8625 відвідувачів онлайн
4 695 37

МВС отримало понад 35 тис. заявок на вступ до "Гвардії наступу"

гвардія,наступу

Понад 35 тисяч заявок надійшло на вступ до бригад "Гвардії наступу". З них понад 16 тисяч до підрозділів зі складу Національної гвардії.

Про це в ефірі телемарафону повідомив речник НГУ Руслан Музичук, передає Цензор.НЕТ

"Загальна кількість заявок, які були подані за майже 2 місяці становить трохи більше 35 тисяч. І більше 16 тисяч — це ті, що стосуються саме підрозділів Національної гвардії. Понад 10 % кандидатів вже зараховано до військових частин", - зазначив Музичук.

Крім того, як повідомляла пресслужба МВС, міністр внутрішніх справ Ігор Клименко під час робочої зустрічі з надзвичайним і повноважним послом Канади в Україні Ларисою Ґаладзою розповів, що добровольці з бригад "Гвардії наступу", є надзвичайно вмотивованими.

"Міністр поінформував, що нещодавно відвідав таку бригаду прикордонної служби - "Сталевий кордон", та відзначив, що добровольці є надзвичайно вмотивованими", - зазначається у повідомленні.

Нагадаємо, "Гвардія наступу" - це штурмові підрозділи у структурі МВС, які створюються для звільнення окупованих Росією територій. Набір заявок триває до першого квітня, проте повідомлялося, що його можуть продовжити через велику кількість заявок. 

Топ коментарі
+18
Лето 2014 года. Будущий кандидат в президенты Украины Зеленский где-то в Подмосковье снимается в российском фильме "8 новых свиданий". Удачно он - и от повестки в ВСУ закосил, и деньжат подзаработал. Молодец, не то, что барыги некоторые.
показати весь коментар
30.03.2023 21:42 Відповісти
+14
Цікаво, у списку ухилянтів Зелемський буде один раз упом`янутий, чи будуть всі 4 епізоди?
показати весь коментар
30.03.2023 21:45 Відповісти
+10
Вкраїнчики так раділи реєстру олігархів, де на першому місці мав бути Порошенко, а отримали "реєстр ухилянтів"
показати весь коментар
30.03.2023 21:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А ЗСУ?
показати весь коментар
30.03.2023 21:33 Відповісти
не переймайтеся - всі силові структури підпорядковані генштабу
показати весь коментар
30.03.2023 21:36 Відповісти
***** тоді їх множити?
показати весь коментар
31.03.2023 01:30 Відповісти
А вы уверены?
показати весь коментар
31.03.2023 01:33 Відповісти
принаймні, НГ і прикордонники підпорядковані
показати весь коментар
31.03.2023 08:50 Відповісти
Гвардія наступу не подпорядковуєься Ген.Штабу. Зеля пішов далі ніж Йосиф Вісаріонович, бо заград загіни великої вічизняної підпорядковувались ГенШтабу.
показати весь коментар
31.03.2023 08:16 Відповісти
тобто ГН буде проводити операції самостійно ? і, будь ласка, поясніть до чого ту йосип і його заград загони
показати весь коментар
31.03.2023 08:47 Відповісти
Ось в цьому і головне питання та парадокс на сьогодні.
В Гвардію наступу системи МВС записалось добровільно 35 тисяч кандидатів, які готові воювати.
В той же час в ЗСУ, воєнкомати набирають (хапають на вулиці) людей не добровільно, які добровільно не хочуть воювати.
Питання, чому в Гвардію наступу йдуть добровільно, а в воєнкомати не йдуть, щоб служити в ЗСУ?
Хоча умови та зарплатня напевно однакові.
показати весь коментар
30.03.2023 21:57 Відповісти
Сам Музичук озвучував, що крім військової їх діяльність буде полягати в забезпеченні правопорядку, охорони інфраструктури, чергуванню на блокпостах і т.п. Крім цього, на відміну від ЗСУ, цей підрозділ не несе жодного покарання за втрату техніки, зброї і т.п. Час покаже, як воно буде, але зараз виглядає це як такий собі український аналог росгвардії.
показати весь коментар
30.03.2023 22:41 Відповісти
Якщо правильно пам'ятаю там буде 18нових бригад 8 НГУ і 10 в ЗСУ. Тому 35т.-16т.=19т. подали заявки в штурмові бригади ЗСУ? Так? Поправте якщо ні
показати весь коментар
30.03.2023 22:56 Відповісти
..........

Вибачте ,а ле інакше відповісти нне можу хрен один - та розміри інші..

До ВСУ - добровільно йшли одиниці.. Більшість під страхом ********** за
..
ухилення від військового обовязку під час війни..

..
А до гвардії наступу підуть свідомр ті хто хоч трохи щось зрозумів.. Та прикинув плюси та мінуси...
..
То буде еліта...Замінять в тилу тих когона передову послати не шкода..
..
певно є і такі кого хапнули коли вийшов з квартири за хлібом..
..
А от чому мовчать за Батальон Монако ?
...
Коли появляться списки депутатів чії синки чухнули за кордон..
показати весь коментар
31.03.2023 00:25 Відповісти
в Україні немає трибуналу і що Ви хочете знати про батальон монако ?
показати весь коментар
31.03.2023 08:54 Відповісти
умови та зарплатня не однакові. Заград загіни завжди оплачувались краще.
показати весь коментар
31.03.2023 08:17 Відповісти
тобто Ви настирно просуваєте ідею що ГН це загороджувальні загони ?

поясніть, будь ласка, чому Ві в цьому впевнені і не забудьте вибачитись коли переконаєтеся, що марно образили цих людей
показати весь коментар
31.03.2023 09:08 Відповісти
Це окремі бригади штурмовиків
показати весь коментар
30.03.2023 21:41 Відповісти
тіпа зеків)))))
показати весь коментар
30.03.2023 21:43 Відповісти
Хворе?
показати весь коментар
30.03.2023 21:59 Відповісти
ну не сгнившие как ты дерьмо...
показати весь коментар
30.03.2023 22:03 Відповісти
Типа "воинов света".
показати весь коментар
31.03.2023 01:35 Відповісти
Лето 2014 года. Будущий кандидат в президенты Украины Зеленский где-то в Подмосковье снимается в российском фильме "8 новых свиданий". Удачно он - и от повестки в ВСУ закосил, и деньжат подзаработал. Молодец, не то, что барыги некоторые.
показати весь коментар
30.03.2023 21:42 Відповісти
наступ почнеться тоді коли для цього настане найкращий час
а не тоді коли Вам пообіцяли, вибачайте вже
показати весь коментар
30.03.2023 21:49 Відповісти
Цікаво, у списку ухилянтів Зелемський буде один раз упом`янутий, чи будуть всі 4 епізоди?
показати весь коментар
30.03.2023 21:45 Відповісти
четырежды уклонистов туда будут вносить...?
показати весь коментар
30.03.2023 22:04 Відповісти
владімірССанича,будь ласка,на першу позицію,у нього самий високий рейтинг.
показати весь коментар
30.03.2023 22:07 Відповісти
База будущих украинских полицаев-колаборантов для рашистов? Дурнее ничего не придумали?
показати весь коментар
30.03.2023 22:45 Відповісти
В каждом концлагере должны быть активиств. Там "росгвардия", там то да се.
показати весь коментар
31.03.2023 01:39 Відповісти
,,,,,,,,,,,,,,

А списки Воїнів Батальону Монако ?
,,,,,,,,,

І. бдьласка , обовязково називайте батьків , указавши посади та містя де вони " трудяться на благо народу "
...
чого приховувати героїв . надлишня скромність тут може лише зашкодити
показати весь коментар
31.03.2023 16:26 Відповісти
Вкраїнчики так раділи реєстру олігархів, де на першому місці мав бути Порошенко, а отримали "реєстр ухилянтів"
показати весь коментар
30.03.2023 21:46 Відповісти
Я правильно розумію, що воююча держава, яка постійно зазнає інформаційних і кібер-атак, збирається публікувати на широкий загал особисті дані своїх громадян?
показати весь коментар
30.03.2023 21:50 Відповісти
Если эта функция этой "гвардии" это зачистка и полицейские функции на деоккупированных территориях, то это в лучшем случае "гвардия хвоста наступу".
показати весь коментар
30.03.2023 21:57 Відповісти
...і розстрілювати отступаючих.
показати весь коментар
31.03.2023 08:22 Відповісти
Це ЧВК при МВС? Назва юридично продумана .Назвали б Визвільний Рух або Батальйон -смерть кацапам було б доцільною назвою ...А при МВС ну якось незрозуміло
показати весь коментар
30.03.2023 22:41 Відповісти
....
"Гвардія Наступу "
,,,,,,

А в яку сторону наступатимуть ?
...
І на кого ??
показати весь коментар
31.03.2023 16:29 Відповісти
Ну, так через місяц, як тут у чора писали - рівно стіки йде підготовка уновпризваних до лав ЗСУ, на фронт і рвать кацапів на шматки. Чи буде якось по іншому?
показати весь коментар
31.03.2023 08:22 Відповісти
Звичайно Наступу не буде, але Гвардія Наступу буде їснувати за наші з вами гроші. Це подготовка к будучим Майданам.
показати весь коментар
31.03.2023 08:24 Відповісти
Так ,скоріш за все влада буде віиховувати церберів для себе з високим зарплатами, ахріненими пільгами. Шось в цьому є. Вже почали діяти на упередження.
показати весь коментар
31.03.2023 08:43 Відповісти