6192 відвідувача онлайн
9 631 49

Росія включила Угорщину до переліку недружніх країн

орбан

РФ додала до переліку "недружніх країн" Угорщину через те, що та приєдналася до санкцій проти неї.

Про це повідомив посол Росії в Угорщині Євген Станіславов, інформує Цензор.НЕТ з посиланням на російські ЗМІ.

При цьому заявив, що Будапешт нібито демонструє "прагматичну" позицію і не готовий відходити від неї навіть "під тиском" партнерів з ЄС та НАТО.

"Певною мірою Будапешту це вдається, але факт залишається фактом: Угорщина підписалася під усіма антиросійськими санкційними пакетами Брюсселя і змушена їх суворо виконувати. Саме тому вона віднесена до категорії недружніх до Росії країн, на адресу яких можуть застосовуватися наші заходи у відповідь", - сказав Станіславов.

В російському посольстві скаржаться, що санкції погано впливають на співпрацю з Угорщиною в сферах економіки, політики, культури та "людських контактів".

При цьому Росія, за словами Станіславова, продовжує "тримати канали діалогу відкритими".

Топ коментарі
+16
Як так? ****** так виплясували, так старались, і передом повернуться, і задом, а все одно недружні.
Сподіваюсь, вони себе зараз почувають як шалава, з якої користались всю ніч, а заплатили льодяником, ще й підсрачника дали.
показати весь коментар
30.03.2023 10:51 Відповісти
+13
Пройшла любов, пов'яли помідори?
показати весь коментар
30.03.2023 10:44 Відповісти
+12
не можна палити агента впливу... я б на їх місці ще й Орбану чайку надіслав би... аби легенду підтримати
показати весь коментар
30.03.2023 10:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Пройшла любов, пов'яли помідори?
показати весь коментар
30.03.2023 10:44 Відповісти
Залишається КНДР і Еритрея.
показати весь коментар
30.03.2023 10:50 Відповісти
Як так? ****** так виплясували, так старались, і передом повернуться, і задом, а все одно недружні.
Сподіваюсь, вони себе зараз почувають як шалава, з якої користались всю ніч, а заплатили льодяником, ще й підсрачника дали.
показати весь коментар
30.03.2023 10:51 Відповісти
Виходить, Угорці любили козлів?
показати весь коментар
30.03.2023 10:52 Відповісти
Это ОНИ на публику .....
показати весь коментар
30.03.2023 13:51 Відповісти
Орбан досидівся на двох стільцях
показати весь коментар
30.03.2023 10:57 Відповісти
Публичная порка вассала. Сам по себе этот списюк недружественных стран ничего не значит. Больше всего пострадал большой желтый чемоданчик путлера.
показати весь коментар
30.03.2023 10:59 Відповісти
Не получилось орбану "і рибку з'їсти і ***** ***** в космос злітати"
показати весь коментар
30.03.2023 11:10 Відповісти
Ай-я-я-я-яй, так лизали дуру, так лизали, а шо сі трапило, оциганене паньство чумазе, не вгадали з глибиною прааанікновєнія, чи довжини язика виявилось замало 🧐😁😝😝😝😝😝😜🤪
показати весь коментар
30.03.2023 11:58 Відповісти
це більше схоже на аферу
щоб мадяр не турнули з ЄС за їх проросійську політику
от орки й підігрують
показати весь коментар
30.03.2023 12:18 Відповісти
****** думали, шо якшо добре відсмоктувати *****, то їм за це в кинці заплатять. А оно он як вийшло. Пічалька....
показати весь коментар
30.03.2023 10:46 Відповісти
как в том анекдоте - "Дядь, а ты подрочи вприсядку! И на*бешься и натанцуешься!"
показати весь коментар
30.03.2023 11:29 Відповісти
Вот ета паварот...
показати весь коментар
30.03.2023 10:46 Відповісти
не можна палити агента впливу... я б на їх місці ще й Орбану чайку надіслав би... аби легенду підтримати
показати весь коментар
30.03.2023 10:46 Відповісти
Так то Орбана чайком, а раптом більш такого не буде? І виберуть щось проєвропейське?
показати весь коментар
30.03.2023 10:48 Відповісти
та там ще ****** усілякі скачуть...
показати весь коментар
30.03.2023 10:53 Відповісти
От халепа, і підлизував, і підмахував-і отримав по ''пиці''. Може буде йому наука?
показати весь коментар
30.03.2023 10:48 Відповісти
я " плачу "
он де вона "справедливість "
показати весь коментар
30.03.2023 10:49 Відповісти
******* хотіли і далі сутенерствувати. Але Козлодоєви не хочуть платити в борделі.
показати весь коментар
30.03.2023 10:51 Відповісти
лукавлять москалі-це як шуфрич і бойко небажані особи в рашці --
показати весь коментар
30.03.2023 10:51 Відповісти
🤣🤣🤣
показати весь коментар
30.03.2023 10:51 Відповісти
"...на адресу яких можуть застосовуватися наші заходи у відповідь" Джерело:

Бджоли проти меду! (с)

То зупиніть постачання Угорщині нафти та газу! А, ще! Розчавіть щось угорське під камери трактором!
ДБЛ! (с)
показати весь коментар
30.03.2023 10:51 Відповісти
А тобі відоме на сьогодні хоч ЩОСЬ "угорське", яке є цінним і його можна роздавить? У них нічого власного, (крім шарфиків з картою "Великої Угорщини" та плакатів з лозунгом "Ельен Мадьярорсаг!") уже нічого не виробляється!
показати весь коментар
30.03.2023 11:37 Відповісти
От тому так і написав, бо на думку не спало аж нічого з лейбою "зроблено в Угорщині". Мо хтось десь щось бачив.
О! Най Орбана з Сіярто розчавлять!
показати весь коментар
30.03.2023 12:08 Відповісти
В рашистів друзі це терористичні диктатури як:іран,сирія ,кндр ітп.
показати весь коментар
30.03.2023 10:54 Відповісти
Вот это поворот)
показати весь коментар
30.03.2023 10:54 Відповісти
Ха ха ха
показати весь коментар
30.03.2023 10:54 Відповісти
Такая же реакция
показати весь коментар
30.03.2023 13:33 Відповісти
щось мабуть недосмоктали ******, а може це спецопєрація по внедренію, мов держіть їх при собі вони нам не потрібні
показати весь коментар
30.03.2023 10:55 Відповісти
Шо, у Орбана з Сіряйто мозолі на губах, вже не подобається?)))
показати весь коментар
30.03.2023 10:59 Відповісти
"Родина тебя кинет, сынок" (с) Бабченко
Это касается не только сынков, но и дружков.
Хотя, это может быть просто маскировка.
показати весь коментар
30.03.2023 11:03 Відповісти
коли треба ЄС може Орбана поставити раком)))
показати весь коментар
30.03.2023 11:05 Відповісти
Вот сейчас обидно за ******* стало. Слезы мешают писать )))
показати весь коментар
30.03.2023 11:05 Відповісти
Смеюсь и рыдаю 😅
показати весь коментар
30.03.2023 14:14 Відповісти
що б не світити агента
показати весь коментар
30.03.2023 11:07 Відповісти
Угорщина: робота під прикриттям! А дурні радіють...
показати весь коментар
30.03.2023 11:21 Відповісти
обычная "операция прикрытия". Точно также , гэбисты рассылают свою агентуру в другие страны, под видом "оппозиционеров" или "политических беженцев". Специально открывают на них уголовные дела, или задерживают на несколько месяцев и т.д. Что б все выглядело натурально .
показати весь коментар
30.03.2023 11:27 Відповісти
А так старались...
показати весь коментар
30.03.2023 11:46 Відповісти
у ******** срачка,,,,або Прикинуться,що в них срачка,,,,,)),,
показати весь коментар
30.03.2023 11:54 Відповісти
Это прекрасно, пусть мадьяры увидят настоящее рыло кремлёвского параноика, мало лижите

задницу, господа венгерские правители!
показати весь коментар
30.03.2023 12:05 Відповісти
вот так, сосали-сосали, видимо не дососали
показати весь коментар
30.03.2023 12:19 Відповісти
Не ведусь.
показати весь коментар
30.03.2023 12:28 Відповісти
Та.... вони і шуфрича включали до якогось списку.
показати весь коментар
30.03.2023 13:19 Відповісти
Бугага. Анекдот.
показати весь коментар
30.03.2023 13:32 Відповісти
Що за фальшивоє порєцаніє на публіку! Оголосили нєдружествєнним государством, а за спиною пальці схрестили😉🤔 НЄВЄРЮ!!!
показати весь коментар
30.03.2023 14:06 Відповісти
От халепа! Так, орбан?
показати весь коментар
30.03.2023 15:32 Відповісти
своя своих непознаша!
показати весь коментар
30.03.2023 17:29 Відповісти