5828 відвідувачів онлайн
3 524 28

НАЗК проводить моніторинг способу життя воєнкомів усіх рівнів

олександр,новіков

Протягом трьох місяців НАЗК планує провести перевірки усього керівного складу центрів комплектування.

Про це на брифінгу повідомив голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков.

"На виконання рішення ради національної безпеки та оборони НАЗК спільно з іншими правоохоронними органами проводить моніторинг способу життя керівного складу територіальних центрів комплектування усіх рівнів. Протягом трьох місяців маємо на меті провести 100% перевірку", - зазначив Новіков.

Нагадаємо, раніше у мережі з’явилася інформація, що одеський військком Євген Борисов придбав для своєї матері-пенсіонерки віллу в Марбельї, Іспанія, за 3 млн 950 тис. євро.

В ОК "Південь" заявили, що службове розслідування не знайшло підстав для відсторонення одеського військкома Борисова, він повернувся до роботи.

19 липня голова НАЗК Новіков повідомив, що колишній начальник Одеського обласного військкомату Євген Борисов незаконно збагатився на суму 188 млн грн.

Топ коментарі
+12
"В ОК "Південь" заявили, що службове розслідування одеського військкома Борисова, він повернувся до роботи. " -А в чому тоді був сенс цього розслідування? Чергове окозамилювання зеленої влади??
показати весь коментар
19.07.2023 14:34 Відповісти
+11
Аще додати керевників війскових медкомісій.
показати весь коментар
19.07.2023 14:34 Відповісти
+10
Резнікову яйця рентгеном опроміньте з метою фінансової прозорості і стерилізації.
показати весь коментар
19.07.2023 14:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Слиноюзійдуть від заздрощів.
показати весь коментар
19.07.2023 14:32 Відповісти
Аще додати керевників війскових медкомісій.
показати весь коментар
19.07.2023 14:34 Відповісти
"В ОК "Південь" заявили, що службове розслідування одеського військкома Борисова, він повернувся до роботи. " -А в чому тоді був сенс цього розслідування? Чергове окозамилювання зеленої влади??
показати весь коментар
19.07.2023 14:34 Відповісти
Резнікову яйця рентгеном опроміньте з метою фінансової прозорості і стерилізації.
показати весь коментар
19.07.2023 14:34 Відповісти
Ну, у борисова знайшли майна на 200 млн. І що?
показати весь коментар
19.07.2023 14:35 Відповісти
"Та подивіться як я живу!...
Та я жодної копійочки за все своє життя не взяв!.."
показати весь коментар
19.07.2023 14:35 Відповісти
Ахахахаха, шапіто!!!!
А сЦудів, а прокурорских, а мусорів, а СеБеУ (особливо управлєніє "К"), а самих тих, хто моніторить, ХТО моніторити буде????
показати весь коментар
19.07.2023 14:37 Відповісти

Ну провели проверку, ну выявили "образ жизни, не соответствующий доходу" и шо дальше? Какую статью предъявите?
Депутаты же не дураки - они не будут принимать закон, по которому их ВСЕХ можно сразу за решетку отправлять. Такого закона в Украине нет. Пчелы против меда не бывают.
Очередная видимость бурной деятельности т.н. "антикоррупционных органов".
показати весь коментар
19.07.2023 14:38 Відповісти
Краще пізно, ніж ніколи...
показати весь коментар
19.07.2023 14:39 Відповісти
Краще ніяк, ніж так...
показати весь коментар
19.07.2023 15:18 Відповісти
Мета перевірки - "відбілити" усіх воєнкомів, по справно косять бабло для "верхів". Якби мета була покарати за крадійство і корупцію, то Борисов би не повернувся до роботи, а ОК "Південь" знайшло б кучу підстав для його відсторонення і позорного вигнання. "Ворон ворону ока не виклює".
показати весь коментар
19.07.2023 14:41 Відповісти
Так, вони потім і скажуть. - Перевірка нічого не знайшла. Слава ЗСУ, будемо красти далі.
показати весь коментар
19.07.2023 17:12 Відповісти
попередили? тупіру можна моніторити.. хто не сховав- ми не винні
показати весь коментар
19.07.2023 14:42 Відповісти
Цю губайдулу, подружку презедента, яку звинувачують в розкраданні гуманітарки в Запоріжжі, забули перевірити чи на неї не було команди ФАС із ОПи?

показати весь коментар
19.07.2023 14:45 Відповісти
Січень 2023 року губайдула відпочиває в Тайланді.

"Заступниця голови Запорізької обласної військової адміністрації Злата Некрасова вітала українців із Новим роком із дорогого готелю у Таїланді. У соцмережі чиновниця написала пост про непростий 2022 рік."

Фотографія чиновниці свідчить про її відпочинок у готелі Sindhorn Midtown Hotel Bangkok. Вартість номеру стартує від 7500 гривень. Примітно, що в період новорічних свят ціни в готелях суттєво вищі."

показати весь коментар
19.07.2023 14:48 Відповісти
Все закатано в банки та заховано в дивани,машини по орендованих гаражах, квартири на тещах,вчуться тцк у зе гнид.
показати весь коментар
19.07.2023 14:45 Відповісти
показати весь коментар
19.07.2023 14:47 Відповісти
🤣 І шо?
показати весь коментар
19.07.2023 14:47 Відповісти
з кожного по хабарю, хто багато живе
показати весь коментар
19.07.2023 14:51 Відповісти
Не забудьте зняти взуття,коли з перевіркою прийдете.
Така сама дієва контора,як і ООН.
показати весь коментар
19.07.2023 15:01 Відповісти
А дупутатів рівень життя відповідає доходам. ''Плюшки'' не враховуйте!
показати весь коментар
19.07.2023 15:03 Відповісти
Головний Зепуп казав, що всіх тцк-ашників відправлять на фронт, а на зміну їм прийдуть ВОЇНИ з передка, і що? Так же само ці мордаті пики будуть і перевіряти, головне при перевірці не вийти самим на себе
показати весь коментар
19.07.2023 15:19 Відповісти
І шо прийдеться їм поделитися а хто не скумекае піде під суд. Там у них багато простіру для праці прокурори, судді, апарати адміністрацій собі жінці дітям та ще і онукам хвате назоробити бабла. Ссу.а після війни всіх під корінь починая з зебобіка
показати весь коментар
19.07.2023 15:34 Відповісти
Нормально живуть за європейськими мірками, дехто скоромно, а інші більше скоромно....рідні й близьки, знайомі чоловічої статі мають індульгенцію.
показати весь коментар
19.07.2023 16:00 Відповісти
У зелених, як завжди із анонсом - хто не сховався, тому буде дорожче відмазатись. Тут немає жодного наміру навести порядок, лише попіаритись на корупціонерах, які розбіжаться. Вже проходили, це спрацює лише на Зебілів.
показати весь коментар
19.07.2023 18:52 Відповісти