8125 відвідувачів онлайн

Я бачу певні шляхи виходу із зернової кризи, - Зеленський

зеленський

"Ми шукаємо шляхи. Ми поговорили з генеральним секретарем ООН Антоніо Гутеррішем. Просто перед цією зустріччю з вами я мав розмову з президентом Ердоганом, щоб обговорити кризу. Ми бачимо певні шляхи виходу з неї", - сказав він, виступаючи в п'ятницю з відеозв'язку на Aspen Security Forum, передає Цензор.НЕТ.

У будь-якому разі, сказав Зеленський, "усі мають пам'ятати, що Чорне море – це море всіх наших народів. Це не море РФ. Є Україна, Туреччина, Румунія, Болгарія, і ми говоримо з усіма країнами Чорноморського регіону".

"І у нас дуже змістовні, прагматичні відносини, гуманні та правові відносини. І до речі, це дуже важливо - у нас з усіма законні відносини, окрім Росії, тому що вони думають, що це їхнє власне море", - зазначив він.

Топ коментарі
+25
він знову щось побачив
показати весь коментар
22.07.2023 00:23 Відповісти
+21
Надіюся, що не в задньому нижньому отворі х.йла
показати весь коментар
22.07.2023 00:24 Відповісти
+18
Вряд ли оценят, если молча. Порошенко много чего хорошего "молча сделал", и что наш мудрий наріт оценил? А Зе-компания давно поняла, что нужно делать, чтобы нравиться народу: ничего не делать, а только болтать, и также взять под 100 % контроль телевизор
показати весь коментар
22.07.2023 02:11 Відповісти

Завантаження...