11290 відвідувачів онлайн
15 348 97

Україна отримала від США касетні боєприпаси, - Тарнавський

боєприпаси,касетні

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на CNN.

"Ми щойно отримали їх, ще не використовували, але вони можуть радикально змінити (ситуацію на полі бою. - Ред.)", - сказав Тарнавський.

"Ворог також розуміє, що з цим типом озброєння у нас буде перевага. Ворог відмовиться від частини території, на якій ми можемо застосовувати ці снаряди", - додав він.

Тарнавський розповів, що українське командування ще вирішить, на якій саме ділянці фронту застосовувати касетні боєприпаси.

Він наголосив, що "це дуже потужна зброя". Тарнавський підтвердив, що касетні боєприпаси не можна застосовувати в густонаселених районах - навіть якщо вони окуповані російськими військами.

"Росіяни думають, що ми застосовуватимемо їх на всії ділянках фронту. Це геть не так. Але вони (росіяни. - Ред.) вкрай стурбовані", - розповів генерал.

Топ коментарі
+62
Іпаште, хлопці, кацапсячу мерзоту ними!
показати весь коментар
13.07.2023 14:49 Відповісти
+45
Гарна новина-рашистам має сподобатись...
показати весь коментар
13.07.2023 14:49 Відповісти
+30
Взагалі-то нам треба знищувати кацапів, а не випускати живими, щоб вони перегрупувалися і зайшли з іншого боку. Так що краще, аби вони були знищені в нуль цими касетниками.
показати весь коментар
13.07.2023 15:08 Відповісти

Завантаження...