11286 відвідувачів онлайн

Росіяни звели понтонну переправу після удару по Чонгарському мосту. СУПУТНИКОВІ ФОТО

Як передає Цензор.НЕТ, відповідні супутникові знімки опублікували "Схеми".

"Це сталось після його обстрілу, про що підконтрольна Росії влада окупованих територій України повідомила вранці 22 червня", - йдеться в повідомленні.

Так, на знімках можна побачити сліди від обстрілів – на Чонгарському мосту та іншому, що поруч із ним. Те, що окупанти звели переправу вже після удару, свідчать знімки з супутника, зроблені раніше. Наприклад, за 18 травня.

Росіяни звели понтонну переправу після удару по Чонгарському мосту 01
Росіяни звели понтонну переправу після удару по Чонгарському мосту 02

Нагадаємо, вранці 22 червня було завдано удару по Чонгарському мосту в окупованому Криму. Пізніше в мережі було опубліковане відео вибуху.

У ГУР МО заявили, що не можуть наразі коментувати інформацію, але зазначили, що "далі буде". Водночас російські загарбники сподіваються відремонтувати міст за кілька тижнів.

Топ коментарі
+14
Пропускная способнось Чонгара уменьшилась минимум в 2 раза, а то и в три. Скоро опять прилетит. Так уже было. Антоновский мост тому свидетель. А при отступлении скопище козломордых перед переправой хорошая цель для создания бооольшого скотомогильника их них.
показати весь коментар
23.06.2023 16:43 Відповісти
+12
Надовго? )
показати весь коментар
23.06.2023 16:40 Відповісти
+10
орки , не смішіть наші Шторм Шедоу
показати весь коментар
23.06.2023 16:41 Відповісти

Завантаження...