаю це потрібно , а я вже готовий назвати 100 , чому Сі зробить усе (навіть розтріляє тих , хто продав третім країнам ці пайки) щоб не нарватися на санкції .

Просто уявіть собі , що Інтель й Гугл не сможуть працювати з Китаєм в умовах санцій й їх "жовта зборка" переїде з Китаю в Тайвать , або в Малазію й тут йще одна "вішенька на торті" .

2. Вас послухати , то Китай це один зі світових лідерів по виробу їжи й текстилю на душу населення . Але в реалі -- 76 місто в світі . Середній китаєць їсть м"ясо один раз в місяць . Й його головна їжа -- це рис . Товстих або не просто недестрофічних китайців можливо побачити лише в Пекіні й Шанхаї . Тільки 2 провінції живуть . Інші - тупо голодають .

Китай це імпортер їжі , а не її експортер .
показати весь коментар
24.03.2023 20:37 Відповісти
Тому що Китаю вигідна ця війна він заробляє міліарди на купівлі ресурсів з раші нижче маркету і щей за юані...

А розмови про санкції проти Китаю не дорівнюють реальним санкціям....
показати весь коментар
24.03.2023 20:52 Відповісти
Ви дорівнюєте ситуативну маржу зі стратегічними питанням на десятирічча ?!

А санцію поки на стадії розмови , бо й за цілій останній рік кривавої війни Сі підтримував виключно на рівні розмови (бла-бла-бла) й виключно в ООН й на Радбезі виключно не "проти" голосував , а утримувався . Тобто він дотримуєтся поки йще санцій проти Московії навіть крайще певних країн, що голосувати проти московитів , але щось там "на ліво толкають" .

Й головне - після рішення суддів в Гаазі й ***** змінився статус ...

Ви просто до кінця йще усвідомили що таке ордер Гааги на арешт . Як й те , що можливо політики ЕС й США не завжди рішучі , особливо ті , що вже при владі . Але там завжди існує зворотній з"язок . Тоді політиків штовхають судді , а йще журналісти , а йще опозіційні політики , які обіцяю своїм виборцям , що ось вони покарають комуняк з Китаю й введуть санції . В вільному суспільстві суспільна думка майже завжди "вистрілює" .

Ви думаєте евпропейці й янки забули , через яку країну вони 2 роки втрачали роботу , статки , силіли по домах ?!

Й просто приведіть приклад того , коли останній рік Китай чимось суттєвим допоміг ********** в цій війні крім рівня "бла-бла-бла" . А якщо як правий й цього не було цей рік , що змінється в майбутньому , щоб Китай почав щось суттєве постачати московитам ?!

Я в майбутньому бачи лише додаткові комерційні ризики .
Ви забуваєте , що в комерції в 99% втрата репутації важливіша за ситуативну маржу !
показати весь коментар
24.03.2023 21:35 Відповісти
Ви абсолютно не володієте інформацією що відбувається в світі...
Великі гіганти нічого не втратили, тому що всі дирки їм закрили друком грошей і оборонними замовленнями, та і заводи де переважно у них??? в тому ж Китаю і вони так само отримують профіт....

тому вийдіть із свого ілюзорного світу де тільки чорне і біле, воно пересікається там де великі гроші
показати весь коментар
25.03.2023 10:36 Відповісти
Захід не готовий руйнувати взаємовигідні економічні відносини з Китаєм, бо і самі можуть надірватися. Але Китай буде підтримувати рашку, купляючи їх сировину і таким чином забезпечуватиме фінансування війни, а продаючи їй підсанкційні товари зменшувати ефект від шкоди західних санкцій.
показати весь коментар
24.03.2023 21:35 Відповісти
1. Нема такого поняття "захід" . Бо там політики окремо , судді й правовий корпус окремо, журналісти окремо й опозіційні лідери окремо . Так ... деякі окремі політики , яких Ви за незнанням того суспільства назвали "заходом" були б раді навіть відновити економічні стосунки з ****** .
Але судді встипили в гру .

2. Маленька деталюшка 99% ********* ноухау й техрологій , яке виробляє світ належить й головне створює той самий "захід" . Кажучи це вже по макроекономічному показнику країни , що пітримують й є ініціаторами санкцій це 70% світового ВВП . Тому в мене гомеричний регіт визвала Ваша сентенція , що мовляв "можуть надірватися" .
Бідолага Юрій Візбор , й тим більш його молода онука , пісню якого й голос якої використали в московитській агитці "А зіма будєт бальшайя" . Я точно знаю , що родина Візборів (в Юрія мати була українкою) цю війну не підтримала , але тихо промовчала ...

Ну що почули цю "зіму бальшую" європейці ? Двічи регіт . Європейці навіть карантини витримали й масові звільнення від "китайської корони" . Ось це для їх було суттєве падіння рівня життя ...
А санції проти Китаю змінять на 30-50% ціни на електронику , яку вони купляють не частійше раз на 5 років . Й це усе .

Почуйте йще раз -- від розриву економічних стосунків страждає в 10 більше так країна , проти якої санкції тим більш , що ця країна не виробляє ноухау й технологій й повністю залежить від тих країн які ці технології виробляють .
Двусторонній зв"язок про який натякають усі ліваки світу він дійсно є , але правда полягає в утому , що він в сторону нетехнологічно розвинутого гравця слабкійший .
показати весь коментар
24.03.2023 22:03 Відповісти
Це так, для загального кругозору)
Захід - це так звані https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D1%96%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0_%D0%B4%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%82%D1%96%D1%8F ліберальні демократії (демократичні держави з ринковою економікою) . Як правило, термін охоплює https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B0%D1%85%D1%96%D0%B4%D0%BD%D0%B0_%D0%84%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B0 Західну Європу , https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%83%D1%87%D0%B5%D0%BD%D1%96_%D0%A8%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8 Сполучені Штати , https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%B4%D0%B0 Канаду , https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%B2%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BB%D1%96%D1%8F Австралію , https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B0_%D0%97%D0%B5%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%96%D1%8F Нову Зеландію та https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A6%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0_%D0%84%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B0 Центральну Європу [https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%96%D0%BA%D1%96%D0%BF%D0%B5%D0%B4%D1%96%D1%8F:%D0%9F%D0%BE%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D0%BD%D0%B0_%D0%B4%D0%B6%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%B0 джерело? ], але межі плавають.
https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B0%D1%85%D1%96%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D1%81%D0%B2%D1%96%D1%82 https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Західний_світ

Більшість високих технологій безумовно розробляються , а потім з їх використанням виробляється продукція в Китаї, бо там низька собівартість виготовлення. В Китай провідні компанії світу вклали сотні мільярдів доларів, там створені мільйони робочих місць, тому порушувати цей взаємовигідний товарно-грошовий ланцюжок в найближчий час ніхто не збирається. Надалі Китай буде помагати рашці і економічно співпрацювати з США і ЄС. Звертати виробництво в Китаї західні компанії не будуть, більше того товарооборот у них не зменшується. До прикладу з США в 2022 році обсяги торгівлі рекордно збільшились, тому продовжуйте сміятися над припущеннями, бо факти говорять про інше
показати весь коментар
25.03.2023 11:41 Відповісти
от куда у кацапов солдаты ? если там одни варвары орки и шваброжопцы ...
показати весь коментар
24.03.2023 19:58 Відповісти
Там з гарматним м'ясом ніколи не було проблем.
показати весь коментар
24.03.2023 19:58 Відповісти
Из-за своих особенностей, вроде обороны в городах, это война превратилась в войну исключительно людскими ресурсами. Так что это важно, наберут или нет.
показати весь коментар
24.03.2023 20:00 Відповісти
показати весь коментар
24.03.2023 20:06 Відповісти
Мобилизации им не избежать, так как по самым скромным расчетам в этом году будет 500тыс невосполнимые потерь ( убитыми и инвалидами).
А мобилизация = отсутствие мотивации.
показати весь коментар
24.03.2023 20:10 Відповісти
Треба вирішувати з США постачання касетних *********** . Тоді буде пох скільки вони там наберуть того м'яса .
Конгресмени в США вже підняли це питання перед президентом , але з нашої сторони подібних прохань щось не чути ..
показати весь коментар
24.03.2023 20:14 Відповісти
Під час мобілізації за вересень-листопад 2022 на пітьмі вибрали весь більш-менш підготовлений і мотивований резерв з покоління 30+. Це - максимум, що в рашистів було.
Залишилось на другу хвилю м'ясо відповідно другого сорту.
А на третю, якщо пітьма доживе, то вже піде жива метвячина, яку і пси не їдять, бо третього сорту не буває.
... Ага, іще можуть обіцянками про великі гроші, нагороди і скору славу звабити на контракт із пару десятків тисяч жовторотих строчників 19-23, в яких здоров'я як і дурі - через край.
В такому віці ні каліцтва, а ні смерті не бояться, бо життя б'є ключем і здається, що все - попереду і все - в твоїх силах. Але все це - до першого-ліпшого обстрілу на фронты та 200-х і важких 300-х такиж же однолітків...
показати весь коментар
24.03.2023 20:26 Відповісти
Є пятий сорт мяса...Це свинособака порубана разом з будкою...
показати весь коментар
24.03.2023 21:03 Відповісти
А в нас з мобілізацією справи кращі чи гірші? Щось не ******* тут писати про нашу собілізацію
показати весь коментар
24.03.2023 21:06 Відповісти
Так Россия и не набирает солдат
Она набирает
Воров
Насильников
Мародеров
А этого говна в ней больше ,чем 400000
показати весь коментар
24.03.2023 20:28 Відповісти
Чому не зможе? Зможе , рабокацапи покірно йдуть подихати за ***** схибленого.
показати весь коментар
24.03.2023 20:53 Відповісти
Вони вже не можуть набирати такі кількості. Десятки тисяч в місяць вони ще дужають, а сотні тисяч вони вже не наберуть ніяк. От побачите що я правий. Їм треба було набирати в січні або лютому. Ну мвксимум в березні. Скоро квітень. Їхня пісня по цим масовим мобілізаціям спіта. Нічого вони вже не зроблять. Ну десятки тисяч набиратимуть, а сотні тисяч ну ніяк.
показати весь коментар
24.03.2023 21:00 Відповісти
Наші собаки,свині і коти жалуються на целюліт...А козложопі пруть і пруть...
показати весь коментар
24.03.2023 21:00 Відповісти
Пфф. А росії що треба солдатів? ВОНА НАБЕРЕ МЯСО.
І набере його ще мільйони.

Не треба надіятись що в росіян закінчиться мясо. Це тупо і небезпечно.

Кремль в цій війні готовий вбити 10 мільйонів свого мяса мінімум. І саме на знищення такої кількості росіян нам треба розраховувати якщо ми хочемо цю війну зупинити. Бо можна її буде зупинити лиш тоді коли лічильник росіянських втрат перетне цю цифру. А до того навіть коли ми вийдемо на свої кордони - війна не зупиниться, і рф буде нас обстрілювати, робити мясні наступи, освоювати нові види зброї та саме головне руйнуватиме нашу економіку перетворюючи нас в показову руїну.
показати весь коментар
24.03.2023 21:00 Відповісти
Тому для перемоги треба вбивати максимально багато росіян, ще більше робити інвалідами. Руйнувати вертикаль влади кремля. Показувати слабкість кремля. Воювати на території рф. Мотивувати царьків рф до не покори кремлю. І простими словами стати причиною розвалу рф на безліч улусів.
показати весь коментар
24.03.2023 21:03 Відповісти
Знищення мільйонів солдат піхоти - ця задача була успішно вирішена, ще в першу світову :
Колючий дріт, достатня кількість кулеметів, мінометів та *********** до них.
Таким чином за день знищувалися десятки тисяч солдатів.
Як тільки це буде в достатній кількості - навіть мільйон мобілізованих вже не матимуть сенсу
показати весь коментар
25.03.2023 09:13 Відповісти
За чутками, алкашу мєдвєдєву доручили залучити 400 тис. контрактників протягом 2023 року.
показати весь коментар
24.03.2023 22:06 Відповісти
Медведеву за водкой не поручат сходить. Он просто для "красоты".
показати весь коментар
24.03.2023 22:22 Відповісти
Состав первой армии вторжения в районе 180000 без учета вагнера, ахмата, лднр. Составам первой мобилизованной армии 250000, которая слилась вместе с первой армии, плюс 200000, как говорят в ютубе находятся у них в тренеровочных лагерях. Их сдерживают только мощности тренировочный лагерей. Одних служивых у них порядка 5-6 миллионов, с возартом 24-54 года. Если закрыть глаза на экономические проблемы при изьятии такого количества работяг - мяса под штурм и арт войну у них, как говна за баней.
показати весь коментар
25.03.2023 00:47 Відповісти
Я не бачу можливості для них зробити ще один великий ривок в Україні, якщо вони не перейдуть до економіки воєнного часу та воєнного стану" Джерело:
Рашка заради "світлої ідеї" відправляла на убій мільйони, тому набрати контрактників в достатній кількості для подальшого загострення бойових дій зможе, мене більше турбує у скільки власних мобілізованих Україні обійдеться нейтралізація і утилізація цієї навали, бо ми в людському потенціалі варварам програємо на жаль кратно.
показати весь коментар
24.03.2023 21:29 Відповісти
Тупі кацапи подумайте куди ділась ваша кадрова армія і перша хвиля мобіків
показати весь коментар
25.03.2023 06:34 Відповісти
А це неважливо, чи наберуть вони 400 тисяч. 90% втрат на цій війні від артилерії. Радянські запаси снарядів вже все Москалям потрібні мільйони снарядів. Снарядний голод. А зробити їх в необхідній кількості при існуючому режимі ідіотів - неможливо.
Так що можливо до осені московити побіжать - через те що їх артилерія не матиме чим стріляти
показати весь коментар
25.03.2023 09:09 Відповісти