8624 відвідувача онлайн

Путін або неадекватний, або не контролює свою армію, - Зеленський про обстріл Києва під час візиту африканських лідерів

зеленський

Президент України Володимир Зеленський назвав ракетний удар по Києву в п’ятницю свідченням того, що Путін або не контролює армію, або неадекватний.

"Сьогоднішній ракетний удар свідчить про те, що або керівництво РФ, президент Путін не контролює свою армію, абсолютно не контролює свої збройні сили, включно з найманцями "Вагнера", тому що вони б'ють ракетами по лідерах інших держав, які, до речі, після нас вирішили поїхати в державу... або ця людина неадекватна", - сказав він на пресконференції у п'ятницю в Києві після зустрічі з лідерами країн Африканського Союзу, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна. 

"Мені здається, що людина неадекватна, тому що людина не готова бачити мир, людина хоче стерти та зруйнувати повністю державу Україна, і якщо такі наміри в людини, то для мене багато запитань - яке спілкування, який діалог (можливий - ред) із цією людиною", - сказав Зеленський.

Він зазначив, що "деякі мої колеги постійно продовжують називати цю війну "кризою" і навіть зараз, публічно, вони продовжують це робити. Це не криза і це не загроза, це війна, наслідки якої - велика кількість криз".

Крім зернової кризи, сказав президент, "у нас іще вкрадені тисячі дітей, немає питної води, є масові поховання".

"Ми в різних ситуаціях перебуваємо і тому спілкуватися важливо, щоб дивитися на цю кризу як на війну, як на великі страждання для нас і великі втрати", - сказав Зеленський.

За його словами, "така сама була історія, приблизно після 2014 року, вже була історія із замороженим конфліктом до прямого діалогу з президентом Путіним, який потім просто витрачав цей час на зростання могутності своєї держави".

"І я сказав відверто, ми не дамо цього шансу вдруге", - заявив Зеленський.

Топ коментарі
+24
Для цього потрібно було хоча б в середній школі на тверді четвірки вчитись, а не 5 років в інститутському КВК хєрачити огризком по чорно-білій клавіатурі... Ван Кліберн... б@ля 🤔🧐😁😝😝😝😝😜🤪
показати весь коментар
16.06.2023 20:29 Відповісти
+16
Всі же знають хто такий *****, а воно тільки прокинулось. Зяма живе на планеті Альфа Квартал-95.
показати весь коментар
16.06.2023 20:24 Відповісти
+15
Сповна він адекватний і усе добре контралює. Він хоче знищити Україну і куй ложив на уселяких там африканців і різних прочих шведів. Що і підтвердив.
показати весь коментар
16.06.2023 20:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Буває так, що мають сенс обидва твердження. Навіть у президента України
показати весь коментар
16.06.2023 20:21 Відповісти
Да фсе проста, два аватнара 3 в пучине битв нах..
показати весь коментар
16.06.2023 20:46 Відповісти
"Путін або не контролює армію, або неадекватний."(с) - i перше, i друге, без "або".
показати весь коментар
16.06.2023 20:24 Відповісти
Про якого з відомих чотирьох Путіних сказав Зеленський? Бункерного? Банкетного?...
показати весь коментар
16.06.2023 20:35 Відповісти
Если-бы , ты Зеленский был АДЕКВАТНЫЙ , то после ВТОРЖЕНИЯ 24 февраля , Мариуполя, Бучи, ……подрыва Каховской ГЕС не говорил , что ***** И ВСЕ КМЦАПЫ МОШУТ БЫТЬ АДЕКВАТНЫМИ
показати весь коментар
16.06.2023 22:17 Відповісти
Кацапы могут быть
показати весь коментар
16.06.2023 22:18 Відповісти
Сповна він адекватний і усе добре контралює. Він хоче знищити Україну і куй ложив на уселяких там африканців і різних прочих шведів. Що і підтвердив.
показати весь коментар
16.06.2023 20:24 Відповісти
з його недавніх заяв у пітері, які суперечать одна одній і явно десонують з дійсністю, навіть для кацапських **********
показати весь коментар
16.06.2023 20:28 Відповісти
візит партнера по брікс, президента пар у київ підказує путіну, що на саміті брікс у пар його можуть заарештувати..
ну, а пар не хоче втрачати контакти з заходом через росію...і хліба хоче для регіону, як лідер в тих краях
показати весь коментар
16.06.2023 20:53 Відповісти
Тут є ще один варіант! Називається - "підстава"! Коли ті ракети стартували без його відома Тільки не подумай, що я "сонцеликого" "відмазую" Тут іде "підстава не його самого, а тієї політики, яку він вів 20 років Це робиться для того, щоб скомпрометувать остаточно її в очах не світової спільноти, а власного бидла Щоб воно сприйняло фактичну капітуляцію Московії не як "паражение Рассии", а як "аказался наш Атец не "Атцом" а *****!" Тобто у війні винна ОДНА людина - Путін! А всі інші - "не при ділах"! Він їх "амманул"! І коли ТАКА інтерпретація буде доведена до бидла - воно покірно погодиться з "двірцевим переворотом" і коронуванням нового "царя" А цей "новий цар" виведе війська з України, припинить війну, поверне полонених Навіть погодиться виплачувать репарації І все це для того, щоб зберегти "корито" під назвою "Рассея", з якого він та ті, хто його оточують, продовжать жерти І бидло його буде славословить як "великава миратворца" (як славили у свій час Олександра ІІ, як "царя-асвабадителя" - який з-за боязні революції сказав "Лучше мы асвабадим народ "сверху", чем он сделает это "снизу"! І тоді були "невдоволені" Почитай того ж Нєкрасова - "Кому на Руси жить хорошо"! Але їх було мало! А зараз їх - набагато більше - бо вони виростили покоління "хунвейбінів" І змусить їх зараз "думать по-іншому" буде набагато важче!
показати весь коментар
17.06.2023 04:24 Відповісти
Всі же знають хто такий *****, а воно тільки прокинулось. Зяма живе на планеті Альфа Квартал-95.
показати весь коментар
16.06.2023 20:24 Відповісти
південний філіал кооператива озеро...
показати весь коментар
16.06.2023 20:58 Відповісти
Это знаете, как у моей жены сотрудница на работе, работающий пенсионер (и вроде как жизненный опыт должен быть) считала что ***** нужно дать Нобелевскую премию. Вот что делает с людьми телевизор и пропаганда.
Так и зеледент считал что ***** нормальный мужик, с которым можно договориться. Не удивительно.
показати весь коментар
16.06.2023 21:40 Відповісти
Дурачок якийсь. Поясніть членограю, будь ласка, що не можна просто взяти і ********* ракетами в будь яку секундочку. Треба планувати це заздалегідь, як мінімум за 2 тижня, враховуючи погодні умови, корегуючи курс ракет відповідно до багатьох змінних, і так далі.
показати весь коментар
16.06.2023 20:26 Відповісти
Для цього потрібно було хоча б в середній школі на тверді четвірки вчитись, а не 5 років в інститутському КВК хєрачити огризком по чорно-білій клавіатурі... Ван Кліберн... б@ля 🤔🧐😁😝😝😝😝😜🤪
показати весь коментар
16.06.2023 20:29 Відповісти
Автор коменту смалить. 😁😂🤣
показати весь коментар
16.06.2023 21:35 Відповісти
Неадекватний клоуняра-ху@грай, який замість замість розвою армії обрав стеління асфальту, вочевидь для того, щоб самогоняра з бутля не пролилась при виїзді на травневі шашлики, ілі єта другоє 🤔🧐😁
показати весь коментар
16.06.2023 20:26 Відповісти
Був в Херсоні недавно, і не запитав у місцевих адекватний ***** чи ні.
показати весь коментар
16.06.2023 20:27 Відповісти
пуйло - або неадекватний п][дор, або п][дор свідомий. Проте, все вказує на те, що він свідомо обрав бути неадекватним п][дором.
показати весь коментар
16.06.2023 20:28 Відповісти
Про 14 рік і всю ту х-ню що він наговорив,навіть писати ліньки. Ти краще запитай ,як твої африканські друзі миттєво осліпли та оглохли, та заявили що ніякого обстрілу не було?
показати весь коментар
16.06.2023 20:30 Відповісти
В цілому все вірно, проте в слові «********» купа помилок та зайве «але»
показати весь коментар
16.06.2023 20:30 Відповісти
Точніше зайві обидва «або»
показати весь коментар
16.06.2023 20:32 Відповісти
Ще неясно,що він надумав знищити увесь український народ?(((
показати весь коментар
16.06.2023 20:31 Відповісти
"деякі мої колеги постійно продовжують називати цю війну "кризою" і навіть зараз, публічно, вони продовжують це робити.
____________________________
Чому ці колеги до цих пір твої колеги?
показати весь коментар
16.06.2023 20:34 Відповісти
Оленко, бо вони президенти інших країн. От такі колеги бувають у президентів!
показати весь коментар
17.06.2023 13:03 Відповісти
Тю...байден приезжал,тревога играла....а тут африка.И кстати,а шо там пресс-секретарь,президента ЮАР сказал?Никто не в курсе?А то в фейсбуке всплыло,что она сказала ничего не слышали....
показати весь коментар
16.06.2023 20:36 Відповісти
Чули , сказав що повітряні тривоги, це деза , воно не чуло вибухів . Тобто українці обманюють , і рашка нікого не бомбить . Скурча , а потім у нас будуть пшеницю просити ((
показати весь коментар
16.06.2023 20:56 Відповісти
Мирні перемовини з РФ можливі тільки після повного виведення російських військ

...для мене багато запитань - яке спілкування, який діалог (можливий - ред) із цією людиною",
_____________________________________________
Де послідовна логіка цих висловлювань?
показати весь коментар
16.06.2023 20:37 Відповісти
Боневтік та логіка речі несумісні. У нього в одному реченні є протиріччя. Такі висловлювання доволі маніпулятивні (свідомо , несвідомо) тому що ті що слухають чують саме те що хочуть почути. І якщо слухач не має критичного мислення він попадає на гачок. Саме тому треба дивитися що робить президент! Бо він актор ''розмовного жанру'', отже ''пудрити мізки'' він вміє.
показати весь коментар
16.06.2023 20:51 Відповісти
Так ти не так давно із штанців вискакував щоб зазирнути отій істоті в очі (яку тепер неадекватною назвав) і домовитися ''пасрєдінє''. І державні гроші тринькав скрізь аби на армію не витрачати. Так виходить що ти теж неадекватний!
показати весь коментар
16.06.2023 20:38 Відповісти
Адекватність -це, як мінімум, попросити вибачення перед людьми, що загинули або постраждали через злочинну недбалість виправдовуючись «небажанням сіяти паніку».
показати весь коментар
16.06.2023 20:42 Відповісти
після того, як "зелений адекват" набудував доріг для швидкої рашистської окупації України ,котру куйлу і "зе" ,не дозволили втілити західні друзі українського народу,дії куйла цілком адекватні
показати весь коментар
16.06.2023 20:43 Відповісти
Порошенко Зеленський просто наживається на війні з його агресивною меншістю - війна йому вигідна

Пам'ятаєте, як Слуги заманювали ватний лекторат перед виборами?
показати весь коментар
16.06.2023 20:46 Відповісти
Не або, а все одразу та помножене на 100. Але до нашого президента шось довго це доходить
показати весь коментар
16.06.2023 20:46 Відповісти
Ні, це йому такий текст написали , а воно прочитало , і забуло.
показати весь коментар
16.06.2023 20:58 Відповісти
Правильно буде так:

бункерний або дебіл - або дебіл!
показати весь коментар
16.06.2023 20:47 Відповісти
А були б ракетні комплекси Грім і Вільха, то в'@бали б у відповідь. А так залишається відповідати на ракетні удари тільки словесно
показати весь коментар
16.06.2023 20:47 Відповісти
Там і армія така сама. Якісь урки беруть в плєн власних генералів.
показати весь коментар
16.06.2023 20:48 Відповісти
Конор Уолтон
показати весь коментар
16.06.2023 20:51 Відповісти
показати весь коментар
16.06.2023 20:51 Відповісти
Стоп, стоп. А как же мир в глазах? Вава?
показати весь коментар
16.06.2023 21:02 Відповісти
человеку свойственно ошибаться
показати весь коментар
16.06.2023 21:05 Відповісти
ераре хуманум ест
показати весь коментар
16.06.2023 21:09 Відповісти
на Цензоре попрошу не выражаться
показати весь коментар
16.06.2023 21:11 Відповісти
показати весь коментар
16.06.2023 21:41 Відповісти
Это не ошибка
показати весь коментар
16.06.2023 21:18 Відповісти
Цена "ошибки" - ушатанная войной страна
показати весь коментар
16.06.2023 21:24 Відповісти
и то и другое
показати весь коментар
16.06.2023 21:04 Відповісти
Треба заглянути в очі *****, там тільки мир та любов
показати весь коментар
16.06.2023 21:06 Відповісти
загляни
показати весь коментар
16.06.2023 21:08 Відповісти
Недооцінювати ***** - це велика помилка. Все воно знає. І про мінування дамби та ЗАЕС. Все робиться з його особистої вказівки. Наступ, відступ,мобілізація, відмова в евакуації, знущання над мирним населенням. Все його справа. Він - садист. Звичайний садист. Помста - це все, що йому залишається у цьому житті. Іншого в нього з його мільярдами не бачити. Бункер, нора, і веселість крізь сльози. Українці всі плани його попсували. І цього він ніколи не викине зі своєї старечої голови. У всьому винні українці. Крапка. Для *****. Немає тут ..... "консенсусу".
показати весь коментар
16.06.2023 21:12 Відповісти
В нього рак роз'їдаї його одну звилину в тупій голові...
показати весь коментар
16.06.2023 21:24 Відповісти
Не лайте Зеленскаго! Він читає, що йому бригада сценаристів придумовує. А в них традиційна криза на адекватні думки.
показати весь коментар
16.06.2023 22:56 Відповісти
Только дошло. Когда на россии концерты давал не доходило.
https://www.youtube.com/shorts/QjziBf3_VYk
показати весь коментар
16.06.2023 23:38 Відповісти
Хйло негров афроамериканцев нет, все-таки пока негров ни в *** не ставит (и они это скорее всего знают). это его новый "миропорядок" точнее - мироощущение.
показати весь коментар
17.06.2023 01:12 Відповісти
100%. ***** вирішив натякнути, що африканські язики настільки глибоко в його сраці,що навіть обстріл делегації ракетами ніяк не вплине на риторику того збіговиська.
показати весь коментар
17.06.2023 01:17 Відповісти