7222 відвідувача онлайн
6 051 13

Шпигунський скандал: Молдова висилає майже 60 дипломатів

посольство,росія

Уряд Молдови підтвердив, що кількість дипломатичних посад посольства РФ у Кишиневі скорочено до 10, а кількість технічних співробітників – до 15. Загалом у посольстві скоротять з 84 до 25.

Про це заявив речник прем'єр-міністра Молдови Даніель Воде, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Deschide.MD.

"Це було принципове рішення, яке влада Кишинева повідомила представнику Російської Федерації сьогодні вранці в Міністерстві закордонних справ", — сказав Воде.

Згідно з дипломатичною нотою МЗС, переданою російській стороні під час зустрічі, зазначене рішення влади Молдови має бути реалізоване до 15 серпня 2023 року.

 Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, Молдова вирішила обмежити кількість акредитованих дипломатів із Росії, що пов’язано зі шпигунським скандалом.

Цей крок став відповіддю на розслідування Jurnal TV і The Insider, я кому йшлося на даху посольства Росії в Кишиневі російські спецслужби розмістили десятки антен і супутникових тарілок для стеження за владою Молдови. МЗС Молдови викликало російського посла Васнєцова через шпигунські антени на даху посольства РФ.

Топ коментарі
+12
думаю те антены тарелочки и проьчее пробивали с Кишинева на Румынию на Украину Одесса Бессарабия также..и Украину премыкающую по границе с Молдовой... этакий малый аналитический и развед центр россиян внутри врагов под зонтиком дипломатического иммунитета...
показати весь коментар
26.07.2023 13:14 Відповісти
+9
Чехія, Молдова, хто наступний у черзі на русофобію?
показати весь коментар
26.07.2023 13:13 Відповісти
+8
Херасебе аж 60 дипломатов-рашистов для такой маленькой Молдовы. У молдован армия меньше. Нужно гнать кацапов из своей страны пока не поздно
показати весь коментар
26.07.2023 13:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чехія, Молдова, хто наступний у черзі на русофобію?
показати весь коментар
26.07.2023 13:13 Відповісти
думаю те антены тарелочки и проьчее пробивали с Кишинева на Румынию на Украину Одесса Бессарабия также..и Украину премыкающую по границе с Молдовой... этакий малый аналитический и развед центр россиян внутри врагов под зонтиком дипломатического иммунитета...
показати весь коментар
26.07.2023 13:14 Відповісти
Геть кацапських шпіонів, після них ще будівлю з хлоркою мити і екзорциста викликати.
показати весь коментар
26.07.2023 13:15 Відповісти
Дипломати з московії - це бойовики або "вєжливіє зелені твари". Хоча хіба бувать тварини ввічливими ????
показати весь коментар
26.07.2023 13:16 Відповісти
то може вже час називати речі своїми іменами? на ********* немає дипломатів. це все шпигуни і агенти фсб, свр і гру.
показати весь коментар
26.07.2023 13:16 Відповісти
Херасебе аж 60 дипломатов-рашистов для такой маленькой Молдовы. У молдован армия меньше. Нужно гнать кацапов из своей страны пока не поздно
показати весь коментар
26.07.2023 13:27 Відповісти
А якщо не підуть? Армія у Молдови менша, ніж кількість російських дипломатів. Ще поб'ють і проголосять МНР, попросяться до складу ПМР.
показати весь коментар
26.07.2023 13:32 Відповісти
Пів року рашисти в Молдові розхитували ситуацію через свого Шора (прізвище таке), який звинувачується в корупції та втік до Ізраїлю, але зміг 6 членів своєї однойменної партії завести в парламент. Звозили народ на антиурядові мітинги на автобусах зі всієї Молдови, кричали «нам по путі только с рассеєй». Кожну неділю центр був перекритий, тролейбуси не їздили. Довелось поставити нового рішучого премʼєр міністра. Арештували депутатку від шор, яка організовувала ці мітинги, провели обшуки, забрали у шорівців пів мільярда зеленого налу і одразу всі мітинги припинились.
показати весь коментар
26.07.2023 14:19 Відповісти
Чув про цю історію. Там щось ще було пов'язане з тарифами на газ, здається.
Правильно зробили, що покрутили тих провокаторів, вівці без козла - імпотенти.
показати весь коментар
26.07.2023 14:22 Відповісти
На ***!, Це ----- на московію!!!,
показати весь коментар
26.07.2023 14:05 Відповісти
Молдавия это небольшое государство и это только официально в российском посольстве сейчас 84 дипломата. А сколько всяких российских агентов, находится в государственных структурах. Какая от них польза, один только вред. Сколько они принесли горя молдавского народу. Поэтому поддерживаю решение молдавской власти сократить российское посольство, хотя правильнее было его вообще закрыть. Так же предлагаю добровольно Российской федерации убрать антенны с посольства
показати весь коментар
26.07.2023 14:25 Відповісти
А на біса в маленькій Молдові стільки кацапів? Невже в кожному селі був "консулят"?
показати весь коментар
26.07.2023 16:30 Відповісти
кацапня в усіх країнах ставить майже 100 орків в посольствах,
в малих країнах навряд стільки треба