Вести дискусію про членство України в НАТО треба після війни, - Воллес

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ЛІГА.
"Щодо членства України в НАТО [можна говорити] не просто зараз, не зараз. Україна посеред війни", – сказав Воллес.
Міністр зазначив, що наразі важливо будувати стійкість та обороноздатність України проти Росії під час та після завершення війни.
Воллес зауважив, що необхідно допомогти Україні прийти до стандартів НАТО.
"Я вважаю, що найбільшою перешкодою для Росії є повоєнна Україна, здатна інтегруватися з кожним міжнародним партнером, з яким побажає", – зазначив він.
Політичне рішення щодо вступу України до Альянсу ухвалюватиме 31 держава. Велика Британія виступає за те, щоб Україна отримала дорожню карту дій щодо вступу, сказав очільник британського міноборони.
Воллес підкреслив, що наразі важливо допомагати Україні "захистити свою країну, потім збудувати [оборонну] стійкість, а вже потім вести дискусію про членство [в НАТО]".
https://twitter.com/i/status/1658752924925698048
а допомога ермака которая "повинна летiти" закончилась пшиком......
так зачем же зеленский ездил в Европу?