9562 відвідувача онлайн
3 752 9

У "справі Фірташа" отримали підозри голови ще двох облгазів, - СБУ

сбу_шеврон

СБУ повідомила про підозру двом головам облгазів, які фігурують у так званій "справі Фірташа", пов’язаній з розкраданням газу на мільярди гривень.

Про це повідомили в СБУ, інформує Цензор.НЕТ.

"Фігурантами є голови правлінь АТ "Івано-Франківськгаз" і АТ "Сумигаз"", - йдеться у повідомленні.

Їм повідомили про підозру у привласненні та розтраті майна (ч 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191 ККУ). Покарання за цією статтею - від 7 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна та забороною обіймати певні посади на строк до 3 років.

В СБУ також повідомили, що на підставі зібраних її слідчими доказів керівникам окремих облгазів обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою або внесення відповідної застави. Голову АТ "Закарпатгаз" відправили до СІЗО під заставу 169 млн грн, АТ "Хмельницькгаз" - 228 млн грн, АТ "Вінницягаз" - 186 млн грн, АТ "Львівгаз" - 155 млн грн та АТ "Дніпропетровськгаз" - 160 млн грн.

Раніше СБУ разом з БЕБ викрили масштабну схему привласнення державного газу на мільярди гривень. В її рамках посадовці "облгазів Фірташа" розкрадали кошти, які передбачалися на закупівлю газу для обігріву осель громадян. Про підозру було повідомлено дев’ятьом фігурантам, включаючи самого Фірташа. П’ятеро з них перебувають за кордоном, щодо них вирішується питання про оголошення у міжнародний розшук.

Завантаження...