Пошкодження Чонгарського мосту серйозніші, ніж ми думали, – зрадник Сальдо

Про це заявив очільник окупаційної "влади" в частині Херсонської області Володимир Сальдо, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.
"Міст пошкоджений набагато серйозніше, ніж ми спочатку думали. Міст зараз, у найближчі 15–20 днів, навіть може й більше – поки проводяться там роботи, досліджують його, що з ним робити, – непридатний для пересування", – сказав Сальдо.
Міст, який обстріляли 22 червня, зʼєднує Крим із Херсонською областю. Саме ця транспортна артерія була однією з головних для російського контингенту в окупованих частинах Запорізької та Донецької областей, де зараз ведуть наступ Збройні сили України.
Нагадаємо, вранці 22 червня було завдано удару по Чонгарському мосту в окупованому Криму. Пізніше в мережі було опубліковане відео вибуху.
У ГУР МО заявили, що не можуть наразі коментувати інформацію, але зазначили, що "далі буде". Водночас російські загарбники сподіваються відремонтувати міст за кілька тижнів.

Нанесен ракетный удар войсками Минобороны рф по лагерям ЧВК «Вагнер». «Погибло огромное количество наших бойцов. Мы примем решение как ответить.
Следующий шаг за нами», - Пригожин.