5069 відвідувачів онлайн
5 165 26

Україна домовляється зі США про ракети ATACMS, - Кулеба

atacms

Україна веде переговори зі Сполученими Штатами про постачання далекобійних ракет ATACMS.

Про це в інтерв'ю Суспільному заявив глава МЗС Дмитро Кулеба, передає Цензор.НЕТ.

За його словами, з початку повномасштабної війни ми мали сім типів зброї, які мали розблокувати.

"Кожна розмова була важкою. Кожна починалася з "ні". Але зрештою ми все отримали - і західну артилерію, і HIMARS, i Patriot, і отримаємо літаки. І тут є ось ця тема з ATACMS", - сказав очільник МЗС.

Кулеба зазначив, що це рідкісний випадок, коли не США стали першою країною, яка надала нам далекобійні ракети, а інші підтягнулися, як це було зазвичай.

"Першою країною стала Велика Британія. Ми працюємо з декількома іншими країнами над тим, щоб і вони ухвалили подібні рішення. Розмова зі США на цю тему триває", - сказав він.

Водночас міністр наголосив, що треба подякувати США за те, що вони вже все зробили, бо "за всіма параметрами вони є, залишаються, і залишатимуться країною номер один за кількістю наданої допомоги". "Це безпрецедентні обсяги", - додав він.

ATACMS (Army Tactical Missile System) - це американський оперативно-тактичний ракетний комплекс із балістичною ракетою, які виробляє компанія Lockheed Martin. Армійський тактичний ракетний комплекс в залежності від модифікації вражає цілі на відстані від 165 до 300 кілометрів, пише виробник.

Це клас ракет "земля-земля", тобто запускаються з землі та вражають наземні цілі. ATACMS не тільки далекобійні, а й високоточні.

Для запуску ракет призначені пускові установки М142 HIMARS та M270 MLRS, які Україна використовує у захисті території від Росії.

Топ коментарі
+8
А 100 млрд в асфальт норм всосали??? даже 2 млрд ожиревшему Юзику с квартала перепало на щебневый карьер его фунта братца...

А теперь гундосый обрезан как попрошайка - подайте, подайте,....???

твари коррумпированные!
показати весь коментар
22.06.2023 17:27 Відповісти
+6
показати весь коментар
22.06.2023 17:29 Відповісти
+5
Гром-Сапсан в асфальт закатали, теперь просим...
показати весь коментар
22.06.2023 17:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Гром-Сапсан в асфальт закатали, теперь просим...
показати весь коментар
22.06.2023 17:24 Відповісти
Гром уже 10 лет "готов на 70%"
показати весь коментар
22.06.2023 17:28 Відповісти
Потому что никто его не финансирует.
показати весь коментар
22.06.2023 17:35 Відповісти
Не совсем так. Потому что его финансирование в 2019-м году было остановлено по заказу Ху#ла.

Випробування вітчизняного ОТРК http://mil.in.ua/%D0%BF%D0%B5%D1%80%D1%88%D1%96-%D0%BF%D1%83%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%B2%D1%96%D1%82%D1%87%D0%B8%D0%B7%D0%BD%D1%8F%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BE%D1%82%D1%80%D0%BA-%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%B1%D1%83%D0%B4/ відбудуться восени 2019-го року .

"Це і оперативно-тактичний ракетний комплекс "Грім", дослідний зразок якого виготовлений в рамках іноземного контракту, а другий - для випробувань Збройними Силами України", - розказав гендиректор КБ Олександр Дегтярьов
показати весь коментар
22.06.2023 17:49 Відповісти
Ви просто всього не знаєте, мабуть. Свіжа стаття за 19 червня 2022: Готовність українського ракетного комплексу Сапсан оцінюють у 70%. Тому я так і написав вище

https://nv.ua/ukr/ukraine/events/sapsan-na-yakiy-stadiji-rozrobki-ukrajinskiy-otrk-ta-yaka-yogo-dalnist-50332802.html
показати весь коментар
22.06.2023 18:34 Відповісти
Если в 2019-м было 70% и в 2022-м осталось 70%, то это значит, что 3 года было просрано. И я знаю об этом намного больше, чем Вы для себя решили.
показати весь коментар
22.06.2023 18:39 Відповісти
скільки (в баксах) закатали в асфальт?
показати весь коментар
22.06.2023 17:50 Відповісти
40% от полной стоимости для начала плюс ещё половину от остатка разворовали по дороге. А сколько в баксах- десятки миллиардов.
показати весь коментар
22.06.2023 17:57 Відповісти
давайте конкретні цифри
показати весь коментар
22.06.2023 17:58 Відповісти
Это к Зеле, Бене, Дерьмаку и Кубракову. Они вам расскажут, сколько они спёрли.
показати весь коментар
22.06.2023 18:14 Відповісти
Може то таки перемовники що не можуть домовитися? Чи може хтось не хоче виконати якісь умови партнерів, та лише вимагає...?
показати весь коментар
22.06.2023 17:26 Відповісти
А 100 млрд в асфальт норм всосали??? даже 2 млрд ожиревшему Юзику с квартала перепало на щебневый карьер его фунта братца...

А теперь гундосый обрезан как попрошайка - подайте, подайте,....???

твари коррумпированные!
показати весь коментар
22.06.2023 17:27 Відповісти
показати весь коментар
22.06.2023 17:29 Відповісти
два ублюдка
показати весь коментар
22.06.2023 19:33 Відповісти
звідки цифра в 100 лярдів ?
показати весь коментар
22.06.2023 17:52 Відповісти
Питання на 120 мільярдів: куди пішли гроші з програми Зеленського "Велике будівництво"

https://www.epravda.com.ua/publications/2020/12/15/669050/
показати весь коментар
22.06.2023 18:32 Відповісти
"виділена рекордна за всю історію України сума - понад 120 млрд"

це за який період

і на певне Ви знаєте різницю між "виділити" і "освоїти"
показати весь коментар
22.06.2023 18:38 Відповісти
Там же написано було:

За даними джерел ЕП, загалом у 2020 році на дороги вирішили направити 121,8 млрд грн. Однак не всі ці гроші пішли на шляхи. Що входить у цю суму?

https://www.epravda.com.ua/columns/2020/09/9/664882/ Що ховається за "Великим будівництвом" Зеленського?

Левова частка - близько 85 млрд грн - гроші "Укравтодору" на дороги загального значення. Майже 22 млрд грн - кошти на місцеві дороги, якими займаються обласні державні адміністрації. Понад 5,5 млрд грн було виділено на погашення боргів минулих років за кредитами та облігаціями "Укравтодору".

Також до загальної суми входять гроші на експлуатаційне утримання доріг та кошти на безпеку, які йдуть Міністерству інфраструктури.
показати весь коментар
22.06.2023 19:50 Відповісти
направити - це закласти в бюджет
освоїти - це скільки ФАКТИЧНО було списано з рахунків казначейства

між цими цифрами таки є різниця - подібне можна було спостерігати зі стіною Яценюка

і я так і не почув за який період ця цифра
показати весь коментар
22.06.2023 19:54 Відповісти
Решту шукайте самі ,я вам гуглом не наймався Я вам ще надав витрати за наступний рік на 132 мільярди. Тому вже за два роки виходить більше 200 мільярдів. Не хвилюйтеся, вашому Єрмаку і Боневтіку все рівно мало.
показати весь коментар
22.06.2023 20:00 Відповісти
А в наступному році "освоєно" було взагалі 132 мільярди)

Загальні витрати держбюджету на https://nv.ua/ukr/tags/dorstroy.html дорожнє будівництво у 2021 році становили 132 млрд грн ($4,7 млрд), що майже втричі більше, ніж планувалося на початку року.

https://biz.nv.ua/ukr/economics/milyardi-na-dorogi-vitrati-z-byudzhetu-na-dorozhnye-budivnictvo-vtrichi-perevishchili-plan-na-2021-rik-50214812.html
показати весь коментар
22.06.2023 19:52 Відповісти
Може и вломаєм -- поставки іх ракет -- наші життя .
показати весь коментар
22.06.2023 17:27 Відповісти
невже їм самим (американцям0 не цікаво, як будуть працювати їх ракети проти рашистської зброї..., я б тільки з цікавості надала...
показати весь коментар
22.06.2023 17:55 Відповісти
господи, який же придурок, а тебе холуй дєрмаковський хтось питав за ті ракети, козліна.
показати весь коментар
22.06.2023 21:01 Відповісти