8884 відвідувача онлайн

План росіян на сьогодні - дестабілізувати Україну зсередини, - Данілов

олексій,данілов

Ворог не може здолати Україну на полі бою, тому намагається дестабілізувати ситуацію всередині країни.

З такою заявою виступив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов в ефірі телемарафону, передає Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна. 

"Терористи не можуть нас здолати військовим шляхом, і у них зараз є велике завдання з травня по жовтень спробувати дестабілізувати ситуацію всередині нашої країни. Це їх план на сьогодні", - зазначив Данілов.

На його думку, Росіяни розуміють, що їм не вдасться довго втримувати власну країну від калапсу, тому вони прагнуть якнайшвидше "вирішити українське питання". 

"Для нас це дуже небезпечно з урахуванням наявності на нашій території (зрадників та колаборантів. - Ред.)... Входимо у дуже складний і непростий період турбулентності через внутрішні питання", - наголосив Данілов.

Він зазначив, що останні два-три тижні в Україні активізувався політичний процес.

"Хтось вигадав собі, що у жовтні можуть бути вибори, хтось таке вкинув і деякі "діячі", які мали раніше бізнес з Медведчуком, зараз об'єднуються і починають спроби розхитувати країну", - додав Данілов.

Топ коментарі
+36
Когда-то не так давно мы это уже слышали от одного боягуза

показати весь коментар
14.04.2023 20:21 Відповісти
+35
Україну зсередини дестабілізували в 2019 році підсунувши фсбешне лайно замість армії мови і віри.
показати весь коментар
14.04.2023 20:24 Відповісти
+31
попів вигнали ВСИХ - томосом.а таке як ти в той час хрюкало термосом.гниди тупі.
показати весь коментар
14.04.2023 20:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Когда-то не так давно мы это уже слышали от одного боягуза

показати весь коментар
14.04.2023 20:21 Відповісти
Якщо баканов і зе-корупція не дестабілізація то я мовчу.
показати весь коментар
14.04.2023 20:41 Відповісти
Демотивируют гниды ЗСУ, отбирают 30 000 гр, МАРОДЕРЯТ НА КРОВИ , воруют МИЛЛИАРДЫ , ПОЛУЧЕННЫЕ ОТ НАЛОГОПЛАТЕЛЬЩИКОВ США и ЕС, какперед последним днём Помпеи ! ГЕТЬ 🤬🐽🤢🤡МАФИЮ приКОРЫТЕ
показати весь коментар
14.04.2023 22:02 Відповісти
24 февраля.
ЗЕ просыпается от взрывов и видит в полутьме фигуру в военной форме.
-О, наши пришли. Как вы быстро до Киева доехали.
-Наши, наши. Это я, Залужный.
показати весь коментар
14.04.2023 20:44 Відповісти
Це він про Зеленського і 1+1 ? А може про Слуг та ОПЗЖ ?
показати весь коментар
14.04.2023 20:22 Відповісти
показати весь коментар
14.04.2023 20:25 Відповісти
Вот хотелось бы знать, сколько денег выбросили на тираж этой туалетной газетенки. Это при том что бойцам на фронт, неравнодушные люди собирают по копейкам. проклятая зе-шваль.
показати весь коментар
14.04.2023 20:33 Відповісти
Таки да. Это он намекает на этого партнера Медведчука? Тогда вопрос к Данилову - Почему их каналы до сих пор вещают в едином марафане? Тем более, что они не граждане нашей страны и против них СБУ завело уголовные дела. Кто за это ответит?

показати весь коментар
14.04.2023 20:30 Відповісти
Тот , кто ДОЛЖЕН -ЗЕЛЕНСКИЙ
показати весь коментар
14.04.2023 22:11 Відповісти
Значить, з травня будуть піднімати комуналку ...
показати весь коментар
14.04.2023 20:23 Відповісти
10050%
показати весь коментар
14.04.2023 20:31 Відповісти
Або Медвідчук повернеться на свою посаду.
показати весь коментар
14.04.2023 20:42 Відповісти
Так це вороги спочатку дали, а потім відмінили 30 тис. надбавки військовим? Тепер зрозуміло.
показати весь коментар
14.04.2023 20:24 Відповісти
Поверьте, я не троль ЗЕ, но какая то разница в зарплате, между тем кто на тыловой базе и кто с оружием на передовой, должна быть. Иначе боец на передовой задаст законный вопрос, за что я тут рискую жизнью, когда в тылу я могу получать столько же.
показати весь коментар
14.04.2023 20:35 Відповісти
Вивчіть спочатку про що мова,потім пишіть
показати весь коментар
14.04.2023 20:41 Відповісти
Тогда , не забирать у всех , а тем ,кто на передовой УДВОИТЬ , а остальным оставить 30 000гр‼️ Не ГРАБЬТЕ , НЕ ПЛАТИТЕ МИЛЛИОНЫ МЕЦГЕРУ , прокурорам , говномарофонами всем СУДЬЯМ
показати весь коментар
14.04.2023 22:17 Відповісти
Україну зсередини дестабілізували в 2019 році підсунувши фсбешне лайно замість армії мови і віри.
показати весь коментар
14.04.2023 20:24 Відповісти
попів вигнали ВСИХ - томосом.а таке як ти в той час хрюкало термосом.гниди тупі.
показати весь коментар
14.04.2023 20:36 Відповісти
Все, которыми били русню и пустили на дно "Москву", были поставлены при Пеце. А сколько было поставлено уже Боневтиком? Правильно - ни одной ракеты.
показати весь коментар
14.04.2023 20:43 Відповісти
ркєстрація 24 січня 23р. це бот подоляка.
показати весь коментар
14.04.2023 21:50 Відповісти
Для особливо обдарованих. Спочатку треба було отримати Томос про автокефалію, що і було зроблено Гетьманом у 2019 році. Але це для зеленої ботви тільки термос , бо так їх боневтик найвеличніший вважає. Хоча в нього зараз є потуги цю велику подію приватизувати на своє ім'я. Армія, мова, віра. То було для Пороха святе, а 1,5 метровому створінню було "какая разница" та не на часі. Але життя усе розставило по місяцях.
показати весь коментар
14.04.2023 22:03 Відповісти
з 2010 року
показати весь коментар
14.04.2023 23:58 Відповісти
Вон* захисник конституції та держави Україна? Чи то про то щоб не заважали збагаченню, крадіжкам та зраде?
показати весь коментар
14.04.2023 20:25 Відповісти
А "калапс" у 4-му абзаці це коли у недокраїні-кал трапляється колапс?
показати весь коментар
14.04.2023 20:27 Відповісти
Никто из украинских политиков так не сплотил украинское общество как Путин.
Никто из русских стратегов не смог так дестабилизировать Украину, как украинская власть.
показати весь коментар
14.04.2023 20:27 Відповісти
Деякі слова треба взяти у лапки.
показати весь коментар
14.04.2023 20:35 Відповісти
виключно ***** і з маленької літери
показати весь коментар
14.04.2023 21:45 Відповісти
Просто долбойоб із команди зрадиків-долбойобів
показати весь коментар
14.04.2023 20:28 Відповісти
Данілов там Бернс директор цру каже,що у вас захмарна корупція в опу!Невже ти натякаєш що на когось буде заведена справа в сша,чи може це все кремль хоче самих чесних дискредитувати?
показати весь коментар
14.04.2023 20:29 Відповісти
Саме тому ОП кацапська кротівня
показати весь коментар
14.04.2023 20:32 Відповісти
"Хтось вигадав собі, що у жовтні можуть бути вибори, хтось таке вкинув і деякі "діячі", які мали раніше бізнес з Медведчуком, зараз об'єднуються і починають спроби розхитувати країну", - напевно "дружбан зе лідора рашистський агент "бакланов" десь знову винирне в українській владі...
показати весь коментар
14.04.2023 20:35 Відповісти
єдині дестабілізатори - це ви самі, ваші говномарахвони, зашквари ваших абізян агрохімій, колякотлет, пікалових, ткаченків, лисих похуів та інших блазнів з мангального кола боневтіка
показати весь коментар
14.04.2023 20:37 Відповісти
Боріться з корупцією і турбулентність відпаде -- хоч щось робіть з злодіями -- а то одні лякалки .
показати весь коментар
14.04.2023 20:37 Відповісти
Хто проти Єрмака або його батька, той ворог наріда !
показати весь коментар
14.04.2023 20:38 Відповісти
зрозуміло що раша хоче
але дай чітку відповіть.
влада якої країни світу дестабілізує ситуація в Україні більше за "наших"зелених керунів
от назви....
показати весь коментар
14.04.2023 20:39 Відповісти
рашка. Ми воюємо лише з нею
показати весь коментар
14.04.2023 20:46 Відповісти
орки прийшли нас вбивати...
питання, хто дестабілізує Україну в середині...
бо по твому, раша...,
а забрала виплати у військових раша?
а від 5 до 12 за сзч, раша голосувала і ***** підписало?
а гуманітарку олєнєвод *******
чи кінь лавровський здав вагнерівців, чи ОП?
чи може кремлівський полк розмінував Чонгар?
а патрушев вивів гостомельську бригаду перед 24,02,2022???
а бацька бульбон повернув беню в Україну
а одним реченням
у всьому винен барига-порох.
я куєю з тако розуміння ситуації
показати весь коментар
14.04.2023 21:03 Відповісти
"влада якої країни світу дестабілізує ситуація в Україні більше за "наших"зелених керунів
от назви.... "
я назвав. що тобі не так, всепропалець?
показати весь коментар
14.04.2023 21:18 Відповісти
1. я не всепропалець а дуже великий противник зе та його шайки
2. опиши як ***** дестабілізує Україну з середини, бо все що він робить, це ніщо проти роботи нашого парламента та головного підписанта
і бачу дестабілізацію серед суспільства
лише від дій нашої влади
а ***** навпаки, згуртував нас,
він не чекав такого результату, бо воно *****.
показати весь коментар
14.04.2023 21:33 Відповісти
зелених серунів...
показати весь коментар
14.04.2023 20:46 Відповісти
Потрібні запобіжники від цих підарасів,щоб під час війни їх можна було арештувати,а краще розстріляти.Гарно влаштувались гниди,ніякої відповідальності, одне бла бла бла
показати весь коментар
14.04.2023 20:46 Відповісти
показати весь коментар
14.04.2023 20:48 Відповісти
...і більше усіх її дестабілізує сам Зеленський та його посіпаки.
показати весь коментар
14.04.2023 20:50 Відповісти
То це кацапи гуманітарку вагонами крадуть і наживаються на закупівлях для ЗСУ?
Ну тепер багато чого прояснилося.
Ветеринар,іди перевдягнися-ти знову в котрий раз обісрався.
показати весь коментар
14.04.2023 20:54 Відповісти
Дестабілізувати країну це ваш план, план банальних крадіїв.
показати весь коментар
14.04.2023 20:57 Відповісти
показати весь коментар
14.04.2023 21:02 Відповісти
Зелені дибіляки купують за міжнародну допомогу дизель для ЗСУ в кацапів!!! за мізернии цінами, а перед американцями звітують про ціни втричі більшими за ринкові. А цей мудак тепер каже, що хтось хоче дестабілізувати обстановку.
показати весь коментар
14.04.2023 21:04 Відповісти
в опі ще не знають про те, що казав Швец Ю.
показати весь коментар
14.04.2023 21:57 Відповісти
Це що, той самий план першочергових заходів щодо дестабілізації суспільно-політичного життя на Україні «Шатун»?
показати весь коментар
14.04.2023 21:07 Відповісти
Как поступають с предателями в США и Украине.
https://www.youtube.com/shorts/il4OzR1d57U
показати весь коментар
14.04.2023 21:13 Відповісти
А в чому ваша нестабільність ?
Вас лише просять вигнати з влади всіх кротів.
показати весь коментар
14.04.2023 21:15 Відповісти
Судячи по зашкварах ********* - це і ваш план
показати весь коментар
14.04.2023 21:40 Відповісти
єрмак, баканов, наумов, деркач, шуфрич, бойко, демченко, татаров, таран, зе.
Зустріч в Омані з патрушевим.
"УПЦ" МП=РПЦ=фсб

Толерантне ставлення до п'ятої колони за умов війни є актом національного суїциду.
Щодо України, то історія не знає іншої держави, де п'ята колона під час війни мала б такі ідеальні умови для своєї діяльності.
показати весь коментар
14.04.2023 21:40 Відповісти
О,то он як все повернулося,так пан Данілов...?!!
Замість витурити зрадників у владі та ОП ви робите закиди на опозицію та на розслідування фактів зради Баканова...
Як ницо та мерзенно ..!!!
показати весь коментар
14.04.2023 21:42 Відповісти
2...дестабилизировать Украину изнутри..." при помощи нас Данилов
показати весь коментар
14.04.2023 22:56 Відповісти
"Для нас це дуже небезпечно з урахуванням наявності на нашій території (зрадників та колаборантів. - оглянувся навкруги та наголосив Данілов.
показати весь коментар
14.04.2023 23:05 Відповісти
Це шо, ще одна теза типу ,,не розкачуйте лодку", та ,,не на часі"? Треба гнати зелених мразотників разом із (ж)ОПою ЗЕ!
показати весь коментар
15.04.2023 00:44 Відповісти