5756 відвідувачів онлайн
4 306 15

Rheinmetall поставить Україні снаряди для установок Gepard замість Швейцарії

gepard

Концерн Rheinmetall збирається в найближчі кілька тижнів укласти з урядом Німеччини контракт на мільярди і вже в липні поставити в Україну перші 35-мм снаряди для зенітних установок Gepard.

Про це заявив гендиректор Rheinmetall Армін Паппергер, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Reuters.

"Німеччина збирається укласти з нами великий рамковий контракт", - сказав він журналістам.

За словами Паппергера, вартість угоди сягне кількох мільярдів євро. Укласти її збираються протягом найближчих півтора місяців.

Rheinmetall запустила виробничу лінію після того, як Швейцарія відмовилася дозволити експорт 35 мм боєприпасів для Gepard в Україну.

За словами Паппергера, у липні Rheinmetall поставить перші 35-мм снаряди, виготовлені на новій виробничій лінії в Німеччині.

"Уряд замовив 300 тисяч снарядів... Цього року ми обов'язково поставимо від 40 тисяч до 60 тисяч снарядів", - сказав він.

Протягом усього року Паппергер чекає на оборонні замовлення на "двозначну суму" в мільярдах євро.

"Це, безперечно, буде наш найкращий рік з точки зору прийому замовлень", - сказав він, додавши, що очікує цілої низки угод - з транспортних засобів, боєприпасів, електроніки та радіолокаційних систем.

Топ коментарі
+9
Рейнметал не має ні якого відношення до Ф-16.
показати весь коментар
16.06.2023 10:09 Відповісти
+8
😁 Уявляю озпач швейцарських виробників зброї! Двозначні суми у мільярдах! Та вони клянуть і швейцарську так звану нейтральність, якої насправді нема (про це окрема розмова), і швейцарських банкірів, які ховають за непогані вілсотки кацапські гроші, і швейцарську владу, яка не здатна швидко і головне - адекватно реагувати на виклики світовій безпеці.
показати весь коментар
16.06.2023 10:15 Відповісти
+4
Дякуємо братня Німеччина! Ще би налагодити в України, чи хоча би в Польщі для України, виробництво стволів та снарядів калібру 155 мм, то ціни б Вам не було!
показати весь коментар
16.06.2023 10:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
де ф16?? вы там **** далы. второй год войны а нам только утиль дают
показати весь коментар
16.06.2023 10:05 Відповісти
Рейнметал не має ні якого відношення до Ф-16.
показати весь коментар
16.06.2023 10:09 Відповісти
Ты дебил?
показати весь коментар
16.06.2023 10:38 Відповісти
Швейцарія -дно👎 Ну а для німецьких бариг це "золоте дно".
показати весь коментар
16.06.2023 10:06 Відповісти
Дякуємо братня Німеччина! Ще би налагодити в України, чи хоча би в Польщі для України, виробництво стволів та снарядів калібру 155 мм, то ціни б Вам не було!
показати весь коментар
16.06.2023 10:06 Відповісти
Для Гепарда 155мм?
показати весь коментар
16.06.2023 10:14 Відповісти
777, Ceasar, Archer
показати весь коментар
16.06.2023 10:15 Відповісти
+к этому списку FH70,TRF1,Krab,Zuzana2,AS90,M109,Pzh2000...В ВСУ уже много чего есть.
показати весь коментар
16.06.2023 10:40 Відповісти
+
показати весь коментар
16.06.2023 10:41 Відповісти
Може ще й Богдана, бо у нас із стволами не все ОК - "летять" страшенно
показати весь коментар
16.06.2023 10:16 Відповісти
Так, для "Гепарда". І тоді він почне збивати москальську балістику ще на старті
показати весь коментар
16.06.2023 10:45 Відповісти
😁 Уявляю озпач швейцарських виробників зброї! Двозначні суми у мільярдах! Та вони клянуть і швейцарську так звану нейтральність, якої насправді нема (про це окрема розмова), і швейцарських банкірів, які ховають за непогані вілсотки кацапські гроші, і швейцарську владу, яка не здатна швидко і головне - адекватно реагувати на виклики світовій безпеці.
показати весь коментар
16.06.2023 10:15 Відповісти
Швейцарский разработчик и изготовитель пушки и снаряда с 2009 подразделение все той же Rheinmetall.
показати весь коментар
16.06.2023 11:00 Відповісти
Тілки податки платить у федеральний і місцеві б'юджети Швейцарії. І зарплатню - швейцарським громадянам.
показати весь коментар
16.06.2023 11:06 Відповісти
Шапіто Гнусавого вимагає ф 16. Це інфа для х.... нехай тремтить.
показати весь коментар
16.06.2023 11:26 Відповісти