9005 відвідувачів онлайн
17 706 88

Закарпатська суддя Софілканич, яка призначила умовний термін насильникам школярки, повернулася на роботу

софілканич

Суддя Воловецького районного суду Закарпатської області Оксана Софілканич, яка відзначилася вироком, згідно з яким, троє обвинувачених хлопців у груповому сексуальному насильстві над школяркою, одержали умовний термін покарання, повернулася до здійснення правосуддя.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на  "Главком".

Станом на 17 квітня на вказану служительку Феміди почали розподілятися судові справи. До цього участь у жеребкуванні брали лише двоє суддів Воловецького райсуду.

Повідомлення про вирок судді Софілканич, який винесено 16 березня 2023 року, на офіційному сайті суду з’явилося 26 березня. Резонанс щодо усовного покараняння насильникам був настільки масштабним, що суддя Софілканич з 27 березня не вийшла на роботу. Офіційно через хворобу, тобто взяла лікарняний. Потім у неї кілька днів було навчання, а далі тривала відпустка.

Також 27 березня суддя поскаржилася до Вищої ради правосуддя та генпрокурору на втручання у суддівську діяльність. Її доказами виявилися скріншоти публікацій у соцмережі Facebook.

Нагадаємо, за даними досудового розслідування, резонансний злочин, за якими винесла вирок суддя Софілканич, стався у День Незалежності, 24 серпня 2021 року. На той час троє неповнолітніх, учні 10 класу Верхньоворітської загальноосвітньої школи прийшли до будинку потерпілої. Це було близько пів на 11 вечора. Не підозрюючи нічого лихого, дівчина вийшла до хлопців. Уже в суді потерпіла розповість: до цього була з хлопцями у дружніх взаєминах. У підвальне приміщення, куди її заманили обвинувачені, прийшла добровільно, не знаючи, що вони планують робити.

У суді доведено: коли компанія спустилася у підвал, один із хлопців ударив дівчину в живіт. У цей момент інший співучасник злочину нахилив потерпілу таким чином, що стиснув між своїми ногами її голову. Третій зловмисник, всупереч волі дівчини, зняв з неї одяг та нижню білизну. Надалі за допомогою своїх геніталій та пальців рук завдав їй фізичного болю, не пов’язаного з проникненням у тіло неповнолітньої. Весь процес сексуального насилля один із обвинувачених фільмував на мобільний телефон. Через декілька днів це відео побачили інші школярі села Верхні Ворота Закарпатської області.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що на Закарпатті троє підлітків зґвалтували 14-річну дівчинку. Після року розгляду справи суд виніс вирок кривдникам - умовний термін та виплату компенсації. Прокуратура готує оскарження вироку. Справа перебуває на контролі омбудсмена.

Топ коментарі
+32
Московський патріархат окупував Закарпаття

показати весь коментар
17.04.2023 18:00 Відповісти
+21
я гадаю вона витрачала кошти, отримані нею від "здійснення правосуддя", їх сповна вистачило й на лікування, й на тривалу відпустку..., а може й ще на щось...
показати весь коментар
17.04.2023 17:58 Відповісти
+20
Яка влада-таке і ''правосуддя''!
показати весь коментар
17.04.2023 18:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
я гадаю вона витрачала кошти, отримані нею від "здійснення правосуддя", їх сповна вистачило й на лікування, й на тривалу відпустку..., а може й ще на щось...
показати весь коментар
17.04.2023 17:58 Відповісти
та невже? за допис на цензорі? касабе-вали додому водки нема
показати весь коментар
17.04.2023 18:07 Відповісти
а вона точно суддя? ця гидота?
показати весь коментар
17.04.2023 18:10 Відповісти
Суддям би я рекомендував ініцювати скасування божевільних зарплат і пенсій, а ВР - поскасовувати дебільні, небачені в світі юриспруденції кодекси, відновити діяльність ВРП, повернути ст. 375 КК, так як ненависть до судової системи у народі зашкалює і достаньо незначного приводу, щоб її змели нижче нульового рівня.
показати весь коментар
17.04.2023 19:38 Відповісти
якщо ти в них не розумієшся, то це не значить що кодекси дебільні, це значить, що ти дебіл сунеш своє тупе рило туди куди не треба. Ти мабуть, тойво, як його -правозахисник?
показати весь коментар
17.04.2023 22:41 Відповісти
Московський патріархат окупував Закарпаття

показати весь коментар
17.04.2023 18:00 Відповісти
ну не зовсім так. Усі мої друзі з українських сіл, а один навіть україномовну газету видає і має достатньо читачів
показати весь коментар
17.04.2023 18:11 Відповісти
Якщо закарпатці вам такі херові то чому рік назад всі ви втікали сюди ?
показати весь коментар
17.04.2023 19:09 Відповісти
То кацапьонок-провокатор, який ніколи і не був в Закарпатті.
показати весь коментар
17.04.2023 19:57 Відповісти
А чого? Хіба не на лице її профнепригодність? Чи це для нашої влади і є цінні кадри?
показати весь коментар
17.04.2023 18:00 Відповісти
Вона - саме півтори тонни чесності.
показати весь коментар
17.04.2023 18:50 Відповісти
Це *******. Хто там є по місцю, напишіть на неї заява на те що в її діях міститься ознаки кримінального правопорушення по Статті 375. Постановлення суддею (суддями) завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови.
показати весь коментар
17.04.2023 18:02 Відповісти
показати весь коментар
17.04.2023 18:06 Відповісти
Ст. 375 КК України визнано неконституційною у 2020 році. Так що немає вже такої статті.
показати весь коментар
17.04.2023 18:22 Відповісти
Мало того, що ЦПК і КПК судді написали під себе так ще і підстрахувались від кримінала щодо самих себе. Судову систему в Україні треба скасувати і ввести мораторій на судочинство. Всі закони і Кодекси переписати з США, строки і гарантії від судійського здирництва і свавілля теж.
показати весь коментар
17.04.2023 19:32 Відповісти
Бред у стилі "За всё хорошее против всего плохого" . . .

Вибачте, нічого особистого, але треба бути реалістом і хоч трохи собі уявляти, як такі "прожекти" реалізувати на практиці.
Особливо повеселила Ваша пропозиція про "мораторій на судочинство". От прикиньте, посадили Вас по якійсь кримінальній справі в СІЗО на 2 місяці і тут оголошують мораторій на судочинство . . . І може років так через 10, коли перепишуть "всі законі і Кодекси з США . . ." якийсь новий суд дійде до необхідності розглянути питання Вашого звільнення (бо керівник СІЗО без паперів на себе не візьме випускати). Ну або навпаки, якщо у зв'язку з мораторієм всіх, кого не встигли засудити, випустять (бо 2-місячний строк перебування під вартою закінчився і він не продовжений, адже суду немає) - і повиходять вбивці, терористи-сепаратисти, гвалтівники, мародери і казнокради . . .
Я вже мовчу, що будуть роками чекати результатів судів кредитори, аліментщики, спадкоємці . . .
Не буде управи на п'яного водія чи ********. Не можна буде подати в суд на воєнкомат, який тягне в армію студента денної форми навчання, чи на податкову, яка з потолка нарахує Вам мільйон гривень штрафів . . . Нехай весь світ зачекає . . . І, зокрема, 2-3 мільйони судових справ в рік, з відповідними сторонами цих справ, теж.

А все тому, що Elvis2 запропонував "Судову систему в Україні треба скасувати і ввести мораторій на судочинство". Тут Зеленський і "Слуга народу" в парламенті у жовтні 2019 році розігнали Вищу кваліфікаційну комісію суддів України, яка добір суддів робить - то вже квітень 2023 року, а її роботу ніяк не можуть запустити (хоча зміни до закону ще у 2021 прийняли для розблокування). Поки виберуть і запустять, 4 роки пройде !!! Чотири !!! А Ви хочете всю правову систему переписати на невідому Україні та ще і нетипову для України зокрема і континентальної Європи взагалі (ага, привіт синхронізації с правом Європейського Союзу) . . .

Короче, при всій повазі до Вас, але Ваша пропозиція з розряду "аби щось ляпнути". Може в ідеалі воно було б і класно, тільки повітряні замки завжди розбиваються о сувору реальність життя.
Та і де Ви інших суддів знайдете ? Будуть американські закони, а судді все одно українські (навіть якщо нових наберете) . . . Еволюція, лише еволюція. Десятки років. Поступове очищення, набуття досвіду, традицій. Маханням шашкою нічого не зробите, як би не хотіли романтики Помаранчевої Революції та Революції Гідності. На жаль.
показати весь коментар
17.04.2023 23:37 Відповісти
Відкрий ККУ і знайди статтю. Нічого не виключено.
показати весь коментар
17.04.2023 20:01 Відповісти
дурню, відкрий КК України на сайті ВР і прочитай, те, що вона там є, не значить, що вона діє.
показати весь коментар
17.04.2023 22:45 Відповісти
Стаття 375. Постановлення суддею (суддями) завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови

{Статтю 375 визнано такою, що не відповідає Конституції України (є неконституційною), згідно з Рішенням Конституційного Суду https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v007p710-20#n57 № 7-р/2020 від 11.06.2020 }

Це витяг з бази даних "Законодавство України" (сайт Верховної Ради України) - спеціально для Вас.
показати весь коментар
17.04.2023 23:22 Відповісти
А спеціально для судді у вас щось є, чи ви може спеціально поумнічать і вам спеціально *****?
показати весь коментар
18.04.2023 11:11 Відповісти
Яка влада-таке і ''правосуддя''!
показати весь коментар
17.04.2023 18:03 Відповісти
ну а владу хто вибирав , мабуль інопланетяни? як то вони казали еслі что ми іх сметьом
показати весь коментар
17.04.2023 18:48 Відповісти
интересно заснять бы видео трое подростков типа в масках поставив на коленки раком судью раздели ее пальцами дубинкой горлышком шампанского не проникая у нутрь засунули ей ф-1 в рот скотчем промотав... с веревочкой отошли за угол подвала и дернули за веревочку... о это я понимаю как ПРАВОСУДИЕ... а у нее самой судьи той не дочка??7 вот бы следственный типа эксперимент похожий на экскремент бы такой с ее дочуркой...??????
показати весь коментар
17.04.2023 18:03 Відповісти
На місці батька цієї дівчинки (якщо б то був батько, а не сикливий баран), рідних і близьких , - тихенько вивезли би цих підарів у посадку і відрізали би їм яйця і пуцьки, зняли на телефон і виставили напоказ всім.
Багато хто би задумався...
показати весь коментар
17.04.2023 18:04 Відповісти
можна б і монументальну суддю теж кудись вивезти...
показати весь коментар
17.04.2023 18:06 Відповісти
Ти сміливий
показати весь коментар
17.04.2023 18:59 Відповісти
А судді хто ? .
показати весь коментар
17.04.2023 18:06 Відповісти
Там на фото свиноматка у мантії!
показати весь коментар
17.04.2023 18:10 Відповісти
Ні, то півтори тонни чесності.
показати весь коментар
17.04.2023 18:51 Відповісти
Я так зрозумів, що насильників вже немає в Україні. А судді чекають на страту народом, бо влада нічого не робить.
показати весь коментар
17.04.2023 18:09 Відповісти
А якщо батьки влаштують самосуд, це буде злочином
показати весь коментар
17.04.2023 18:11 Відповісти
Якщо немає згоди - гвалт.
Якщо взяті гроші за послугу - проституція.
Якщо гроші не беруться, із взаємної згоди - активний сєкс. Не заборонено.
Щодо неповних літ - неясно.
показати весь коментар
17.04.2023 20:48 Відповісти
А що таке тоді пасивний секс?
показати весь коментар
18.04.2023 11:26 Відповісти
Слушне зауваження ... нуу ... більше одного партнера. Це малося на увазі
показати весь коментар
18.04.2023 12:02 Відповісти
Якщо більше одного партнера, то вже груповуха. Щось ти якось заплутався і нас плутаєш.
показати весь коментар
18.04.2023 14:08 Відповісти
група це одночасно, а послідовно ... Тут варіанти і головне, якщо за згодою сторін.
показати весь коментар
18.04.2023 16:34 Відповісти
Згідно інформації станом на 16 квітня 2018 року Україна згідно з ухваленими рішеннями ЄСПЛ заборгувала позивачам близько 1,2 млрд євро внаслідок прийняття українськими суддями неправосудних рішень...
Злочини завдання збитків українськими суддями державі Україна у розмірі 1,2 млрд євро правоохоронними органами держави Україна розслідувались?
показати весь коментар
17.04.2023 18:55 Відповісти
Ахахах це Україна. Як я і думав, почекали трохи, поки більшість людей забули і знову на роботу, заробляти бакси, стригти холопів
показати весь коментар
17.04.2023 18:12 Відповісти
Да здравствует судебная рехворма. Кто там проводил ее не помните?
показати весь коментар
17.04.2023 18:16 Відповісти
Їх провели безліч і нема їм краю. Зараз проводять чергову. Мабуть ніяк не виходить знищити правосуддя. Навіщо розхитувати? Коррумпований суддя - саджайте його, вже зробили антікор суд, що заважає? А заважає те, що при тотальній коррупції НЕМОЖЛИВО зробити так, щоб одна гілка влади була чесна і бездоганна, а інши гілки гробували країну 24/7. І зарплатня тут ні до чого, хоч по мільйону їм сплачуйте, коли не буде покарання за коррупцію вона буде залишатися при будь-якої зарплатні.
показати весь коментар
17.04.2023 18:59 Відповісти
До цього судді багато запитань.
1.Законність винесеного вироку.
2.Законність перебування судді на лікарняканому після розголошення матеріалів про винесення вироку гвалтівникам.
3.Законність оформлення відпустки невиходячи на роботу з лікарняного. Відпустка працівником оформляється особисто.
4. І як її чоловік теж суддя і смію надіятись , що не в цьому судді.
показати весь коментар
17.04.2023 18:18 Відповісти
не 3дивований
показати весь коментар
17.04.2023 18:24 Відповісти
Чого ви всі до судді домахалися ? КВАЛІФІКАЦІЮ ЗЛОЧИНУ НА БІЛЬШ М'ЯКУ СТАТТЮ ЗРОБИЛА ПРОКУРАТУРА. Там шукайте корупцію або кумовство.
А суддя не має права самостійно виходити за межі пред'явленого прокурором обвинувачення, навіть якщо бачить, що можна застосувати важчу статтю.
показати весь коментар
17.04.2023 18:24 Відповісти
Вы не владеете ситуацией, поэтому, не стоит сбивать остальных пользователей.

Да будет вам известно, что окончательное решение по приговору принимает только судья и никто

больше, судья может дать срок меньше, чем запросил прокурор, а может дать больше, так что,

в конечном итоге, за степень наказания несёт ответственность именно судья и только судья.

Украинская судебная система, впрочем, как и прокурорская, сгнили давно и окончательно,

ремонту не подлежат, только полный демонтаж и построение с ноля.
показати весь коментар
17.04.2023 18:33 Відповісти
Если судья вынесет свое решение - и не прокурорское, а не защиты - то кто будет его отстаивать в аппеляции?

Адекватный судья всегда принимает решение в границах между двух позиций (защиты и обвинения) - не выходя за границы.
если судья выйдет за граници - даст больше прокурора - то это не суд и не судья, а прокурор в мантии.
показати весь коментар
17.04.2023 18:48 Відповісти
Вы пишите отсебятину, извините, просто с потолка.

По вашему, если прокурор, по понятным причинам запросит наказание намного ниже, чем это

предусматривает статья, а защитник, соответственно, по тем же причинам, ещё меньше, то,

как вы говорите, адекватный судья должен выбрать средину между двух лживых предложений?

Настоящий судья, в принятии решения, должен руководствоваться только статьями закона, не

ориентируясь на запросы прокурора и защиты, точка.

Учите матчасть.
показати весь коментар
17.04.2023 18:58 Відповісти
Судья не может давать больше прокурора - в таком случае он сам становится прокурором.
Это все равно, что арбитр в футболе будет играть за одну из команд.

ст. 21 УПК "состязательность сторон"
если судья даст больше, чем просил прокурор (т.е. судья продвигает свою версию) - значит его решение никем не доказывалось: ни прокурором, ни защитой. Т.е. решение необоснованное.

ст. 26 УПК "диспозитивность": "суд рассматривает только те вопросы, которые вынесены на рассмотрение СТОРОНАМИ"
показати весь коментар
18.04.2023 09:12 Відповісти
Вы путаете грешное с праведным. Если санкция статьи, по которой судят лицо, позволяет

назначить наказание больше, то суд может назначить и больше, позиция прокуратуры и защиты, в

части назначения наказание, это необязательно для суда.

Вы неверно трактуете указанные вами статьи, к данному случаю они не имеют никакого

отношения.
показати весь коментар
18.04.2023 09:39 Відповісти
теоретически, судья может так сделать.
1. Но кто будет защищать его решение в аппеляции?
Его же решение будет противоречить обеим позициям - и обвинения, и защиты

2. если никто не доказывал позицию, которую придумал судья (так как прокурор доказывал свою, а защитник - свою) - то как его решение можно считать доказанным?
показати весь коментар
18.04.2023 15:15 Відповісти
Це має назву состязательность сторін.
показати весь коментар
17.04.2023 19:02 Відповісти
Сами Вы не владеете ситуацией. Почитайте об этом деле сначала. Хотя лучше, если бы видели материалы. Я не говорю, что окончательное решение не судья принимает. Я говорю о том, что изначально прокуратура квалифицировала преступление по ч. 3 ст. 152 УК Украины (изнасилование, совершённое группой лиц либо изнасилование несовершеннолетнего лица). За это предусмотрена санкция от 7 до 12 лет лишения свободы.
В процессе суда прокуратура ИЗМЕНИЛА квалификацию на ч. 3 ст. 153 УК Украины (сексуальное насилие, совершённое группой лиц, либо сексуальное насилие относительно несовершеннолетнего лица). За это предусмотрено от 5 до 7 лет.
ЭТО КОМПЕТЕНЦИЯ ПРОКУРАТУРЫ - КВАЛИФИЦИРОВАТЬ ОБВИНЕНИЕ. Если прокурор поменял обвинение с изнасилования (это с проникновением в тело) на сексуальное насилие (это без проникнования в тело), в тому числе уже по ходу судебного рассмотрения, что имело место в данном случае, то суд НЕ ВПРАВЕ рассматривать это как изнасилование - суд ОБЯЗАН рассматривать дело в рамках предъявленного прокурором обвинения и либо осудить, либо оправдать.
Так что прокурорские спрыгнули на более лёгкую статью (видать, договорились), а судье оставалось что делать - оправдывать ? Мол не та статья ? Она осудила, даже если считала, что обвинение предъявлено по более лёгкой статье, чем надо. А какая у неё альтернатива была ? Оправдать и отпустить ? Другой вопрос, что условно дала. Но тут опять-таки, позицию прокурора интересно в деле было бы послушать. "Несовершеннолетние", "в первый раз", "та там до изнасилования не дошло", "да в тюрьме из них волков сделают, а так они раскаиваются", "та по лёгкой статье малолеток дурных в тюрьму - апелляция отменит, как слишком жестокий приговор", "да вот они 60 тыс. морального ущерба компенсировали" и так далее, и тому подобное.
Вот судья и повелась. Не знаю, может на неё и надавили. Может и уговорили как-то, в том числе закадрово. Не хочу её отбеливать на 100%, потому что не знаю. Но знаю одно - БЕЗ ПОДЛОГО ПОВЕДЕНИЯ ПРОКУРОРА В ДАННОМ ДЕЛЕ ТАКОГО БЫ НЕ БЫЛО, КОРЕНЬ ЗЛА НЕ В СУДЕ, А В ПРОКУРАТУРЕ И СЛЕДСТВИИ.
показати весь коментар
17.04.2023 23:51 Відповісти
Для Владимира Логойда

"Я не говорю, что окончательное решение не судья принимает"...Это единственное предложение,

которое имеет смысл во всём написанным вами, всё остальное, извините, вода. Материалы

любого дела в СМИ не публикуются, каким образом вы могли ознакомиться с ними? Не читая

дела, я в своём комментарии, двумя словами написал, что прокурор, по понятным причинам,

дал неверную квалификацию, вы написали то же самое только на целую страницу, зачем?

Если судья считает, что обвинение не правильно квалифицирует действия, совершённые

обвиняемыми, то он вправе отправить дело на доследование, точка!!!!
показати весь коментар
18.04.2023 09:21 Відповісти
Уважаемый, Вы где-то остановились на стадии до 19.11.2012, когда вступил в силу новый Уголовно-процессуальный кодекс Украины . . .

ОТПРАВЛЕНИЯ ДЕЛА НА ДОСЛЕДОВАНИЕ СУДОМ УЖЕ НЕ СУЩЕСТВУЕТ В НАШЕМ УГОЛОВНО-ПРОЦЕССУАЛЬНОМ ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВЕ !!! То есть если прокурор накосячил с квалификацией, то судья может только оправдать подсудимого, если не согласна с мнением прокурора . . .
показати весь коментар
18.04.2023 11:28 Відповісти
Согласно статьи 3151 УПК Украины, суду предоставлено право в ходе судебного разбирательства

давать поручение органу расследования, для выяснения тех или иных обстоятельств дела, что

фактически является доследованием , изменилась всего лишь формулировка, а не сама суть

доследования.

В конечном итоге эти выяснения не имеют никакого отношения к моему утверждению о том, что

окончательное решение только за судом и именно он несёт всю ответственность за это решение.
показати весь коментар
18.04.2023 12:25 Відповісти
Вы некомпетентны в этом вопросе, а форум - место для дискуссий и обсуждения новостей, а не чтения Вам лекций по юриспруденции. Поэтому, с Вашего разрешения, я прекращаю участие в этом бессмысленном споре. Пообщайтесь с адвокатом, или прокурором, или следователем, или судьёй и Вам медленно и детально разжуют, что я прав, а Вы - нет.

Ну или если по запоребриковому поэту Пушкину у Вас подход "Я сам обманываться рад" и Вас не интересует указание постороннего лица на Вашу ошибку (типа есть 2 мнения : Ваше и неправильное, а при указании на ошибку Вы обижаетесь, вместо того, чтобы её изучить), тогда можете верить в то, что хотите, и не проверять у специалиста мою подсказку.

Удачи.
показати весь коментар
18.04.2023 14:27 Відповісти
Чому дивуватись?? На рішення завжди впливала ціна питання. Хто більше забашляв, того й рішення.
показати весь коментар
17.04.2023 18:28 Відповісти
якщо повернулася - значить Воловецький район заслуговує на таку суддю і такий суд.
показати весь коментар
17.04.2023 18:31 Відповісти
Ця огида не повинна працювати суддею ба більше негайно її перевірити по повній програмі.
показати весь коментар
17.04.2023 18:38 Відповісти
За посаду гроші плочені. Валюта. Посада за нею, як земля за колгоспом. Буде стригти далі...
показати весь коментар
17.04.2023 18:38 Відповісти
Далі люди повинні поставити її під бика. А краще двох.
показати весь коментар
17.04.2023 18:46 Відповісти
Саме Іршавський район Закарпатської області України декілька раз обирав до парламенту народним депутатом Медведчука Віктора Володимировича.

Саме у Ужгороді були пікети жінок воїнів ТРО Ужгорода з вимогою не відправляти їх на фронт з РФ (а служити вдома, в своєму селі, за 1200 км від фронту).

Тобто ця суддя є лише типовим представником ужгородської еліти.
показати весь коментар
17.04.2023 18:47 Відповісти
Я бачу, у «суддівських» геть відсутній інстинкт самозбереження!…
показати весь коментар
17.04.2023 18:49 Відповісти
Я так думаю,і батькам постраждалої,і самій постраждалій теж заплачено.Типу«не рипайтесь,не допоможе,нате вам хоч компенсацію»
показати весь коментар
17.04.2023 18:49 Відповісти
"за згодою сторін", "за домовленості". Щось таке. І таке буває і закондавство мабуть передбачає такі випадки. Чи законно у цій ситуації не знаю.
показати весь коментар
18.04.2023 12:10 Відповісти
Зєля
показати весь коментар
17.04.2023 18:56 Відповісти
Введення «Британського Права» тимчасово, може і далі залишати
показати весь коментар
17.04.2023 19:58 Відповісти
знову проковтнемо це беззаконня ? чи можливо вже накажуть ту розтелепу-хабарницю ?
показати весь коментар
17.04.2023 20:53 Відповісти
знову проковтнете. навіть не сумнівайтеся. бо ж не на часі.
показати весь коментар
17.04.2023 21:09 Відповісти
Дивина,та й годі 🙀
Суддя,що винесла законний вирок щодо справи,з якої банкова роздмухувала сенсацію,працює !
Шок !
показати весь коментар
17.04.2023 21:07 Відповісти
Шкода, що в Україні не прецедентне право. Тепер після цього можна було би затиснути голову судді ногами, а спільник "за допомогою своїх геніталій та пальців рук завдав їй фізичного болю" і за все це був би лише умовний термін.
А, ще як бонус - ударити в живіт і зняти білизну...
показати весь коментар
17.04.2023 21:07 Відповісти
Якщо правильно поділилася то вже все вирішено, кривосуддя
показати весь коментар
17.04.2023 21:10 Відповісти
Ну, і що далі ? Тільки суд Лінча !
показати весь коментар
17.04.2023 21:16 Відповісти
Надіємось, вона умовно повернулась на роботу! До вироку іншого суду! Над нею. За хабарі в особливо великих розмірах. Інакше в Україні треба суд Лінча запроваджувати...
показати весь коментар
17.04.2023 21:16 Відповісти
з такими суддями Україну дуже чекають в ЄС,
що захотіла то й насудила,
хабаром поділилась і далі собі «працює»
показати весь коментар
17.04.2023 21:40 Відповісти
Суддя чекає пенсію 93 тис. грн. Важко працює....
показати весь коментар
17.04.2023 21:44 Відповісти
Кто трахнет судью? Если не брезгует. Срок то условный будет.
показати весь коментар
17.04.2023 22:42 Відповісти
Скажену собаку пристрілюють.
Якась ***** у чорній сукні, чим краща за скажену собаку?
показати весь коментар
17.04.2023 22:46 Відповісти
ця паскудна тьотья\типо\судия, думаю, буде зовсім не проти, коли гвалтівники її неповнолітньої дочки, або її особисто, - теж отримають такі, або слабші вироки)))
показати весь коментар
17.04.2023 23:25 Відповісти
Мова іде не про гвалт, а "сексуальне насилля". Виявляється це різні події.
показати весь коментар
18.04.2023 12:07 Відповісти
От "молодці"! Отак і після війни все повернеться на свої місця, нажаль.
показати весь коментар
18.04.2023 06:34 Відповісти
«...повернулася до здійснення правосуддя.» «... повернулася до подальшого здійснення правосуддя. ».
показати весь коментар
18.04.2023 10:46 Відповісти
А если судью по кругу пустить, сколько дадут?!?
показати весь коментар
12.06.2025 17:00 Відповісти