11771 відвідувач онлайн
16 416 66

До Білорусі прибула велика колона "вагнерівців", - Беларускі Гаюн. КАРТА

вагнер

Про це повідомляє моніторингова група Беларускі Гаюн, передає Цензор.НЕТ.

"Сьгодні вранці, 15 липня, помічена велика колона легкових та вантажних автомобілів на номерах так званих ДНР/ЛНР. Сукупність факторів вказує, що це колона ПВК "Вагнер", яка вночі в’їхала до Білорусі з РФ в районі Кричева", - йдеться у повідомленні.

"Вагнерівці" проїхали в бік Бобруйська і далі на Осиповичи. Аналітики "Білоруського Гаюна" вважають, що вони рухаються в наметовий табір в селищі Ціль.

В колоні - щонайменше 60 автомобілів. Серед них пікапи, великі фури та щонайменше 3 автобуси для перевезення людей. Колону супроводжувало білоруська ДАІ.

До Білорусі прибула велика колона вагнерівців, - Беларускі Гаюн 01

Топ коментарі
+32
Їдуть справжні господарі Білоруссії. А хатаскрайнікі ,як завжди,хаваюцца в бульбє.
показати весь коментар
15.07.2023 10:50 Відповісти
+24
дай боже шоб девок там побольше снасильничали в разные дырки. Шоб малышки потом гордились, шо родила вагиной от вагинера
показати весь коментар
15.07.2023 10:52 Відповісти
+21
Пригожин, помни, Минск взять проще чем мацкву!!! Не вышло стать царом всея расеи, то стань царом всея бяларуси Понимаю, статус не тот, и перед пацанами стыдно, а какая разница?
показати весь коментар
15.07.2023 10:49 Відповісти

Завантаження...